הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: אובאמה

כתבה זאת היא גרסה שלנו למה שנקרא “הונאת אובאמה”. חשוב לקרוא את הכתבה הקודמת בסדרה בשביל להבין את ההשפעה העצומה שיש למוסדות ישועים וקתוליים על המדינה. חלק מהסרטון שפותח את הכתבה הוא הרצאה מלפני למעלה מ 20 שנה, ומדהים לראות כמה היא מדוייקת ביחס להיום. המרצה אגב, מת בתאונת מטוס מסתורית עם משפחתו:

מעודכן 9.8.10: תסרקו את המילה Single payer, ואת “רוברט גייטס”, והוספנו קטע חשוב על “ג’יימס האל”

נתחיל מהקל אל הכבד. אחד האנשים הבכירים האחראים להוציא לפועל את סדר היום של אובאמה אל המגזר הציבורי ברמת המדינה (State) כשגריר לאיגודים ולציבור האפרו-אמריקאי הוא חבר מאוד וותיק של הנשיא ואשתו בשם מייק סטראוטמניס (Mike Strautmanis)  אשר אובאמה מכנה “איש תועלתני”. מייק הוא בוגר מכללת לויולה הישועית. ולכן בהתחשב לסרטון שבתחילת הכתבה ניתן להבין לאיזה אג’נדה הוא מכוון את ארגוני האפרו-אמריקאים בארה”ב.

—————–

סטראוטמאניס נשאר חבר קרוב של הזוג אובאמה לאחר שהכיר אותם בסביבות התקופה שבה אובאמה אומן בידי obama_vatican-1.jpgגרגורי גאלוזו במקום הנקרא “קרן גמליאל” אשר מייעצת ומפתחת אסטרטגיות לניהול קהילות ותנועות שורשיות, באותה תקופה התמקדה בעיקר על הגטאות של הקהילות האפרו-אמריקאיות בשיקאגו. על פי כתבה שנקראת “המורים הרוחניים של אובאמה” אשר התפרסמה ב(Obama’s mentors Posted: October 17, 2008 By Brad O’Leary World Net Daily) גאלוזו שפיתח את פעילות הקרן הוא כומר ישועי לשעבר, אך הוא אימן את אובאמה עוד בשנות השמונים (מעבר לכך שהשבועה של הישועים מאוד מחייבת את הכמרים במסדר, ושעזיבת המסדר הרבה פעמים היא חלק מהסוואה’, שימו לב שאפילו בקורות חייו הרשמיים של גלוזו בקרן גמליאל השתייכותו לכנסייה הקתולית לא מוזכרת כלל). עוד אדם שלימד את אובאמה באותה הקרן היה ג’ון ל. מקנייט (John L. McKnight) אחד התורמים עבור ארגון שירות הפליטים של הישועים, כך לפי הJESUIT REFUGEE SERVICE / USA 2008 ANNUAL REPORT.

—————

קרן גמליאל מהווה בסיס נוח להפצת תיאולוגית השיחרור השחורה (Black Liberation Theology), ולא סתם על פי הCatholic News Agency או (CNA) היא ממומנת בין היתר בידי הארגון הקתולי  (Catholic Campaign for Human Development’s (CCHD . על התמיכה הרבה שהקרן מקבלת מהCCHD ניתן לקרוא באתר הרשמי של גמליאל, כמו גם הבסיס התאולוגי שלהם המבוסס על רעיונותיו החברתיים של יוחנן פאולוס הII, האפיפיור שקידם את המרקסיזם בכנסייה.

—————-

(Remarks Of Rev. Robert J. Vitillo, Executive Director, of the Catholic Campaign for Human Development, at Leadership ,Assembly – Gamaliel Foundation, Gary, Indiana – December 6, 2002)

.———————–

 [מקור:  Washington D.C., Oct 8, 2008 Catholic Campaign for Human Development funded Obama-headed group in 1980s]

——————–

לפני קרן גמליאל אובאמה נבחר ואומן בידי אדם בשם ג’רי קלמן לעבוד עבור ארגון דומה לניהול קהילתי בשם Chicago’s Developing Communities Project  או (DCP). אותו ארגון גם קיבל מימון מהCCHD וג’רי קלמן אשר שכר את אובאמה לעבוד בו הוא יהודי שהמיר את דתו לנצרות הקתולית. DCP עצמו ארגון שבבסיסו מושרש בארגונים קתוליים. מעניין לדעת שג’רי קלמן אמר בראיון אישי למגזין הBusted Halo ב23 לאוגוסט 2008 ששניי האנשים אשר הכי השפיעו עליו הם האפיפיור יוחנן ה23 המוזכר בסרט למעלה (אותו אפיפיור שדבריו היוו השראה לישועים לפעול ולארגן לוחמי גרילה קומוניסטים ברחבי דרום אמריקה, ואשר הוציא לפועל את וועידת הוותיקן II שהחלה בפיתוח תאולוגית השיחרור והניו אייג’ של הוותיקן) ומרתין לות’ר קינג… עוד מדווח הCNA שקרן גמליאל מלמדת סוג של נצרות מעורבבת בסוציאליזם (שזה בעצם הדוקטרינה של תאולוגית השיחרור/חירות) ושאובאמה עבד בעוד ארגון אשר מומן בידי הCCHD בשם ACORN שגם פעל בכיוון הסוציאליזם.

———————

אובאמה למד מגאלוזו (ישועי לשעבר) וקלמן (קתולי) את הפילוסויפיה של סול אלינסקי אשר היית בשימוש בידי הארגונים בהם התחנך לתפיסת עולם מרקסיסטית. אלינסקי הוא ללא ספק אחד האנשים המשפיעים ביותר על תפיסת עולמו הסוציאליסטית של אובאמה, והוא ידוע  כ”אב המודרני של הרדיקליזם אמריקאי”. ספרו הידוע ביותר של סול נקרא “חוקים עבור ראדיקלים”  (Rules For Radicals) והוא מהווה ספר הדרכה  עיקרי עבור ארגון, ניהול ושימוש בקבוצות שורשיות רדיקליות להבאת שינוי רצוי, ואתם יכולים לתאר לעצמכם איזה שינוי. למען האמת המילה “שינוי” (CHANGE) היא מילת מפתח המופיעה לאורך כל הספר… הנה ממש טעימה מספרו:

————————————-

“המרקסיסט מתחיל עם האמת הראשונית שלו שכל הרוע נגרם כתוצאה מניצול של הפרולטריון בידי הקפיטליסט. מתוך זה הוא ממשיך באופן לוגי אל עבר המהפכה לסיום הקפיטליזם, ואז אל אל תוך השלב השלישי של סידור מחדש אל תוך סדר סוציאלי חדש של הדיקטטורה של הפרולטריון, ולבסוף השלב האחרון — הגן עדן הפוליטי של הקומוניזם” עמוד 10.

——————————-

מי שעוקב אחרי התכניות שלנו כבר יכול לזהות את הרעיונות הזהים למסטריות והאחוות כגון הבנייה החופשית שם הם מאמינים על פי המיתולוגיה המצרית ששורש כל הרוע באדם הוא TYPHON (סופות המדבר) אשר שמו מרמז על שאפתנות. שאפתנות לדעתם היא מקור הרוע באדם ויש להוקיע אותה, כמובן שהם גם מתחנכים בסולם אשר הם מאמינים שמביא אותם לרמה מוארת כמו מעמד הפילוסוף של הפילוסופים היוונים העתיקים אשר להם נשמר הזכות לשלוט באלה אשר אינם מסוגלים לחשוב בעצמם.

——————————

 באתר המדריך לשמאל הפוליטי ניתן למצוא קטע מעניין בנוגע למייק קרוגליק, עוד מדריך של אובאמה בדרכו של אלינסקי, בו הוא נותן תיאור של אובאמה:

———————————

“הוא היה מטבעו, הרב תועמלן שאין עליו עוררין, אשר יכל לגשת לחדר מלא במטרות לגיוס בדיאלוג סוקראטי היורה אש במהירות, שדוחף אותם להודות שהם לא חיו בהתאם לסטנדרטים שלהם. ובנוגע למקבצי נדבות, הוא יכל להיות אגרסיבי  ומתעמת. על ידי חקירה, לפעמים בעזרת שאלות אישיות, הוא היה מאתר את מוקד הכאב בחייהם, רומס את האגו שלהם מספיק לפני שהיה מטלטל גזר של תקווה שהם יכולים להפוך דברים לטובים יותר”.

————————————-

הציטוט מעניין בקוטנטקסט של אלינסקי, שימו לב על פי מגזין הAmerican Thinker ב2 לאוגוסט 2010:

———————

“תפקידו של התועמלן על פי אלינסקי הוא קודם להביא אנשים ל”תובנה” שהם אכן אומללים, שהסבל הוא באשמת ממשלה שלא פועלת או תאגיד תאב בצע, ואז לעזור להם לחבור יחד כדי לדרוש את מה שמגיע להם, וליצור כזה מצב מצחין שהממשלה המפוחדת והתאגיד יראו בלתת מה שהקבוצה לא תבקש כמשרת את ה”אינטרס העצמי” בשביל לגרום להטרדה להפסיק.”

————————————–

אגב, מייקל מור עובד באותה הצורה, וגם הדרך שבה היה נכנס באמצע יום בהיר לתאגידים עם מצלמות ומביך אותם היית טקטיקה אלינסקית, לא סתם התוכנית שלו שודרה בטלוויזיה בפריים טיים זאת תעמולה מאוד מכוונת של הסדר העולמי החדש.

———————

עוד מתוך הספר “חוקים עבור רדיקלים”:

—————————

“הפרק השני בספר של אלינסקי נקרא “אמצעים ומטרות”, שם הוא מציג המון דילמות מוסריות קשות, וה”חוק העשירי של האתיקה של האמצעים ומטרות” הוא “אתה עושה מה שאתה יכול עם מה שיש לך ומלביש על זה טיעון מוסרי”. הוא אינו מתכחש לסטנדרטים מוסריים…הוא יותר ערמומי מכך; הוא מלמד את תלמידיו ש”רציונליזציה מוסרית היא הכרחית בכל זמני הביצוע, בין אם זה להצדיק את הבחירה או השימוש של מטרות או אמצעים”. הוא מזכיר למתלמדיו ש”כל פעולה אפקטיבית מחייבת דרכון של מוסריות”… obamachehouston.jpg

מתוך הספר של אלינסקי:  ”תפקידו הראשוני של המארגן הוא ליצור את הסוגיות או הבעיות…והארגון צריך להיות מבוסס על הרבה סוגיות” המארגן “חייב דבר ראשון למרוח את התרעומת הגסה של אנשי הקהילה; לנפח את העוינות הרדומה של הרבה מהאנשים עד שהעניין יגיע לנקודה של ביטוי בצורה גלויה. הוא חייב לחפש מחלוקות וסוגיות, במקום להתחמק מהם, שכן אם אין מחלוקת האנשים לא יהיו מודאגים מספיק כדי לפעול…המארגן חייב לעורר חוסר סיפוק ואי שביעות רצון” ”

 How a Community Organizer Became President, Eagle Forum, vol. 42 no. 7

—————————— 

לסיום מעניין לדעת למי אלינסקי הקדיש את ספרו:

“הבה לא נשכח לתת לפחות הכרה חטופה לרדיקל הראשון ביותר: מכל האגדות, מיתולוגיות, והסטוריה (ומי יודע היכן המיתולוגיה נפסקת וההיסטוריה מתחילה – או מי מהם הוא האחד או השני) , הרדיקל הראשון שהיה ידוע לאדם אשר מרד כנגד המערכת ועשה זאת אפקטיבית כך שהוא לפחות זכה בממלכה משלו – לוציפר”.

רק אלו ממכם המבינים את הרעיונות המדעיים של המסטריות יבינו היטב מה כוונת ההצהרה הזאת, בעוד ששאר הצי-בור יסגור עצמו בחדר חשוך ויתעלם לגמרי ממשמע דבר הקשור לדת. אך אמונות אלו של המסטריות והאנשים העוקבים אחריהם ישפיעו עלינו, וכבר משפיעים עלינו במקרה של אובאמה, ללא קשר במה אנחנו נאמין או נרצה להאמין. צוות האתר אינו מאמין בגזענות, אך ישנם אנשים שכן, וכל עוד הם מאמינים בזה, למרבה הצער, זה ישפיע על העולם שלנו.

הילרי קלינטון, דרך אגב, היא גם כן חסידה של אלינסקי, וניתן לראות זאת בין היתר בתזה שהגישה במכללת ווסלי, היכן שלמדה. [MSNBC 5.9.07].

בואו נחזור לממשל של אובאמה ונראה איפה עוד ישנם השפעות של מוסדות הישועים.

“המטרה של החניכים של לויולה (מייסד מסדר הישועים)…הוא להשיג את המשרות הכי גבוההות במדינה עבור האנשים שהם הרעילו ברעיונות שלהם….”

מתוך Jesuits: A Multibiography עמוד 340 מאת Jean Lacouture התחנך אצל הישועים.

ג’ון פאבראו,Jon Favreau, בוגר מצטיין ביותר (valedictorian) של מכללת הצלב הקדוש של הישועים, הוא כותב הנאומים של אובאמה. הנשיא מכנה אותו “קורא המחשבות שלי”. ג’ון כתב לנשיא אובאמה גם את נאום הכניסה הרשמי לתפקידו כנשיא, שימו לב כמה פעמים לאורך הנאום יש אזכורים לעידן חדש בפתח, ואפילו דיבור על הכנת המדינה אל”ה ניו-אייג’”. זכרו מהו אותו הניו-אייג’ של הישועים, זה פשיזם סוציאליסטי.

רוברט גייטס, שר הביטחון של אובאמה, ד”ר להסטוריה רוסית וסובייטית מאוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית.

סקוט גריישן Jonathan Scott Gration יועץ בכיר לענייני חוץ וביטחון בוגר אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית בוושינגטון.

דניאל פפייפר, Daniel Pfeiffer, יועץ בכיר לענייני תקשורת של אובאמה, סיים בהצטיינות לשבח (magna cum laude) את אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית.

אחד מתפקידי היועצים הבכירים בממשל ארה”ב הוא היועץ לביטחון לאומי, ובמקרה של אובאמה מדובר בג’יימס ל. ג’ונס, הוא הודה בפני פורום של המועצה ליחסי חוץ כי הוא “מקבל את הפקודות שלו ישירות מהנרי קיסינג’ר…” לקוח מתוך האתר הרשמי של המועצה:

Remarks by National Security Adviser Jones at 45th Munich Conference on Security Policy

Published February 8, 2009 Speaker: James L. Jones

 קיסינג’ר נזכיר לכם הוא חבר בבוהמיאן גרוב שהפטרונים שלו הם הישועים. ובמקרה זה ג’יימס ל. ג’ונס הוא גם כן בוגר אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית. 

 

 ומה אם סגן הנשיא שבחר אובאמה? בתור התחלה, ג’ו ביידן הוא נוצרי קתולי, וזה כבר מראה לנו לאן הוא שומר את האמונים שלו. ג’ו ביידן קיבל תארי כבוד מאוניברסיטת סקרנטון הישועית (The University of Scranton) ואוניברסיטת סיינט ג’וזף הישועית (Saint Joseph’s University ). בנו של ג’ו ביידן, הנטר ביידן, הוא לוביסט עבור שני האוניברסיטאות הישועיות המוזכרות. [מקור: Bloomberg: Biden's Son Employed in Profession Obama Disdains: Lobbying,By Timothy J. Burger - August 24, 2008].

 ועכשיו נדון בעניין חשוב ביותר, וזה הכומר של ברק חוסין אובאמה, ושמו ג’רמייה וורייט. זה כומר שאובאמה היה נוחך  בדרשות שלו בקביעות למעלה מ20 שנה. לכן מעניין מאוד לדעת עליו את מה שמדווח בWorld Tribune:

“יצא סרטון חדש של הכומר וורייט נכנס לעוד פרטים בנוגע לפילוסופיה האישית והפוליטית שלו. הוא אמר”עבודתי עם תאולוגית השיחרור, עם תאולוגים מאמריקה הלטינית [קונספיל: מעניין מאוד איזה...], עם פרוייקט התאולוגיה השחורה ועם מועצת הכנסיות הקובנית לימדו אותי לפני 30 שנה את החשיבות של מרקס והאנליזה המרקסיסטית של המציאויות הסוציאליות של הפגיעים והמדוכאים אשר מנסים נואשות לפרוץ החוצה אל החופשי מתוך הכלכלה הפוליטית הממוסדת במדינה זאת…”

wright_0.jpg

 עוד הוא אמר “החשיפה שלי לFMLN באל סלבדור, הסנדיניסטס בניקרגואה, והנוכחות שלי בג’מאהיריה ה15 בלוב למדו אותי את מה שקראתי העמודים של הMonthly Review ש… על אף שאנו לא תמיד נסכים אחד עם השני, עלינו לפחות לעשות את העבודה הנחוצה כדי להבין אחד את השני.”

הFMLN הייתה התנועה הקומוניסטית החמושה באל סלבדור, בעוד שהסנדיניסטס הם התנועה הקומוניסטית בניקרגואה  [קונספיל: ראו כיצד השפיעו עליהם הישועים בכתבה שלנו].

הסרט החדש של ג’רמיה וורייט [קונספיל: לא השאירו לו שום זכר ביוטוב!] מראה את מי שהיה הכומר של אובאמה במשך 20 שנה מדבר על קשריו עם הקומוניסטים באל סלבדור וניקרגואה…

וורייט הוצג בסרטון בידי רוברט וו.מקצ’סניי, ממקימי Free Prees, ארגון אשר הרוויח ממימון של ג’ורג’ סורוס [קונספיל: כמו גם קרן גמליאל!] ואשר היית תחת חקירה בקשר לקשרים שלה עם ממשל אובאמה והמחויבות שלה לשינוי ושליטה של התקשורת הפרטית בארה”ב. [קונספיל: ראו איך סורוס מהמועצה ליחסי חוץ ובילדרברג מדבר בגלויעל התחזיות למפלת ארה"ב ועלייתה של סין כמנוע של הסדר הכלכלי החדש].”

[מקור:The Chicago network: Wright, in recent speech, hailed 'no-nonsense Marxism',Monday, November 2, 2009 ]

הכנסייה של ג’רמיה וורייט מבוססת על תאולוגית השיחרור השחורה של הכומר ג’יימס האל קון (James Hal Cone.) ג’יימס הוא מפתח תאולוגית השיחרור השחורה בארה”ב, וע”פ ה Boston Collaborative Encyclopedia of Western Theology של אוניברסיטת בוסטון, הוא משלים את הפרשנות המרקסיסטית בספר תאולוגית השחרור השחורה של חואן לואיס סגונדו (כומר ישועי מאבות תאלוגית השחרור).

כפי שראיתם בסרטון למעלה, החשש הוא שתאולוגית השיחרור בקרב הקהילה השחורה בארה”ב תביא למלחמת אזרחים עקובה מדם. הנה ציטוט מספרו של ג’יימס האל קון.

“בין אם המערכת האמריקאית נמצאת מעבר למצב של ישועה או לא, נצטרך לחכות ולראות. אך אנו יכולים להיות בטוחים שהסבלנות השחורה אזלה, ואם אמריקה הלבנה לא תגיב בחיוב לתאוריה והפעולה של הכוח השחור, אז ההארכה של מלחמת אזרחים עקובה מדם תהיה בלתי נמנעת”

Black Theology and Black Power, Page 143

————————————

 obama-d-il-r-and-republican-presidential-nominee-sen-john-mccain-r-az-l-shake-hands-as-his-eminence-edward-cardinal-egan-watches-at-the-2008-alfred-e-smith-dinner-in-new-york.jpg

—————————–

 עכשיו אתם מבינים את האג’נדה של אובאמה, עכשיו אתם יודעים איזה רעיונות אוחזים בממשל שלו, עכשיו אתם יודעים מי מנהל אותו, מייעץ לו, ואומר לו מה להגיד. תאולוגית השחרור השחורה, כמו גם הכומר וורייט הם מאוד גזענים כפי שהסרט בתחילת הכתבה הזהיר שיהיה. אבל אל דאגה, כיוון שמסיונרית הניו-אייג’ מבילדרברג אשר תומכת בגלוי באובאמה, גברת אופרה בילדרברג ווינפרי באה להרגיע את הצי-בור האמריקאי בעזרתו הנדיבה של ה”מואר” אקהרט טולה. טולה מרגיע אותנו ומספר לנו שכל ההערות הגזעניות והרדיקליות של הכומר של אובאמה הם לא קשורות כלל וכלל לכל מה שקראתם עד עכשיו…זה בסך הכל מטעני כעס אנרגטיים שהוא מתחבר לתדר שלהם ומבטא אותם עבור הקהילה האפרו-אמריקאית.בקיצור, טולה מפגין קישורים נעלים ברטוריקת בולשיט ניו-אייג’ית. וזאת לא פעם ראשונה, טולה מלמד וחונך את הצי-בור לקבל על עצמו ברגיעה את המשבר הכלכלי, שהכל בסדר, וככל שיקבלו יותר את המשבר כך יהיה להם קל יותר:

—————————————–

——————————-

מי שקרא את הכתבה הקודמת וראה מה היא תפיסת העולם החברתית-כלכלית של הוותיקן בעידן החדש הולך להבין יותר לעומק כיצד הישועים מתכוונים להרוס את ארה”ב כפי שחוזים האליטה של ארגוני הסדר העולמי החדש כמו המועצה ליחסי חוץ ובילדרברג. הפשיזם הסוציאליסטי המתואר באנציקליקות של הכנסייה הופך לנשק קטלני להרס המדינה ככל שיש יותר ויותר אזרחים עניים, כיוון שיש יותר למי “לחלק את השלל” כפי שאובאמה  חזר ואמר בזמן קמפיין הבחירות שלו. אז שימו לב מי אחראים להביא כל כך הרבה זרים אל תוך גבולות ארה”ב, וזכרו מי מטיף לתאולוגית שחרור לאורך כל מרכז אמריקה עד גבולות ארה”ב, כן…מדובר בישועים:

———————————-

 

 

—————————————–

אין הרבה אנשים אמיצים כל כך כמו לו דובס, ראו איך בסוף הכתבה הוא אומר את מה שהוא חושב באמת  כאשר הוא אומר לכומר שהוא הצליח להתחמק ו”לא לענות אפילו על שאלה אחת ששאל אותו” ,ואז אומר “אבל מצד שני, אתה ישועי…אתה יכול להתחמק מזה!”. לאחר מכן ב29 לאוקטובר 2009 ירו אל תוך ביתו של לו דובס באש חיה. דובס טוען כי לפי דעתו הדבר קרה כתוצאה מהתבטאויותיו בהקשר לבעיית המהגרים, הוא הבין את הרמז ונאלץ להתפטר.

ניתן לשמוע בתעמולה של הכומר הישועי בכתבה את אותם דברים שאנו שומעים לגבי הרבה מהעובדים והמהגרים הזרים השוהים בארץ באופן לא חוקי. אתם יכולים להיות בטוחים שהם נמצאים כאן בהמוניהם מאותה הסיבה.שימו לב מי אחראי לכל המאבקים החברתיים והתעמולה להשאיר אותם כאן, מדובר בקרן החדשה לישראל. כנסו לכתבה המצויינת בנושא זה בפורום רוטרנט, שהוא לפי דעתנו הפורום הטוב ביותר בארץ בנוגע לחקירה מעמיקה בנושאים אשר מדי פעם מקבילים לדברים הנכתבים באתר זה. עכשיו אולי מובן יותר טוב למה בקבוצת הדירקטוריונים של הקרן החדשה לישראל יושב אדם שניהל את הקרן עד 2008 בשם פיטר אדלמן שהוא פרופסור באוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית. עוד על הקרן הזאת נפתח קן של צרעות בכתבה השלישית בסדרה. תבינו שלבארץ שלנו לישועים קשה להחדיר סוכנים, כיוון שהם לא מסוגלים בין היתר להקים מוסדות חינוך קתוליים ולכן הם מוצאים דרכים שונות לעשות זאת (ראו מקרה אייבי נתן).

————————————————

סרט מצוין על ההיסטוריה של ברק אובאמה והאידיאולוגיה הקומוניסטית לאורך כל חייו ועד היום, ניתן גם לראות מאיפה הוא לקח את משפט התעמולה שלו לבחירות “קדימה”,אהם…,  כלומר “קידמה” (Progress) תראו ותבדקו:

——————————————————–

—————————–

 מישל אובאמה אשר במהלך הקמפיין היית יוצאת לנאום במקומו של אובאמה במדינות מסוימות מגלה את האג’נדה האמתית שלו. מדובר על כך שאמריקאים יכולים להסתפק במועט ו”בחלוקת השלל” (קולקטיביזם/קיבוציות):

————————————————

—————————————————-

 חוק הבריאות האוניברסלי של אובאמה עולה הון תועפות לאזרחי ארה”ב, המטרה היא להגיע למצב בו כל מה שיהיה לאנשים זה בחירה אחת שהיא לתת למדינה לנהל להם את כל הביטוח הרפואי, וזה יכלול בירוקרטיה כבדה המזכירה את ימי שילטון מפא”י בארץ שתהווה חוצץ עבה ביותר של פקידי ממשל היחליטו עבור כל אזרח ויקבעו עבורו מה מגיע לו, איזה טיפול יקבל, ובסופו של דבר גם יוכלו לקבוע הליכים עבור מי ומתי אפשר לתת למישהו למות, זה לא צחוק סרקו את המילה end-of-life או המשפט end-of-life planning בחוק שאושר על ידי הממשל של אובאמה (דיווחנו לכם מזמן שהיום הזה עומד להגיע, כאשר חשפנו את התכנית האאוגנית של אובאמה, וכבר אז הזהרנו אתכם שהוא סוציאליסט רדיקלי). ככל שהסטטוס של השוההים והזרים הבלתי חוקיים יטושטש (בעזרתם הנדיבה של האנשים הנ”ל הלבושים בשחור) יהיו יותר אנשים שהציבור האמריקאי יצטרך לשלם עליהם את הביטוח הרפואי מהכיס הפרטי. בחוק הביטוח הרפואי האוניברסלי של אובאמה אכן נכתב שלזרים לא יהיה חלק בביטוח, אך אותם זרים יחד עם הילדים שלהם מהווים אחוז נכבד מהלא מבוטחים, והילדים שלהם שכבר נולדו בתוך שטחי ארה”ב עקב הסתננות לא חוקית של ההורים כבר נחשבים על פי “חוק האזרחות” האמריקאי לאזרחים חוקיים של המדינה. שימו לב להסברים בסרטים הבאים, על פי האנליסט מהסרטון השני אומנם בחוק כתוב שזרים לא נכללים בחוק, אך החוק עצמו כתוב בצורה כזאת שאין בו שום מניעה מזרים לנצל את המערכת ולקבל טיפול.אנחנו כבר עכשיו אומרים לכם, המצב בארץ הולך להיות דומה מאוד עם כל הזרים והפליטים שדוחפים ומשאירים כאן בכוח בזמן שעושים תכניות תעמולה רגשיות לשכנע את הציבור להשאיר את אותם זרים בארץ ההורסים את הריבונות.

—————————————————————

סרט מצויין המראה מעבר לכל ספק כי התוכנית של אובאמה היא שהביטוח הלאומי יהיה מה שנקרא Single payer health-care וזה כולל את העובדה שתהיה רק מערכת ביטוח בריאות אחד ויחידה ממנה יוכל לבחור הציבור ללא כל תחרות, ועם התערבות של כוח ממשלתי\האח הגדול:

—————————————-

ישנו רובד אוקולטי נסתר לחוק הבריאות של אובאמה. שימו לב, על פי הספר”אלכימיה: אומנות השינוי, מאת ג’יי רמזי” בגרסה המתורגמת לעברית עמוד 69, כתוב בקשר לתהליך האלכימאי “מתי מתחילים? האלכימאים טוענים שהזמן הטוב ביותר להתחיל בו את התהליך הוא האביב- במיוחד במזל טלה (מרץ ואפריל)”. ובכן, חוק הבריאות של אובאמה עבר בדיוק ב22 למרץ, יום האיזון בו היום והלילה הם באורך זמן שווה. היום הזה על פי כל התרבויות הפגניות הוא מצוין ליזום תהליכים חדשים. שימו לב שאחוות הגולגולות והעצמות המאסונית שהיו חברים בה משפחת בוש השתמשה כסמל במספר 322, שהוא גם מסמל את התאריך המיוחד הזה של ה22.3, ה22 במרץ. התאריך הזה לא מקרי כלל, בדיוק 30 שנה לפני שעבר החוק של אובאמה, באותו התאריך,  סיימו לבנות את אבני הג’ורג’יה  גיידסטונס המכילים עשרת דיברות חדשות עבור העולם, הכתובים בכמה שפות (כולל עיברית), ואשר כוללים סעיף של צמצום אוכלוסיית העולם לחצי מיליון אנשים. החוקים נכתבו ברוח פולחן דת הגאיה שהיא התשתית לדת העולמית החדשה. יתרה מזאת, האדם שבנה את אותו מונומנט שמר על זהותו בסוד, והשתמש בשם R. C. Christian. לאלו ממכם העוקבים אחר “חושפים את האור” מיד כבר נופל האסימון, שזה בדיוק אותו השם של האדם אשר הקים את אגודת צלב הורד המתעסקת בדיוק ב…אלכימיה. לאותו אדם קראו Christian Rozen Krutz. לתאריך קשר לפולחן האש כי על אותו זמן שולט כוכב מאדים, והאלמנט שלו הוא אש. דיברנו רבות על כמה מאדים חשוב עבור אותם אחוות. מידע זה בהחלט מצמרר כשחושבים עליו, וכפי שאמרנו קודם, כל עוד הרבוצה המובילה את העולם מאמינים בדברים האלה, זה ישפיע עלינו. אגב, המון מעגלים פנמיים של הבונים החופשים מהווים קבוצות מחקר אקוקולטי של צלב הורד.

————————————

 עם כל החובות של ארה”ב לפדרל רזרב ולסין, וכל הרפורמות השוחקות את מעמד הבניים, וזה עוד מבלי להזכיר את תכניות ההצלה לתאגידים שנפלו ואשר הממשלה מתערבת להציל אותם (סוציאליזם הזכרנו כבר?), בנוסף לכל זה אובאמה מחליט לקדם חוק נוסף של מס בין לאומי המבוסס על הסכמים וחוקים של האו”ם. באותו חוק ארה”ב תצטרך להעביר סכום עתק של כמעט טריליון דולר למדינות נחלשות יותר, וזה משהו שבהלט יכול מאוד לעזור לחזון הגלובאליסטים לראות את ארה”ב שוקעת ומתרסקת:

 —————————————-

———————————————————-

 הקשר המאסוני:

כאשר אובאמה נבחר החלו לצוץ שמועות שהוא חבר בבונים החופשיים של לשכת פרינס הול השייכת לקהילה האפרו-אמריקאית. להלן הסיבות:

1.התפרסמה כתבה ב“In Hand: The president’s official seal is set” Evan Thomas, Newsweek magazine, 2 June 2008, pp. 22,23. ושם ניתן לראות תמונת אילוסטרציה של הידיים של אובאמה, ובתקריב ניתן לראות שהטבעת על היד שלו היא טבעת מאסונית. הבעיה היא שלא ניתן לדעת של מי באמת הידיים בכתבה שנכתבה על אודות אובאמה. אבל האתר המאסוני המנסה לגרש את השמועות הללו לא עונה על השאלה האמתית העולה בסיפור הזה, והיא למה בכל זאת יש כאן תמונה של ידיים עם טבעת מאסונית? יתרה מזאת כותרת הכתבה יכולה להיות בעלת משמעות כפולה, “החותם הרשמי של הנשיא נקבע”, וממש עם הכותרת ישנה התמונה של הידיים עם טבעת שיש עלייה חותם מאסוני. אך עדיין זאת לא הוכחה חד משמעית:

obama_ring1.jpg 

ring_closeup.jpg

2. זמן קצר לאחר נצחונו של אובאמה דווח בבוסטון גלוב [By Scott Helman Globe Staff / December 28, 2007], דווח שאובאמה נשא נאום במרכז הסקוטיש רייט (בנייה חופשית: הנוסח הסקוטי) בדס-מוינס. גם הסיפור הזה הוא לא הוכחה חותכת, אבל הסיפור הזה גם כן אינו שגרתי.

 3.בזמן הבחירות, באתר הקמפיין המיוחד של אובאמה הופיעה הודעה עם תמונה מיוחד שלשכת הפרינס-הול של הבונים החופשיים האפרו אמריקאים תומכים באובאמה לנשיאות. ההודעה נשאה את הכותרת “Prince Hall Masons and Stars for Obama”. 

——————————–

 עכשיו במקרה זה יהיה מעניין לבדוק איזה חניכים מוצהרים אכן פעילים בלשכת הפרינס-הול של הבונים החופשיים ולראות את הקשר שלהם לאובאמה. הנה רשימת חניכים מפורסמים של אותה לשכה.

——————————- 

 לכומר ג’סי ג’קסון היית פליטת פה מעליבה כלפי אובמה במהלך המירוץ לנשיאות, אך מיד התנצל. בסופו של דבר הפך לתומך נלהב של אובאמה עד כדי כך שפרץ בדמעות ברגע שהוא נבחר.

——————————

לחבר הקונגרס צ’ארלס ראנגל השייך גם הוא ללשכת הפרינס-הול היו מחלוקות עם אובאמה,  גם הוא מיד התנצל, וניתן לראות אותו עושה תעמולה מגוחכת עבור אובאמה במהלך הבחירות, צועק שאובאמה יציל את העולם…:

—————————–

—————————

עוד כומר השייך ללשכת פרינס-הול של הבונים החופשיים העונה לשם, אל שרפטון (Al Sharpton), היה בעל מחלוקת קלה עם אובאמה במהלך הבחירות גם כן, אך כיום הוא בן בריתו ואפילו שותף באדמיניסטרציה של הנשיא. על פי הוושינגטון פוסט  הוא אחד השומרים הראשיים של הנשיא מפני ביקורות רעות בתקשורת, ועוזר מאוד בין היתר בשליחויות לגבי רפורמת החינוך ועוד. הכתבה הגדירה את היחסים בין שרפטון לאדמינסטרציה של ברק כפוריים ביותר. שימו לב שמדובר בעוד כומר, מי שמכיר יודע כבר שישנה סתירה פנימית יסודית בלהיות גם כומר, או נוצרי, ויחד עם זאת להיות בונה חופשי, כמו גם להיות יהודי מאמין או רב ובו בעת להיות בונה חופשי.

————————————-

קרל ולואיס סטוקס (Carl and Louis Stokes), גם מאותה הלשכה, אמרו בסרט תיעודי שנעשה על החיים שלהם שאובאמה מכיר בעובדה כי הוא נמצא היכן שהוא היום בזכותם, ואפילו אמר ללואיס “אני כאן בזכותך ובזכות אחיך”. הסיבה כמובן אינה מפורטת, אבל מכל העדויות הנ”ל יש סיבה טובה מאוד לחשוד שמדובר בקשר חזק שיש לאובאמה עם הבנייה החופשית של הלשכת פרינס-הול. זה גם עולה בקנה אחד עם ראיית העולם הסוציאליסטית השזורה באלגוריות של הבניה החופשית.

————————————————-

חברים יקרים, אתם מוזמנים להמשיך לחקור את הרשימה ולשלוח לנו הבחנות מעניינות שמצאתם להוסיף לכתבה.

—————————————————

ועכשיו, לתמונות:

שימו לב שהלוגו של אובאמה כמו זה של הקמוניזם היה השמש הזורחת, שחר של יום חדש!

09.jpg

art_pope_obama_afp_gi_jpg2.jpg

barack_obama_handsign_3.jpg

bidenpope.jpg

biden-pope.png

captphoto_1240165998479-1-0.jpg

קלינטון וג’רמייה הכומר של אובאמה. קלינטון היה חבר בצעירותו בלשכת הבנייה החופשית DEMOLAY:

clinton_wright200.jpg

mccain_edward_egan_barack_obama_3.jpg

michelle-obama-vogue.jpg

obama_hand.jpg

מדליה סולארית שקיבל אובאמה בסעודיה:

obama_saudi1.jpg

אובאמה מחביא את הלחיצת יד:

obamahiddengrip.jpg

אינו שם יד על הלב:

obama-not-saluting_1.jpg

obama-shake-2.png

popemeetspresidentobama794zsw3rdfyl.jpg

  כתבות רלוונטיות:42 תגובות לכתבה ” הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: אובאמה”

 1. מוס דף בתאריך 4 בAugust, 2010 בשעה 12:46

  תשמעו, אתם מדהימים, היכולת שכם לקשר בין אירעים ולמצוא את הקו המחבר, פנומנאלי, על הנושא הספציפי יש כל כך מעט מידע, אתם תותחים!

 2. אלדד בתאריך 5 בAugust, 2010 בשעה 10:03

  הפורום של רוטרנט גם במה לימנים קיצוניים ופאנטיים דתיים וגם עולה כסף לרשום שם דברים.

 3. קרייזי בתאריך 5 בAugust, 2010 בשעה 12:21

  ככה זה נראה הרבה הרבה יותר ראוי.
  http://babylonmysteryreligion.com/nightvisions/nightvisions_video2.htm

 4. אלדד, הפורום של רוטנר מלא במידע רלוונטי וחשוב כמו הקישור בכתבה, התקשורת מאוד תשמח שתלביש עלייהם את התווית של ימנים קיצונים פאנטים ולא תקשיב למה שיש להם להגיד.

  קרייזי, אני לא סומך ב100% על ליאו זאגאמי

 5. אלדד בתאריך 5 בAugust, 2010 בשעה 15:16

  מעניין שאני לא רואה אף אחד מהכותבים האלה נכנס לפורום של אמת אחרת או אפילו כותב כאן ואומר אני כתבתי את זה ואת זה.
  מה שמראה שהכתיבה מוטה לצד אחד.

 6. למה שהם יכנסו לפורום אמת אחרת?
  מה אתה משווה בכלל, פורום אמת אחרת זה ביצה לחובבנים.
  תקרא קצת בפורום שלהם ותראה איזה מידע רציני מסתובב שם, הכי טוב לתת לפורום לדבר בעד עצמו.

 7. אלדד בתאריך 5 בAugust, 2010 בשעה 22:45

  פורום פוליטיקה ואקטואליה לא מצאתי שום דבר מיוחד עברתי לפורום סקופים – מעניין אבל
  עדיין מדובר בימין אינטליגנטי בסגנון שפטל רגוע וחזק באינטרנט – לא במקצוענים.

  שורה תחתונה הם בוכים על גוש קטיף,מטיפים ליישב את הגולן וכדומה – אין רמז לביקורת על הימין
  או בכלל לעינייננו לקונספירציות “כלליות”,מבחינתם זה תמיד קונספירציה שמאלנית.

  ניתן אנלוגיה לסיום תאר לך שאתה דוחף משקולות ברגליים רק לרגל אחת במשך שנים – מה יקרה לגוף שלך? הוא יצא מאיזון.

  נכון שפורום אמת אחרת חלש בעינייני ישראל בקטע הפוליטי אבל הוא חזק בהרבה דברים אחרים.

 8. בענייני ישראל רוטר מאוד חזק.
  לא סתם אנשי ביטחון באו לבקר את מנהל האתר, ולא סתם כיום הוא סגור למשתמשים אחרי שהחדירו פרובוקטורים בפנים.

 9. נימרוד בתאריך 6 בAugust, 2010 בשעה 8:50

  קפיטליזם זה השיטה הכלכלית הכי חברתית שיש הבעיה היא שאין קפיטליזים יש שלטון בעלי
  ההון שזה שלטון שדואג לרגולציה מוגזמת שתמנע מהקפיטלזים להיות שיטה כלכלית חברתית מוצלחת
  כמו שבנקאות ברזרבה חלקית היא לא דבר רע מה שרע הוא שבעלי ההון ניצלו את הבנקאות ברזרבה
  חלקית למען המטרות הכלכליות הפרטיות שלהם ודאגו לסבסד להם את רמת החיים שלהם על ידי אינפלציה. תקן הזהב היה תקן גרוע לכלכלה שעשה שיתוק כלכלי והוא תקן שלא מתאים לכלכלה המודרנית הבעיה היחידה בשיטה הבנקאית היום היא שהיא מנוצלת לרעה על ידי בעלי ההון
  בכל אופן אם היה קפיטלזים חופשי אם רגולציה רק כנגד ריכוזיות מוגזמת ורגולציה בנקודות מפתח

  http://www.scribd.com/doc/34434821/%D7%A9%D7%9B%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9D

 10. קרייזי בתאריך 6 בAugust, 2010 בשעה 10:24

  פורום אמת אחרת מלא בהזויים או כל מיני כאלה שמשתייכים לכתות (ככה אני קורא לזה) כמעט לכל אחת שם יש תורה משלו כולל מנהל האתר עצמו, עם זאת אני מודה לאתר שעושה מאמצים ונותן סרטים מתורגמים ומדי פעם מפתיע עם כתבה מעניינת אבל חלאס נמאס מכל הירקת שמסתובבת שם, מנהל האתר כיוון למסחרי וכך גם יצא, בטוח שזה יותר כדי מבחינתו אבל זה עושה תדמית שלילית לנושא, כך שנראה שהצד המסחרי גובר על האמת בעניין הזה.
  שימו לב! רעיון אחד להטמיע גלובליזציה ולעשות מחשבה מאוחדת וכבר הם עשו את זה, זה כל הרעיון של הירוק והסביבה, הכל נהיה אקולוגי, אז רואים בכל מקום בעולם אנשים שעושים את אותו רעיון שיצרו עבורם, זאת נקראת גלובליזציה במיטבה, כאשר כולנו חושבים אותו דבר.

 11. קרייזי,
  אני מסכים איתך שיש פה שיטה להפוך את כולנו לאותו הדבר ונכון שכרגע הם עושים זאת בין השאר דרך הגל הירוק. אך מה אתה בעצם מציע? להמשיך לזהם את העולם רק כי זה הולך נגד האג’נדה שכרגע הם דוחפים? הם דוחפים את האג’נדה הזו כרגע כי היא פשוט עונה לאינטרסים שלהם בימים אלו וכמובן שלא באמת איכפת להם מהירוק אלא מהכסף שהם יעשו מזה.
  המהפכה הירוקה הצטרכה כבר לקרות מזמן, זה לא קרה כי הם לא רצו שהיא תקרה. ההיפים המקוריים האמיתיים(לא הסתם מסוממים) כבר משנות השישים צועקים “מיחזור ואורגני, מיחזור ואורגני”, אך מישהו הקשיב להם בכלל? לא, קראו להם הזויים משוגעים מעכבי קידמה כאשר מה שהם בעצם דגלו בו זה לייעל את הקידמה דרך טכנולוגיה בהרבה יותר נקיה שזה “כביכול” מה שהאליטה כאילו מנסה לדחוף.
  המהפכה הירוקה הצטרכה לקרות מזמן ולבוא מתוך הציבור ולא לחכות שכמה חמדנים ששולטים בתודעה של כולם יבואו ויעשו אחת כזו וגם זה בשביל שקר מוחלט ומוטעה מהשורש.
  הירוקת שהולכת באמת אחרת היא עלאכיפאק(לגבי דיוני האחוות זה נתון לסוגיה אחרת שאני לא שולל, בסה”כ, אתם הקוראים הקבועים של קונספיל יותר בקיאים בנושא זה ממני) ובמקום לשלול רק כי זה בא מהאתר שיותר סוקר לרוחב את הנושאים ולא לעומק כמו פה, מומלץ שלא תשלול ותתעניין במדובר שם כי דווקא בנושא הירוקת יש באמת אחרת ידע מאוד חיוני.
  כי מה לעשות, המהפכה הירוקה ממזמן הצטרכה לקרות ולבוא ממך ולא מאל גור.
  בהצלחה שיהיה לך עם הנפט, הריסוסים והפלסטיק… ;-)

 12. קרייזי,
  לגבי המסחריות של האתר, אז מה אתה מציע? שנמשיך לדון בנושאים פה בחדרי חדרים ונראה איך הכל קורס מסביב ונשמח לאיד לכל הטיפשים בעדר שלא פותחים את העיניים כי הם שרויים בעיוורון מוחלט?
  מטרת אמת אחרת זה לא להיות מפורסמים אלא להפיץ את המידע שכמו שזה נראה אתה מעוניין לשמור אותו לעצמך ולא לשפר את המצב.
  אם מסחריות הייתה מטרתם אז הם היו לוקחים כסף על כל דבר קטן לצרכיהם האישיים וכרגע הכסף שהם לוקחים הוא מתרומות בלבד וזה לצורך מימון ימי/ערבי עיון, אחזקת האתר ופעילות רחוב.

  אנשים כמוך, בעלי ידע רחב מאין כמותו בנושא האחוות והסדר העולמי, במקום ללעוג, יכול לבוא ולתרום ולשפר את החסר שאתה רואה באתר הזה, דבר שדרך אגב, מאוד רלוונטי בימים אלה כי זה בדיוק מה שמנהל האתר מחפש כרגע – אנשים שייקחו קצת על עצמם מהפרוייקט ויעזרו לשפר אותו.
  אז מה אתה אומר? תיטול קצת אחריות ותרומה בנושא לחיקך? או שמא תמשיך להנות מצפייה בעדר המהופנט כי זה פשוט מה שעושה לך את זה? נקודה למחשבה…

 13. לנון עדיף שתגיב לכתבה ולא לתגובות

 14. קרייזי בתאריך 7 בAugust, 2010 בשעה 19:55

  מדהים, פשוט מדהים.
  ספו צודק, אנחנו אמורים להגיב לכתבה ולא לתגובות כי כאן זה לא פורום אבל בכל מקרה אם בשיווק עסקינן ואני יסכם את זה סופית בתחילה מאד חיבבתי את האתר כי ראיתי בו מקור בטוח כמו גם חשבתי לעצמי לשם הקידמה לא תגיע כדי להרוס את התוכן אבל זה לא קרה. מבחינת חומר אמת אחרת התחיל טוב ואיבד תוכן בדרך ואם זאת הוא פתח שעריו לכל ההזויים שהתמקמו טוב בטריבונות ומצאו קן לקידום הדיונים הפרטיים. כיום המקום היחיד שאני רואה בו השראה אמיתית הוא האתר הזה רק מה שמדהים אותי הוא הידע שיש לכותבי התוכן כאן, מאין יש להם את כל המידע, זה כאילו הם שואבים אותו מבפנים.
  ——————————————————————————————————————–
  לנון, אני את שלי עשיתי, עכשיו אני מחכה לראות את האמת בעיניים, אני מחכה ל2012 כמו הרבה אפילו אם לא יקרה כלום, ואני מחכה לראות מה מצבנו יהיה בעוד חמש ועשר שנים מכאן והלאה, את השינוי הקיצוני חווינו כבר מאיזור המילניום ועד כה ומעניין לאן מכוונים לנו את הדרך כי אנחנו לבטח לא אלה שמכוונים לעצמנו.

 15. לנון לידיעתך קרייזי הציע את עזרתו לאתר הזה כמה פעמים.

 16. לויד,
  אין בכוונתי להמשיך את הדיון בכדי לכבד את העוסקים בכתבה(אתם) ולא העוסקים בתגובות כמו שסאפו רשם ואני מכבד זאת. רק אומר שהתכוונתי שיציע את עזרתו לאמת אחרת, לא לקונספיל(לכם כפי הנראה יש כבר את כל הידע, נותר רק להתפעם) ואם התכוונת לכך שהציע עזרתו לאמת אחרת ונדחה אז אין מילים בפי כי בכך סתמת לי אותו…

 17. צוות האתר אמר לי שקרייזי עזר להם כשהזדמן לו באיסוף מידע. קרייזי, סורי אם חשפתי אותך ;)
  פשוט לא היה נראה לי במקום שהוא מצטייר בענייך כאחד שרק מותח ביקורת….גם אני שונא כאלה אגב…

 18. חן, חן לויד, תודה על הכנות… :-)

 19. קרייזי בתאריך 8 בAugust, 2010 בשעה 16:33

  נו פרובלום, אני עושה את זה מאותה סיבה שאתם עושים זאת ומאותה סיבה שקופר עשה זאת, פשוט איכפת לי מאד.
  ————————————————————————————————————–
  בכל מקרה הנה מה שחשבתי כבר הרבה לפני ואם זה נרשם כבר באחת הכתבות אז זה חיזוק.
  בנג’מין קרם בספרו ” התעוררות של האנושות” כותב על מאייטריה במושגים שלו, כך:
  “מורה העולם של עידן הדלי, המשיח והעומד בראש ההיררכיה הרוחנית של כוכב הלכת שלנו, המורה של כל המורים”
  זאת אומרת שישו נמצא תחתיו בהיררכיה של המורים הרוחנים ובתקופת הצליבה וקצת לפניה נכנסה בו הרוח של המשיח, כמו שנאמר ע”י קרם המורה הנעלה מגיע לעולם ומתלבש בצורות שונות.
  כמובן שזה מתחבר לנו גם עם עידן הדגים שהיה לפני(כל עידן הוא בסביבות 2500 שנה לפי קרם) שבו הוא לבש את צורת ישו, והעידן שעומד בפתח… הדלי, עומד להחליף את הדגים כמו גם את הדמות המשיכית של התקופה, לכנסיה והעומד בראשה ישחקו תפקיד חשוב(עם או בלי ברירה) כדי לקדם את הנושא.

 20. קרייזי בתאריך 8 בAugust, 2010 בשעה 16:34

  משיחית, נא לתקן תודה.

 21. בראש הסדר העולמי החדש הוותיקן רוצה שיעמוד המורה הרוחני שיהיה האפיפיור, מצד שני הבנייה החופשית וכל אופנייה רוצים את מאייטריה. זה מלחמה בין בני שת לבני קין. הכנסייה רוצה מישה משושלת שת והבנייה החופשית מישהו משושלת קין (זה למה הקרישנמורטי שהיה אמור להיות בתפקיד היה מהודו… לפי מה שהם טוענים ע”פ הקבלה מקור שושלת קין היא בהודו, תתמודדו עם זה). הם מגבשים עכשיו את הסיפור שלהם, המורה העולמי בסופו של דבר יהיה מיזוג מזרח ומערב לכן מספרים שמאייטריה מהמזרח אבל חי במערב וכאלה. מה כן, את אישור האפיפיור חייבים, וזה כנראה מה שיהיה, לפי דעתי הוא ימשוח אותו בשמן.

  אגב קרייזי, משה רבינו לא נכלל בהיררכיה של המאסטרים… תחשבו על זה…
  שוב חלבת ממני מידע טרם פורסם…

 22. קרייזי בתאריך 8 בAugust, 2010 בשעה 19:09

  בעבר חיפשת מידע צולב לגבי קרם והאו”ם אני לא עקבי כ”כ אבל הנה קשר פשוט.
  מתוך אותו הספר ישנו נספח לגבי שר אינטנשיונל המגזין של קרם ובאותו נספח הוא מציין זאת:
  “חדשות מתוך סוכניות האו”ם(לא ידעתי שיש דבר כזה) ודיווחים של התפתחויות חיוביות לקראת שינוי העולם”
  כביכול האו”ם מעביר מידע מאירגונים שונים שכפופים לו(כנראה לא ישירות ולכן הוא מציין סוכנויות) למגזין של קרם.

 23. פרטנו על הקשרים של שר אינטרנשנל עם רוברט מיולר, אבל מה שאתה אומר עכשיו נשמע ממש חזק.
  לא הבנתי בדיוק מה זה אומר, אתה יכול לצלם או לשלוח לנו את הצטוט המדויק? נעלה אותו לאתר לפוסט המתאים.

 24. קרייזי בתאריך 8 בAugust, 2010 בשעה 20:50

  מיד אני מעלה, רק עוד דבר… לגבי עניין העידנים שלא יהיו טעויות,בספר אחר העונה לשם “שינוי- מדיטציה לעידן החדש” קרם עצמו מסביר בדיוק על מה שאני כתבתי כאן לגבי יציאה מדגים לעבר דלי כל זאת בקונסטרוקציה של השמש שמתיישרת בקונסטלציה עם שאר הכוכבים זה קורה אחת ל2500 שנה בתקופה זו ישנה אנרגייה עצומה.
  ————————————————————————————————————–
  כמו כן קרם מדבר על הכל…ביילי בלווצקי אגני יוגה פירמידות אטלנטיס למוריה ומה לא.
  ————————————————————————————————————–
  עמוד 140 שורה 6 -7
  http://www.share-international.org/books/PDFs/BCreme_TheAwakeningOfHumanity_June2008.pdf

 25. כמה דברים אשמח לקבל הבהרה לגביהם:

  1. על פי המסורת היהודית קיין כבר לא קיים ואין לו צאצאים .כי על פי העונש שקיבל מהבורא הוא המשיך 7 דורות ואז נגמרו, מה גם שהמבול חיסל את כולם ומי שממשיך את השושלת זה נוח שהוא צאצא של שת שממנו יצאה כל האנושות . אז איך זה מסתדר עם מה שאתם אומרים על מלחמה בין שת לקיין.
  ב. מה זאת אומרת יש מלחמה בין הוותיקן לבין הבונים החופשיים ? וקצת סדר בעניין בבקשה כי על פי מה שהבנתי מכם הבונים החופשיים הם חלק מהאילומינטי, והאילומינטי הם הוותיקן ועכשיו אתם קצת בילבלתם אותי.
  ג. אני מאד רוצה להבין את העניין של היטלר והשואה, הרי היטלר היה מהבונים החופשיים ,האילומינטי, אז למה נלחמו בו בריטניה וארצות הברית, אם לבסוף הם גם הצילו ומעסיקים את כל הגנרלים והמדענים שלהם בסוכניות הביון ובמעבדות השונות וכך הטענה שגם היטלר בעצמו לא מת והוא חי עד יום מותו בזכות ההצלה של בריטניה וארצות הברית ( כך עלפי איזה תוכנית של ה BBC אם אני לא טועה )

 26. אבי עדיף שתשאל אותנו דברים כאלה באי-מייל. בכל מקרה.

  1. אני יגיד לך מה שהם כותבים. הם מאמינים שלאחר המבול, חם המשיך את דרכו של קין וממנו יצא נימרוד וממנו חירם אביף אשר לפי הטקסים הם מספרים שהוא הצאצא הישיר של קין, זה באמת לא מובן לאור הסיפור התנכ”י אבל זה מה שהם מאמינים. מנגד דרכם של שושלת שת המשיכה אצל שם, ומשם לאברהם ואז דוד ומנגד לחירם אביף להם היה את שלמה המלך.

  2.מלחמת כוחות, לא אמרתי מלחמה ממש כוללנית, זה יותר למי יהיה יותר כוח או את המנהיג הכי גדול בקצה, אבל שנייהם עובדים לאותה מטרה ושנייהם במקומות הכי גבוההים אחד כמו השני. מלחמות כאלה ואחרים הם כלי לשליטה,למשל בונה חופשי בדרגות הכוחולות שאלברט פייק כותב במפורש שהם מטעים אותם בתחילת דרכו חושב שהוא נלחם בכנסייה. ככל שעולם מלעה בסולם ההבדל בין בוח הכנסייה לבנייה החופשית מטשטש גנאולוגית והאנשים החברים בקבוצות.

  3.היטלר לא היה מהבונים החופשיים, למען האמת יש לי פה מסמך בו הם טוענים שהוא רצה להתקבל והם דחו אותו. היטלר היה אוקולטיסטי שהתעסק בידע האזוטרי שיצא מהבנייה החופשית של אנגליה והתאוסופיה, וזה הנחה את הפעולות שלו. היטלר עצמו ידידי, היה נוצרי קתולי, כל הנאצים הגבוההים היו נוצרים קתולים, רובם השתייכו למסדרי הוותיקן החזקים ביותר. מלחמה כנגדם היית, אבל בסופו של דבר המוחות של המכונה הנאצית שרדו והמשיכו לשרת את הסדר העולמי החדש. מלחמות זה טוב לצמצם אוכלוסיה, להביא לעוני, למנף כלכלה עבור העשירים, למה היטלר לא הפציץ את הCity of london היכן שהיו המלוכה והעשירים כמו רוטשילד?
  מנגד לנאצים היה את רוסיה, גם ענק פאשיסטי ואנטי תזה לנאצים, המאבק בין הענקים היה חלק מהתוכנית. למה לכל אחד מהאימפריות הללו תמיד תמצא שכסף הגיע מוולסטריט? במקרה של היטלר זה הרימן בוש ורוקפלר, במקרה של סטאלין זה שיף וורבורג, ורוטשילד (לא במקרה הישועי שכתב עבור היטלר את מיין קאמף האשים את הבנייה החופשית המרקסיסיטית היהודית). יכול להיות שבאמת הנאצים פעלו עבור הוותיקן והבנייה החופשית של אנגליה ברשות המלוכה לא הסכימו לזה בשלב זה או אחר. אבל המטרה אותה מטרה.

  למשל בדרום אמריקה… לכאורה הסי איי איי של ארה”ב נלחם בכוחות הגרילה של הישועים, אבל מה שבאמת קורה הוא שבכל מקום בדרום אמריקה שהממשל לא מוכן ליישם את ממורנדום 200 לפיקוח כמות אוכלוסיה של קיסינג’ר, פורצת שם מהפכה שמביאה למלחמת אזרחים עקובה מדם בראש הישועים. כך או כך, לא משנה איזה צד מנצח המטרה מושגת.

 27. קרייזי בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 17:02

  זה מעניין מאד מה שאתה מעלה כאן לויד – חירם נגד שלמה, מוזר מאד שמשפחת רוטשילד בחרה דווקא לקרוא לפרוייקט החדש שמופיע גם כחסות לתכנית הישרדות H כמו גם המבנה “בית המלך חירם”
  מדוע לא “בית המלך שלמה” אם כך?
  מאוחר יותר אני יתן את הלינקים שמובילים לכך שהאו”ם אכן מתעסק ברוחניות ועידנים ובגדול.

 28. פשוט מאוד… משפחת רוטשילד חברה בבונים החופשיים, בעלי הילדת של שושלת קין->חירם, השבועה הראשונה כבר שמה את נאמנות שלהם על פני יהדות ולאום וקודם כל לאחווה…
  אבל…:)
  אבל…
  באינציקלופדיה היהודית כתוב שהוא היה שומר האוצר של האפיפיור בסוף המאה 19 :)
  אז אומנם יש תככים, אבל ברמות הגבוההות הם כולם עובדים יחד ולשנייהם אותה מטרה

  תשמעו חכו בסבלנות
  סרט מתורגם שיסביר את זה יפה עולה היום.

 29. קרייזי בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 19:25

  תצחק אבל מה שקרם מסביר בספריו אודות היטלר זה שבעצם זהו הרשע שנכנס באותה תקופה בהיטלר ולא שהיטלר עצמו החליט כך, הרשע התלבש על היטלר או השטן אם תרצו וזה הניגוד של המאסטר הנעלה אשר מתלבש בדמות משיחית. הוא גם מסביר על שילוש הרוע שהוא היפנים הנאצים והאיטלקים שיצרו אנרגייה עצומה של מעשי שטן. כל זה בולשיט כן! אבל מה אפשר לעשות לגבי אנשים שטשטשו לנו את ההיסטוריה ועוד מלמדים אותנו את זה בבתי ספר שלהם,… זאת חבריי… ממש אשליה מאורגנת.

 30. בנג’מין קרם הוא חובבן בנושאים האלה.
  לפי הגישה התאוסופית, היטלר השתמש בכוחות השאמבלה שהם מאוד עוצמתים והרסניים אבל בעלי יכולת טיהור אדירים עבור העולם.

 31. קרייזי בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 20:38

  עכשיו, הנה לכם איך הארגון שמחזיק את כולנו בביצים חזק חזק, ארגון שהוקם כביכול למטרת שלום העולם אבל מתחת לפני הדברים הוא מייצג ומיוצג בדיוק ההיפך, ארגון שמנוהל ע”י אנשי הסדר של העולם , סדר עולמי חדש והדגש הוא על סדר שכן הכל קורה ויקרה באופן מסודר.
  ————————————————————————————————————-
  הקרן הרוחנית של האו”ם, זהו לא עוד אתר שולי אלה אתר שמנציח את המסר שנמצא במסדרונות האו”ם.
  http://www.aquaac.org/un/medmtgs.html#dates
  ,
  הלינק הראשון בדף מעביר אותנו לדף הבא, בדף יש הסברים לגבי מדיטציה ולוח זמנים שבו מתבצעים ימי מדיטציה באו”ם ומאורגנים ע”י האו”ם
  http://www.aquaac.org/un/medmtgs.html
  ,
  בדף עצמו ישנו לינק שמפנה אותנו לחדר המדיטציה שנמצא באו”ם, ובדף ישנו הסבר לגבי עיצובו של החדר, ההסבר הוא מין הספד לחדר ע”י המזכיר של אז באו”ם Dag Hammarskjöld
  http://www.aquaac.org/un/medroom.html
  למי שלא מאמין שזה קיים אז הנה זה מתוך האתר של האו”ם
  http://www.un.org/depts/dhl/dag/meditationroom.htm
  ,
  בקישוריםשנמצאים למטה בדף האחרון ישנו Contact AQUAAC
  ואם נלחץ נגיע לכאןhttp://www.aquaac.org/about/contact.html
  וכאן נמצא בקישורים למטה בדף את הדבר הבא World Teacher
  נלחץ ונגיע לכאן http://www.aquaac.org/about/teacher.html
  ותקבלו הסבר נקי וחלק (ולא מקונספיל שכביכול הוא אתר קונספירציות) אודות מאייטריה ובני הלוויה, הסבר שלקוח מספרה של אליס ביילי (לוציפר טראסט).
  כמו כן אם תלחצו בלינק Mysteries שנמצא במורד הדף תגיעו לכאן
  http://www.aquaac.org/about/restore.html
  וכאן תמצאו שמדברים גם על אחוות הבונים והכנסיה(לא מפתיע)
  ,
  רוצים לדעת על קהילת עידן הדלי
  http://www.aquaac.org/about/about.html#mission
  שימו לב לשורות בסוף שם מוזכרים שלושת המורים, בלבצקי, ביילי, ואגני יוגה.

 32. קרייזי, תודה על הלינקים.
  שתדע, אני הכרתי מישהו שהיה בחדר המדיטציה של האו”ם ועבד עבור הקניין הרוחני שלהם. הם תכננו לעשות פסטיבל ענקי בארץ שיקרא “יום שלום”. באותו יום הם התכוונו שישירו את”התפילה הגדולה” המכוונת להיררכיה ומאייטריה, ושיעשו את זה באותה שעה בכל מיני מרכזים בעולם. הוא סיפר לי שהוא הגיע לזה דרך כמות אדירה ובלתי מוסברת של סינכרוניסיטי, ושהרגיש כאילו משהו הנחה אותו לפגוש את כל האנשים האלה באו”ם ולעבוד שם, יש שיגידו שזה ישויות דימוניות שפועלות במישור הרוחלני, אבל אני אין לי מושג מה זה הדבר הזה. כיום הוא כבר יצא משם. אבל זה רק מראה שיש להם תוכניות לחניכה מאסיבית במדינה.

  אגב, אגני יוגה, המאסטר נקרא מורייה.

  ראית כבר את השידור המתורגם החדש של קופר?

 33. מאיפה אתה מכיר את האנשים האלה?

 34. זה מישהו מחו”ל, חבר של חברים של חברים. הוא לא ידע מי אני, גם היום לא ממש יודע. אבל יצא לי לשמוע ממנו את הסיפור הזה. נתתי לו לזרום. ורשמתי הערות.

 35. קרייזי בתאריך 9 בAugust, 2010 בשעה 23:01

  וזה הקינוח THE NEW WORLD ORDER
  AND THE WORK OF THE UNITED NATIONS

  http://www.aquaac.org/un/nwo.html

  אמיתי אמיתי.

 36. [...] הכס הקדוש והסדר העולמי החדש: אובאמה [...]

 37. [...] מה שקרה לרוסיה ובמקביל קורה היום בכל הכוח בארה”ב:  ”אתה יודע שאנו בתפקידים הבכירים כאן היינו, בשלב [...]

 38. [...] אמור להיות 2005… אך מיטשל שהוצב על ידי אובאמה (חבר בCFR, מוקף ביועצים בכירים מג’ורג’טאון) להיות שגריר מיוחד במזרח התיכון אמר ב2009 שהממשל הנוחכי [...]

 39. [...] מהצד השני קראה  ליישום של מה שנקרא Single payer health-care, דבר אשר אובאמה דוחף ליישם. מדובר בביטוח בריאות מקיף אוניברסלי שהוא מרוכז במאגר [...]

 40. [...] עימו את הכומר ג’סי ג’קסון (בונה חופשי לשכת פרינס הול/ ראו את הקשר ההדוק בין ברק אובאמה לאותה לשכה) להפגש עם חאלד משעל. וזאת לאחר שכתב לו כי הוא ממליץ לו [...]

 41. [...] ראו הרחבה, וכמו כן גם בארץ אותה שיטה. [...]

 42. [...] התרבות מתפרקת, אין יותר מוסר אבסולוטי, הרב תרבותיות הורסת כלכלות שלמות (בדיוק בזמן ליישום מערכות ריכוזיות לטיפול במשבר, כמו [...]

השארת תגובה

Google