מי מכתיב את מידניות ה”שלום”?

הגיע הזמן לבחון מקרוב את שיחות ה”שלום” המתנהלות בוושינגטון:לא סתם אובאמה בחר בחודש ספטמבר להתחיל את המו”מ הישיר, ההתערבות של ארה”ב והמועצה ליחסי חוץ בכל הקשור למדיניות השלום בארץ הולכת אחורה כל הדרך לנאום של בוש האב מ1991 בו הוא קורא לכינון ה”סדר העולמי החדש” אשר אחד מענייניו המרכזיים היה רצון לפתור את הסכסוך הישראלי-פלשתינאי, לא סתם פרס השתמש במונח “מזרח תיכון חדש”, שימו לב:

הבא נבחן את אנשי המפתח של המשא ומתן:

ג’ורג’ מיטשל:

לשעבר דירקטור במועצה ליחסי חוץ, ובין תאריו ניתן לראות שהוא גם בוגר משפטים באוניברסיטת ג’ורג’טאון. ב2001 נתבקש על ידי קלינטון (חבר בCFR ובוגר ג’ורג’טאון) לכתוב מסמך הסוקר את הקונפליקט הערבי ישראלי. אותו דו”ח של מיטשל הפך להיות הבסיס למפת הדרכים אשר תוכנית ההתתנתקות היית חלק אינטגרלי מיישומו. תאריך סיום הקונפליקט על פי מפת הדרכים היה אמור להיות 2005… אך מיטשל שהוצב על ידי אובאמה (חבר בCFR, מוקף ביועצים בכירים מג’ורג’טאון) להיות שגריר מיוחד במזרח התיכון אמר ב2009 שהממשל הנוחכי מחוייב גם הוא למפת הדרכים.

 [הארץ:U.S. envoy Mitchell: Mideast peace process faces substantial hurdles 30.01.09].

הילרי קלינטון:

נשואה לביל קלינטון (חבר בCFR, בוגר ג’ורג’טאון), לפחות על פי הויקיפדיה גם היא חברה בCFR, יש לקחת בחשבון שכמו אובאמה למשל, ישנם אנשים בעמדות פוליטיות המעדיפים להסתיר את חברותם בקבוצה. הילרי היא איש מפתח חזק במשא ומתן, ולכן מפחיד לגלות את הקשר שלה לקרן החדשה לישראל. הילרי קלינטון עברה את ההתלמדות שלה בCDF (ארגון הנתמך בידי הישועים), והמורה הרוחנית שלה (מנטורית) היא מריאן אדלמן (בעלת תואר כבוד של פורדהאם הישועית) אשר נשואה לפיטר אדלמן בוגר ג’ורג’טאון אשר ניהל את הקרן החדשה לישראל עד 2008. שנייהם חסידות של הפילוסופיה הסוציאליסטית שמאלנית של סול אלינסקי. כפי שהראנו בכתבה קודמת, ארגון הקרן החדשה לישראל מנוהל מאחורי הקלעים בידי גורמי ועזרי הישועים ובפעילויותיו מנסה לשנות את הגדרתה של מדינת ישראל להגדרה יותר כוללנית ובין לאומית. הנה עובדה חשובה שצריך להבין לגבי הילרי בנושא המשא ומתן המתנהל:

מהלך הקריירה שלו השתייך פיטר אדלמן לארגוני שמאל רבים בארה”ב ואף ניהל את “קרן העולם החדש” (New World Foundation). מיד לאחר פיטר, הילרי קלינטון תפסה את תפקיד הניהול של הארגון לאחר שעברה התלמדות אצל מי שהיא מכנה המנטורית שלה, מריאן אדלמן (אישתו של פיטר), ונזכיר שוב ששנייהם חסידות של סול אלינסקי. באותו הזמן “קרן העולם החדש”  תמכה כלכלית בארגון ה”Committee in Solidarity with the People of El Salvador,(CSPES),  עיקר פעילותו של אותו ארגון הוא לתמוך ולעזור לארגון הFLMN באל סלבדור המשתמש ב”תאולוגית השחרור” של הישועים כדי להביא למלחמת אזרחים ומהפכה מרקסיסיטית במדינה, כתבנו על כך רבות.”

למה זה חשוב? כיוון שארגון הפת”ח היכן שמחמוד אבאס החל את דרכו, ואשר תמך בו במרוץ לראשות, חבר בארגון האינטרנציונל הסוציאליסטי.  גם לבעלה של הילרי עבר דומה.

SFgate Matthew Kalman, Chronicle Foreign ServiceMonday, February 14, 2005קציני ביטחון פלשתינאים אשר אומנו בידי ארה”ב השתמשו בטקטיקות כנגד ישראל.הם בדיוק סיימו אימונים בקורס שמומן ע”י ארה”ב בו הם למדו שליטה בכלי נשק וטקטיקות נגד טרור… האימונים הללו אשר הושעו בזמן ההתקוממות הפלשתינאית בספטמבר 2000, יהיו חלק אינטגרלי מחבילת הסיוע של וושינגטון לממשלה החדשה בראשותו של מחמוד אבאס… “יהיה צורך במאמץ בין-לאומי, וארה”ב מוכנה לקחת חלק עיקרי בדבר, לעזור לאמן את כוחות הביטחון הפלשתינאים ולוודא שהם יהיו חלק מהפתרון ולא חלק מהבעיה.” כך אמרה קונדוליסה רייס (חברה בCFR).[קונספיל: שימו לב בהמשך הכתבה לתפקיד המרכזי שהיא לוקחת].

האנשים בתמונה מ1998 (מאלו שאומנו) הגיעו מבית לחם, יריחו ושכם אשר הפכו למוקדי ההתפרצות של ההתקוממות אשר נמשכה 4 שנים הנקראת אינטיפאדה…משמאל בשורה הראשונה יש את רעפאת באג’אלי. בדצמבר 2001, נהרג באג’אלי כאשר פצצה שהכין התפוצצה הפניו. הוא הפך להיות חבר ב…זרוע המיליטנטית של תנועת הפתח של ערפאת……

ב-2001 הוא [אבו ניג'מה שלקח חלק באימונים] הפך להיות המיליטנט הפלשתינאי המבוקש ביותר בעיר, אשר נחשד במעורבות בשרשרת של פיגועי התאבדות והתקפות ירי כנגד ישראלים. במאי 2002, הוא היה אחד מ-13 היורים אשר לווו מהכנסייה בבית לחם…הוטס לקפריסין ומשם הוגלה לאירופה [קונספיל: למה שאירופה תסכים לקבל פעיל טרור?], שלושה מחברי הקבוצה כולל אבוניג’מה קיבלו מקלט באיטליה. “אני חבר בארגון אל-אקצה וסמל ראשון בארגון המודיעין הפלשתינאי”‘ כך אבו ניג’מה, בן 36, סיפר לסן-פרנסיסקו קורניקלס מביתו הזמני ברומא. “אני בעצמי קיבלתי קורס באנטי-טרוריזם ואבטחת VIP… לא הייתי לבד, המון פלשתינאים אומנו בידי האמריקאים. אנו מקווים שהם ימשיכו לעזור לנו.”…

הסי.איי.איי עזר לאמן יריבים לעתיד – כפי שעשה במדינות אחרות, כולל כוחות האנטי סובייטים באפגניסטן אשר בסופו של דבר הפכו להיות הטאליבן ואל-קעידה.”הדבר הוכיח עצמו מאוד מסוכן”, אומר האנאליסט הישראלי גראלד סטיינברג מאוניברסיטת בר-אילן. “המאמצים גם של ה-CIA וגם של הבריטים לאמן פלשתינאים בזמן תהליך אוסלו עזר לחזק את יכולות הטרור”.כוחות הביטחון הפלשתינאים נוצרו בעקבות הסכמי אוסלו ב-1993 בידי ערפאת כדי לשמור על סדר בשטחים האוטונומים של הפלשתינאים. המגוייסים היו אמורים לשרת ככוחות שיטור בעבור המשטר הפלשתינאי כדי למנוע טרור כנגד ישראל. הCIA והבריטים עזרו לספק אימון וציוד. אך ערפאת השתמש בכוחות השיטור גם כדי לשמור על עצמו בכסא הכוח…

כוחות הביטחון הפלשתינאים פעלו גם בתוך הארגונים המילטניטים של אל אקצה ובתוך החמאס.ב-1996 הוטל וטו על האימונים אשר קיבלו מאות פלשתינאים בכירים בין 1996-2000 בידי הנשיא ביל קלינטון, אשר היה מאוד מעורב במאמאצים לשמירת השלום.הפקודה יצרה תוכנית חשאית אשר סיפקה עשרות מליוני דולרים לשיפור המקצועי של כוחות הביטחון הפלשתינאי… תחת ההסכם, ה-CIA אימנו את הפלשתינאים… הפלשתינאים שבתמונת המחזור אומנו בידי ‘אימונים בינ”ל בע”מ’, חברת אימונים בטחוניים פרטית שעושה עבודות מכרזים עבור ה-CIA.

עוד בוגר ג’ורג’טאון שפעל עם ביל קלינטון באותה תקופה היה ג’ורג’ טנט:

מתוך: New york Times

 C.I.A. Officers, With Israel’s Knowledge, Teach Palestinians the Tricks of the Trade By TIM WEINER Published: March 5, 1998

 ה-CIA, בידיעת ישראל, מלמד את הפלשתינאים את אומנות התחבולה… ראש ארגון הביון האמריקאי (CIA), ג’ורג’ טנט, עזר באופן אישי להביא להסכם [האימונים] ב-1996 [כאשר קלינטון התחיל את התוכנית החשאית למימון ואימון הכוחות הפלשתינאים] כאשר היה סגן הדירקטור של ה-CIA.

 המלך עבדאללה:

אחד המתווכים במשא ומתן. שמעתם את דבריו בסרטון. גם הוא בוגר אוניברסיטת ג’ורג’ טאון הישועית, ומעניין לראות אותו עונד את חותם הIHS של הישועים עם הצלב, (ראו בסרט). אביו היה חבר במסדר של הותיקן בשם Order of the Golden Spur, הניתן לאלה אשר עזרו להאדיר את שמה של הכנסייה. המלך ידע לאן לשלוח את בנו, ממשיך דרכו, לקבל חינוך. יתרה מזאת חוסיין החזיק בעוד תארי אבירות וכבוד מהממלכה של אנגליה ועוד תארים רבים אחרים.

הנשיא מובארק:

גם כן מתווך במשא ומתן. בראיון בלעדי שנתן לערוץ הראשון הציע להביא כוח בין לאומי לשמירת שלום, וטען שעניין הכרת הזהות היהודית של מדינת ישראל כתנאי לקידום המשא ומתן הוא תנאי חדש ו”מסבך” (דקה 5).

ממש רגע לקראת תחילת השיחות נפגש עם נשיא צרפת סרקוזי בארגון “איחוד מדינות הים התיכון”, לדבר על התקדמות הארגון ותהליך המשא ומתן. סרקוזי עצמו אם לא ידעתם הוא נוצרי קתולי. בהקשר לסרטון בתחילת הכתבה יהיה לכם מעניין להכיר קצת את ארגון איחוד מדינות הים התיכון.מתוך ויקיפדיה:

איחוד מדינות הים התיכון צרפתית: Union méditerranéenne) הוא ארגון שאמור לאחד את המדינות הגובלות עם הים התיכון ואשר היה מיועד להיווסד בשנת 2008 ועדיין לא נוסד במלואו. רעיון האיחוד הועלה לראשונה על ידי נשיא צרפת ניקולא סרקוזי במהלך מערכת הבחירות שניהל ומטרתו להיות אלטרנטיבה לכניסתה של טורקיה לאיחוד האירופי.על פי המוצע, המדינות יקיימו מועצה משותפת. בדומה לנערך כיום באיחוד האירופי, נשיאות המועצה תעבור ברוטציה בין המדינות החברות בארגון. האיחוד אמור להתמודד עם בעיות בנושאי אנרגיה, ביטחון, טרור, הגירה ומסחר. בנוסף, יוקם בנק השקעות שיעזור לפתח את האזורים המדינות הנחשלות יותר בארגון.לאור אי התקדמות התוכנית הועלתה הצעה מעודנת יותר, שלפי התכנון תצא אל הפועל בשנת 2010, למיסוד אזור סחר חופשי במדינות האיחוד האירופי ומדינות הים התיכון [1]. ההצעה אינה מדברת על איחוד מכסים, אלא על הקלה מסוימת של הגבלות יבוא והעדפות אחרות על חלק מהסחורות והשירותים הנסחרים בין המדינות. המומעמדות לשותפות בתוכנית מדיניות הסחר החופשי הן כל מדינות האיחוד האירופי, אך לא כל המדינות הגובלות לחוף הים התיכון, אלא מרוקו, אלג’יר, טוניס, מצרים, ירדן, ישראל והרשות הפלסטינית.

האספקט השיתופי/כלכלי הוא זרוע עיקרית שלהם להפטר מגבולות במזרח התיכון, ובעיקר בישראל היכן שכבר כתבנו כי הארגונים הבין לאומיים כגון האו”ם והוותיקן רוצים להפוך את ירושליים לאזור בין לאומי. בהינתן המידע הנ”ל, מעניין לדעת שמובארק מעלה את ההצעה לפרוס כוח בין לאומי בגדה המערבית (כמו גם האו”ם והותיקן), ניתן לשמוע זאת בראיון ממש בהתחלה של החלק השני:

אין זה מקרה, נעבור לאיש הבא המעורב בתהליך.

ג’יימס ג’ונס:

דיברנו עליו לא מאט באתר, גם הוא בוגר אוניברסיטת ג’ורג’טאון וחבר בCFR. הנה סקירה קצרצרה ועניינית.

אחד מתפקידי היועצים הבכירים בממשל ארה”ב הוא היועץ לביטחון לאומי, ובמקרה של אובאמה מדובר בג’יימס ל. ג’ונס, הוא הודה בפני פורום של המועצה ליחסי חוץ כי הוא “מקבל את הפקודות שלו ישירות מהנרי קיסינג’ר…” לקוח מתוך האתר הרשמי של המועצה:

Remarks by National Security Adviser Jones at 45th Munich Conference on Security Policy

 Published February 8, 2009 Speaker: James L. Jones

מתוך ויקיפדיה על ארגון j-street:

באוקטובר 2009 ערך הארגון את הוועידה הארצית הראשונה במלון “גראנד היאט” בוושינגטון, בה השתתפו מעל 1500 אנשים. שגריר ישראל מייקל אורן לא הגיע למרות שהוזמן, בעקבות החלטת הממשל הישראלי להחרים את הכנס. השתתפו בו בין השאר חברי הכנסת הישראלים עמי איילון, שלמה מולה, עמיר פרץ, יולי תמיר, קולט אביטל, שלמה בן-עמי וניצן הורוביץ יחד עם חברי קונגרס אמריקאים ואישי ציבור יהודים ואמריקאים. הנאום המרכזי היה של ג’יימס ג’ונס, היועץ לביטחון הלאומי של אובמה [קונספיל: ג'יימס ג'ונס בוגר אוניברסיטת ג'ורג' טאון השועית]. על מכתב תמיכה לקראת הועידה חתמו חברי כנסת מקדימה, העבודה ומר”צ, יחד עם אנשי ביטחון ישראלים[3].

במרץ 2010, בעקבות המשבר שפרץ בין שתי המדינות סביב בניית 1600 יחידות דיור בשכונת רמת שלמה בירושלים, ביקש הארגון מתומכיו לעמוד לצד ממשל אובמה נגד החלטת ממשלת ישראל. הארגון אסף כ-40,000 חתימות אותן שלח לבית הלבן, הקוראות לתמוך בתגובה התקיפה של סגן הנשיא ג’ו ביידן ושל מזכירת המדינה הילרי קלינטון [קונספיל: תלמידה של מריאן אדלמן] כנגד הההצהרה הישראלית, אותה כינה “פרובוקטיבית”. [4].

רק נזכיר לכם על ג’ו ביידן מהכתבה הקודמת על אובאמה:

ג’ו ביידן הוא נוצרי קתולי, וזה כבר מראה לנו לאן הוא שומר את האמונים שלו. ג’ו ביידן קיבל תארי כבוד מאוניברסיטת סקרנטון הישועית (The University of Scranton) ואוניברסיטת סיינט ג’וזף הישועית (Saint Joseph’s University ). בנו של ג’ו ביידן, הנטר ביידן, הוא לוביסט עבור שני האוניברסיטאות הישועיות המוזכרות. [מקור: Bloomberg: Biden’s Son Employed in Profession Obama Disdains: Lobbying,By Timothy J. Burger - August 24, 2008].

ג’יי-סטריט הוא פשוט ארגון תאום לקרן החדשה לישראל, (דניאל סוקץ’ נואם ומשבח את הארגון בכנס שלהם), אחד הארגונים איתם הם עובדים יד ביד למשל הוא ארגון “בצלם” של הקרן החדשה לישראל. ועכשיו אנו מגיעים לקשרים עם עוד ארגונים של הסדר העולמי החדש. המיליארדר ג’ורג’ סורוס ,היה חבר בכיר במועצה ליחסי חוץ וחבר בבילדרברג, והוא תמך ביוזמה הראשונית להקמת הארגון ואפילו היה פעיל בו בתחילת דרכו. במועצת המנהלים ניתן למצוא המון אנשים עם קשרים קרובים לג’ורג’ סורוס.

אז מה הקשר לדבריו של מובארק? שימו לב מתוך הארץ (באנגלית):

Israel worried by Jones proposal for int’l force in W. BankBy YAAKOV KATZ09/08/2010 05:43

 ישראל מודאגת מההצעה אמריקאית לבסס כוח רב לאומי בגדה המערבית יכול לזרז נסיגה שתבוא לאחר כל הסכם שלום עם הרשות הפלשתינאית.הרעיון מקודם על ידי היועץ האמריקאי לביטחון לאומי, ג’יימס ג’ונס, אשר שרת כרכז ביטחון בגדה המערבית תחת מזכירת המדינה לשעבר קונדוליסה רייס (חברה בCFR).הוא גם שרת כמפקד בחיר בנאט”ו באירופה…שבוע שעבר, נשיא מצריים חוסני מובארק שיבח את הרעיון של כוח רב לאומי בגדה המערבית ב…ניו יורק טיימס….בתגובה לטענות של ישראל שלא ניתן לסמוך על הפלשתינאים  באחריות על הביטחון, ג’ונס, מפקד לשעבר בנאט”ו, הציע כוח רב לאומי מבוסס על נאט”ן שיעביר את השליטה לאחר מכן לפלשתינאים.

ג’יימס ג’ונס הוא לא היועץ היחיד של אובאמה הקורא לכוח בין לאומי לפעול בשטחים. גם סמנתה פאוור (Samantha (Power אומרת את אותו הדבר.

הם די רציניים, לא מדובר פה רק בדיבורים, מתבצע כבר יישום בזמנים אלו. אובמאה נעזר בחברת אבטחה פרטית כפי שבוש עשה עם “בלקווטר” בעיראק. החברה בה משתמש הנשיא נקראת Triple Canopy ויש לה חוזה פעולה באזור מחוץ ירושליים בישראל שמסתיים בספטמבר 2012.הפעילות בארץ מוגדרת כפטרולים ושירותי אבטחה. אנו לא האמנו לכך כשקראנו זאת ומצאנו לבסוף שאכן החברה רשומה בארץ!רישום החברה בארץ. (לחצו על התמונה להגדלה).[מקור: AlterNet / By Jeremy Scahill  Obama's Blackwater? Chicago Mercenary Firm Gets [Millions for Private "Security" in Israel and Iraq

canopy.JPG

שמעון פרס:התמונה הבאה נלקחה מהפורום של רוטר, לחצו להגדלה:

4b9fb74e48c27947.jpg

זכרו שהיום ביבי ראש ממשלה בזכות החלטת הנשיא פרס, וזה עלול להסביר למה למרות שמפלגת העבודה קיבלה כל כך מאט קולות בבחירות מישהו כמו אהוד ברק קיבל תפקיד כל כך בכיר.שמעון פרס היה ב1978 סגן נשיא ארגון האינטנציונל הסוציאליסטי בו חברים הפתח.פרס הלך לבקר את האפיפיור, יושב ראש הכס הקדוש כדי לעדכן אותו בעניין המשא ומתן בוושינגטון, בנוסף על כך הם שוחחו עוד על ההסכמים הדו צדדיים של שני ישראל והכס הקדוש ונושאי המס במקומות הקדושים לכנסייה בישראל. חשוב לזכור שכך היה גם באוסלו, ושהסכים עלייהם הם מדברים נוהלו במקביל לשיחות הסכמי אוסלו:

מתוך: AsiaNews 09/02/2010 13:59 VATICAN - ISRAEL

פרס והאפיפיור מקווים שהשיחות בוושינגטון יובילו לשלום בארץ הקודש.פרס נתן לאפיפיור במתנה מנורה שעליה כתוב "להוד קדושתו האפיפיור בנדיקטוס ה16, רועה הצאן החפץ להוביל אותנו אל שדות הברכה ושדות השלום. בכבוד רב, שמעון פרס, נשיא מדינת ישראל".

נראה כי  פרס מכיר בתפקידו של  האפיפיור כרועה הצאן, תואר שניתן גם לפרעונים כהני המסטריות המצרית (ותשאלו את עצמכם כמה יהודים מכירים באפיפיור בתפקיד שכזה, אם בכלל...), וכמוביל את תהליך השלום. זכרו שאוניברסיטאות כמו ג'ורג'טאון נחשבים לעזרים של הכנסייה בהם מאמנים את האנשים לתפיסת העולם הכלכלית חברתית של הכס הקדוש. למה כל כך הרבה בוגרי ג'ורג'טאון (וCFR) מקיפים את התנהלות שיחות השלום?גם הוותיקן קורא לבניית סטטוס בין לאומי בירושליים, והבאת כוח רב לאומי לשמירת שלום באזור.

אובאמה:

קראו את הכתבה שלנו על אובאמה בשביל להבין טוב את עמדתו. אובאמה התחנך בכנסייה שלו על עקרונות תאולוגיית השיחרור השחורה המבוססת על זאת של הישועים, ולכן הוא בעל הזדהות רבה יותר עם מה שמכונה המאבק הפלשתינאי. בשביל להבין את העניין טוב יותר,שימו לב מה הכומר והמורה הרוחני של אובאמה במשך למעלה מ20 שנה אומר.

ABC News- Rev. Wright: I Meant to Say "Zionists" Are Keeping Me from Talking to President Obama -- Not Jews. June 11, 2009

הכומר ג'רמייה רייט נשאל אם יצא לו לדבר עם הנשיא אובאמה מאז שנכנס לתפקיד"היהודים האלה לא ייתנו לו לדבר איתי" אמר וורייט. "אמרתי לילדה הקטנה שלי שהוא ידבר איתי בעוד חמש שנים כשיגיע לסיום הקריירה, או בעוד שמונה שיסיים את תפקידו".... "הוא חייב לעשות מה שפוליטיקאים עושים" אמר וורייט. "טיהור אתני מתרחש בעזה, טיהור האתני של הציונים הוא חטא ופשע נגד האנושות, והם (אייפא"ק) לא רוצים שברק ידבר ככה כי זה אנטי ישראלי".

עוד תוקף באותה כתבה הכומר וורייט את השפעת הלובי הישראלי בארה"ב, בעיקר איפא"ק, אשר מנגד אליו סורוס (חבר בכיר בCFR ובילדרברג) עזר להקים את J-street המדובר למעלה (סורוס עצמו הוא תומך נלהב של אובאמה, ומתנגד חריף של בוש, האם ההתנתקות החד-צדדית מבחינתו לא היית מספקת?). בהמשך בכתבה תבינו למה זה מהותי העניין של ההתקפה על הלובי הישראלי. ג'רמייה ע"פ הכתבה התנצל ואמר שהוא התכוון לציונים ולא ליהודים, גם כן עניין בעל חשיבות להמשך הכתבה. נכון שהילרי עזרה לתמוך בקבוצת הגרילה הסוציאליסטית/מרקסיסתית ה באל סלבדור FMLN?

מה שמדווח בWorld Tribune:

"יצא סרטון חדש של הכומר וורייט נכנס לעוד פרטים בנוגע לפילוסופיה האישית והפוליטית שלו. הוא אמר"עבודתי עם תאולוגית השיחרור, עם תאולוגים מאמריקה הלטינית [קונספיל: מעניין מאוד איזה…], עם פרוייקט התאולוגיה השחורה ועם מועצת הכנסיות הקובנית לימדו אותי לפני 30 שנה את החשיבות של מרקס והאנליזה המרקסיסטית של המציאויות הסוציאליות של הפגיעים והמדוכאים אשר מנסים נואשות לפרוץ החוצה אל החופשי מתוך הכלכלה הפוליטית הממוסדת במדינה זאת…”

wright_0.jpg

 עוד הוא אמר “החשיפה שלי לFMLN באל סלבדור, הסנדיניסטס בניקרגואה, והנוכחות שלי בג’מאהיריה ה15 בלוב למדו אותי את מה שקראתי העמודים של הMonthly Review ש… על אף שאנו לא תמיד נסכים אחד עם השני, עלינו לפחות לעשות את העבודה הנחוצה כדי להבין אחד את השני.”

הFMLN הייתה התנועה הקומוניסטית החמושה באל סלבדור, בעוד שהסנדיניסטס הם התנועה הקומוניסטית בניקרגואה  [קונספיל: ראו כיצד השפיעו עליהם הישועים בכתבה שלנו].

הסרט החדש של ג’רמיה וורייט [קונספיל: לא השאירו לו שום זכר ביוטוב!] מראה את מי שהיה הכומר של אובאמה במשך 20 שנה מדבר על קשריו עם הקומוניסטים באל סלבדור וניקרגואה…

וורייט הוצג בסרטון בידי רוברט וו.מקצ’סניי, ממקימי Free Prees, ארגון אשר הרוויח ממימון של ג’ורג’ סורוס [קונספיל: כמו גם קרן גמליאל!] ואשר היית תחת חקירה בקשר לקשרים שלה עם ממשל אובאמה והמחויבות שלה לשינוי ושליטה של התקשורת הפרטית בארה”ב. [קונספיל: ראו איך סורוס מהמועצה ליחסי חוץ ובילדרברג מדבר בגלוי על התחזיות למפלת ארה"ב ועלייתה של סין כמנוע של הסדר הכלכלי החדש].”

[מקור:The Chicago network: Wright, in recent speech, hailed 'no-nonsense Marxism',Monday, November 2, 2009 ]

ברזינסקי:

ברזינסקי הוא מי שבהחלט ניתן לכנות המוח מאחורי אובאמה. הוא בנה עבור רוקפלר את הועדה התלת צדדית (המורכב בין היתר מאליטה מצומצמת של הCFR), הוא גם כבר בCFR ובילדרברג כפי שחשפנו כבר באתר, ולא סתם הוא אדם מאוד משפיע בזירה הפוליטית האמריקאית כבר כמה עשורים, הוא תומך נלהב של השיטה המרקסיסטית:

מתוך ספרו Between Two Ages: American role in the technetronic Era

 אוניברסליות אידיאולוגית

“זה למה מרקסיזם מייצג  תחנה חיונית ויצירתית בהתבגרותו של החזון האוניברסלי של האדם. מרקסיזם הוא בו בעת ניצחון של האדם האקטיבי החיצוני על פני האדם הפנימי הפאסיבי, וניצחון להגיון על פני האמונה: הוא מדגיש את היכולת של האדם לעצב ייעוד חומרי–סופי ומוחלט כמציאות היחידה של האדם–… הרבה יותר מכל מצב אחר של חשיבה פוליטית, מרקסיזם שם דגש על הבחינה הסיסטמטית והמחמירה של מציאות חומרית ועל הההנחיות לפעולה הנובעות מאותה בחינה.”

ראו כיצד אנשי הסדר העולמי החדש כגון רוקפלר ועוד רואים במהפכה הקומוניסטית בסין ניסוי חברתי מצליח.ובכן, הנה הסיבה למה אתם שומעים בזמן האחרון את אבומאזן והמשלחת הפלשתינאית קוראים להעביר את בירור הסיכסוך במהלך היסטורי אל האו”ם. ברזינסקי הוא זה שדחף את אובאמה להביא לשיחות:

  Brzezinski: Bold move needed to advance peace. by Yitzhak BenhorinPublished: 04.10.10

בכיר אמריקאי לשעבר (ברזינסקי) מפציר באובאמה לבקר במזה”ת, ולכוון את תוכנית השלום לאו”ם אן צריך.(ברזינסקי אומר)”האדמיניסטרציה צריכה להסביר לקבוצות שאם ההצעה תדחה בידי אחת משנייהם, ארה”ב תחפש אישור של המועצה לביטחון של האו”ם עבור המסגרת הזאת לשלום”.

אם תבדקו, תגלו שברזינסקי הוא אחד התומכים הנלהבים של הרחבת הסמכויות והכוח של נאט”ו…אנשים מודאגים שנסיון ישראלי לפגוע בכור האיראני יביא למלחמה עם איראן ושלוחותיה במזה”ת, אך ע”פ דבריו של ברזינסקי הדבר עלול להגיע לעימות חזיתי עם ארה”ב.

Published 21.09.09Brzezinski: U.S. should forcibly stop IAF flying over Iraq to reach Iran

(ברזניסקי:) את ישראל צריך לעצור אפילו במחיר של הליברטי במהופך. (ראו תקרית הליברטי להבין במה מדובר).”(אמריקה) חייבים להיות רציניים למנוע מהם (ישראל) את הזכות הזאת (לתקוף באיראן)”.”זה אומר מניעה שאתה לא רק אומר את זה. אם הם טסים מעל (עיראק), אתה חייב לעלות למעלה ולהתעמת איתם”

ממש כמו הכומר של אובאמה,  גם ברזינסקי מדבר נגד מה שהוא מכנה הלובי ישראלי בארה”ב הברית. הוא יצא להגנת הספר “The Israeli Lobby” המאשים את ההשפעה הישראלית על עיצוב מדיניות החוץ של ארה”ב אפילו עד כדי היציאה למלחמה בעיראק. אנשים רבים השתמשו בממצאי הספר לתקוף את ישראל בדיוק באותו האופן, מביקורת של נעמי קליין כמו בכתבה שלה The likud doctrine ועד לפרק בנושא ישראל בספר של דיויד אייק Tales from the time loop, מבקרים מכל הרבדים של המדיניות האמריקאית מצאו לנכון להאשים את ישראל. אך פעם אחר פעם ישראל אפילו תחת הנהגתו של בוש אשר כביכול מתואר כנשיא הטוב ביותר שהיה לישראל בגלל השפעת הניאו-קונים, נכנעת ללחץ אמריקאי למהלכים הפוגעים בה, ויתרה מזאת לארה”ב היו המון אינטרסים כלכליים וגיאופוליטים לתקוף את עיראק ללא קשר של ישראל, כתבנו על כך רבות.

גם אחמדינג’אגד כמו הכומר של אובאמה אוהב להאשים את ה”ציונים”, כתבה מורחבת על כך בקרוב. לא מזמן אחמדינ’אד טען שה11 בספטמבר היית קונספירציה שבראשה עמדו הציונים, חשבו על כך בהקשר לכל אתרי הקונספירציה שאתם רואים אשר מאשימים את הZionists והיהודים. באמנת החמאס למשל היהודים מוגדרים כמתכנני כל הקונספירציות המשך מאות השנים.

המסמך מבטא הלך רוח אנטישמי בוטה, עושה דה-הומניזציה ליהודים, ואף מציג אותם כאחראים כמעט לכל אירוע היסטורי שלילי ולכל מלחמה או מזימה שאירעה בעבר – מן המהפכה הצרפתית ומלחמות העולם ועד הקמת חבר הלאומים והאומות המאוחדות, וכן לשליטה מליאה על העולם בסגנון של הפרוטוקולים של זקני ציון, הנזכרים בה.

אותו דבר בדיוק היה עם מיין קאמף של היטלר אשר אותו ערך כומר ישועי. על הקשרים בין מייסדי האחים המוסלמים ממנה התגבשה תנועת חמאס, כגון אל באנה וחאג’ אמין לנאצים הרחבנו רבות בכתבה ארכיטקטים של הג’יהאד. (זכרו את חאג’ אמין).לאחר שהכרנו את שחקני המפתח בשיחות השלום כולל הקבוצה אותה אנו מכנים “הכנופיה מג’ורג’טאון”, הנה סקירה קצרה על ההיסטוריה של שיחות השלום, ניתן לראות שישראל היא הרבה יותר קורבן של מידניות אר”הב כמו שאר המדינות עלייהם ארה”ב משפיעה מאשר מכתיבה של אותה מדיניות.

קצת רקע על שיחות השלום :

ידוע לקוראים הותיקים על הנאום המפורסם של גורג’ בוש האב ב11 לספטמבר 1991 ובו הכריז על ההזדמנות לחולל את מה שכינה ה”סדר העולמי החדש”. אותו מונח ליווה את נאומיו של בוש, ואחד הפעמים הראשונות שהתמש בו בנאום רציני היה ב6 למרץ 1991, ובו גם דיבר על ההזדמנות שיכולה לצאת מתוך המזרח התיכון להוציא לפועל את הסדר העולמי החדש. באותו נאום הוא גם התייחס לסכסוך הערבי ישראלי, ומבטיח שלא תהיה מדינה שתעבוד יותר קשה מארה”ב כדי לעזור להביא לסיום הסכסוך. בוש האב הכריז שהסכם לפתרון הסכסוך צריך להיות מושרש באמנות האו”ם 242 ו338.הנה כל האמנה 242 של האו”ם.

 החלטת מועצת הבטחון  242 (מתוך אתר הכנסת).י”ח תשרי תשכ”ח – 22.11.1967

בהביעה המשך דאגתה נוכח המצב החמור במזרח התיכון,בהדגישה שרכישת טריטוריה בדרך של מלחמה היא פסולה, ושיש צורך לפעול למעןשלום צודק ובר-קיימא, שבו תוכל כל מדינה שבאיזור לחיות בבטחון, בהדגישה עודשכל המדינות החברות, בהסכימן למגילת האומות המאוחדות, קיבלו על עצמןהתחייבות לפעול בהתאם לסעיף 2 של המגילה.- קובעת שקיום עקרונות המגילה מחייב השכנת שלום צודק ובר-קיימא במזרחהתיכון, שיושתת על הגשמת שני העקרונות הבאים: 1

.פינוי כוחות מזויינים ישראליים מטריטוריות שנכבשו במסגרת הסיכסוך האחרון;

(א)ביטול כל טענה או מצב של לוחמה, וכיבוד והכרה של הריבונות, השלימותהטריטוריאלית והעצמאות המדינית של כל מדינה ממדינות האיזור, ושל זכותןלחיות בשלום בתוך גבולות מוכרים ובטוחים, ללא איומים או מעשי אלימות;

(ב)- מכריזה עוד על הצורך:

2.לערוב לחופש השיט בנתיבי-מים בינלאומיים באיזור;

(א)להגיע להסדר צודק של בעיית הפליטים;

(ב)לערוב לשלימות הטריטוריאלית ולעצמאות המדינית של כל מדינה ממדינותהאיזור, באמצעים שבכללם יצירת אזורים מפורזים;

(ג)- מבקשת מן המזכיר הכללי למנות נציג מיוחד, שייצא למזרח התיכון כדי ליצורולקיים מגעים עם המדינות הנוגעות בדבר, כדי לעודד הסכם וכדי לסייעלמאמצים להגיע לכלל הסדר מוסכם בדרכי שלום, בהתאם לתנאים ולעקרונותשבהחלטה זו.

3.- מבקשת מן המזכיר הכללי לדווח למועצת-הבטחון בהקדם האפשרי עלהתקדמות מאמציו של הנציג המיוחד. 4.

אמנה זאת מהווה את הבסיס לפתרון הסכסוך, כפי שאתם רואים היא כוללת את מה שהעולם וארה”ב מכריחים את ישראל לעשות, וזה הנסיגה לגבולות 67, יש לשאול האם השטחים “נרכשו” על פי שפת הדו”ח במלחמה או במעשה של הגנה עצמית. מה שבאמת חשוב עד פה הוא שג’ורג’ בוש נתן כאן לגיטימציה לממשלה עולמית, או סדר עולמי כפי שהוא כינה זאת, אשר את ענייניו מחליטים באו”ם.

ב12 לספטמבר 1991 ג’ורג’ בוש האב לקח את הנושא צעד אחד קדימה, ואז ממש כמו היום כעס על שמיר שהוא לא דואג למנוע את ההתנחלויו, והפציר בו להגיע לועידת מדריד של 1991 אשר היוותה את ירית הפתיחה לכל ההידברויות במסגרת תהליכי השלום בחסות הסדר העולמי החדש. כבר כאן אתם יכולים לראות שהסכמי השלום בארץ נעשים תחת המעטפת של הסדר העולמי החדש בין אם נרצה זאת או לא, וכפי שהראנו באתר במהלך כמעט 3 השנים האחרונות הרבה יותר מעניין אותם להפטר מגבולות הריבוניות של מדינות העולם.

מתוך אתר הסוכנות היהודית לארץ ישראל:

September 12: US President George Bush criticizes Prime Minister Shamir and expresses doubt about the country’s genuine desire for peace in light of new Jewish settlements in the West Bank.

 למה הועידה התנהלה דווקא בספרד? אנו ממליצים לכם לבדוק את מלך ספר חואן קרלוס השייך ל”אצולה השחורה” (Black Nobility הגיע הזמן שתכירו את המושג הזה). אחד מתאריו של קרלוס הוא “מלך ירושליים” וגם הוא שייך למסדר יוקרתי של הוותיקן בירושליים ובעל תואר אבירות מהמלכה של אנגליה. הוא צאצא של המלכה ויקטוריה הידועה כפטרונית של תנועת הבריטיש ישראליזם בעולם, שימו לב מתי נפגש איתו מישהו מהארץ ולארועים הקורים בסמוך לפגישה.

עכשיו נבדוק יותר לעומק את תפקידו של ביבי נתניהו, ובשביל זה נצטרך עוד קצת מידע על אותה ועידה במדריד:

מתוך ויקיפדיה:

בעקבות מלחמת המפרץ הראשונה, סבר הממשל האמריקאי כי שיתוף הפעולה שבין ארצות הברית ומדינות ערב, וכן עמידתה של ישראל מן הצד, ללא תגובה צבאית, בשעה שנורים עליה טילים, על מנת שלא למוטט את הקואליציה, יוצרים אווירה חדשה, שתאפשר את קידומו של המשא ומתן המדיני, וכי השעה כשרה לכינוסה של ועידה בינלאומית לשלום, שתנצל את “חלון ההזדמנויות” שנפתח. ראש ממשלת ישראל, יצחק שמיר, היה מתנגד תקיף לרעיון הוועידה הבינלאומית (מכיוון שחשש מלחץ בינלאומי על ישראל על מנת שתסכים לוויתורים) שהועלה עוד בתקופת כהונת הממשלה הקודמת על ידי מזכיר המדינה בממשלו של רונלד רייגן, ג’ורג’ שולץ, אך נדחה על ידי שמיר. [קונספיל: ידוע לכל שאת ממשל רייגאן ניהל מאחורי הקלעים בוש האב, אף אחד עד היום לא מאמין שרייגאן במצבו הירוד באמת תפקד כנשיא בפועל]

נשיא ארצות הברית ג’ורג’ בוש (האב) ומזכיר הממשלה הפעלתן ג’יימס בייקר החלו בלחץ מאסיבי. הימים היו ימי קליטת העלייה הגדולה מברית המועצות לשעבר וישראל נזקקה לסיוע כספי על מנת לקלוט את מאות אלפי העולים שהדפקו על פתחה. בנאום חריף שנשא בוש, ב-12 בספטמבר 1991 תקף את שמיר, ודרש כי מפעל ההתנחלויות בשטחים ייעצר, וכי ישראל תשתתף בוועידה בינלאומית לשלום, כתנאי למתן ערבויות כספיות למימון קליטת העלייה. הייתה זו אחת מנקודות השפל הנמוכות ביותר אליהם הגיעו יחסי ישראל-ארצות הברית עד אותה עת…

את הוועידה כינסו במשותף נשיאי ארצות הברית וברית המועצות, שהזמינו אליה את נציגי ממשלות ישראל, סוריה, ירדן, לבנון ומצרים, וכן את נציגי ארצות הברית, ברית המועצות והאיחוד האירופי. הפלסטינים יוצגו בוועידה כחלק מהמשלחת הירדנית. עובדה זו הייתה למעשה התחכמות דיפלומטית שנועדה לאפשר משא ומתן ישראלי-פלסטיני מבלי שישראל תצטרך לשאת ולתת עם אש”ף. נציגי הפלסטינים בשיחות היו תושבי הגדה המערבית ורצועת עזה, והיו בהם שהיו מזוהים עם אש”ף במובהק, כמו למשל חיידר עבד א-שאפי.

בכיר פלסטיני נוסף שהיה שם הוא סאיב עריקאת, שאף הודה בראיון עם עקיבא אלדר כי הוא היה נציגו של ערפאת: “הלכנו למדריד תחת מטרייה של משלחת ירדנית-פלסטינית. מצד אחד לא היינו אש”ף, מצד שני קיבלנו הוראות מערפאת ומאחרים בתוניס. כדי להזכיר שאנחנו קיימים, הופעתי בוועידת מדריד עם כאפיה לראשי. בחוסר רצון, באונס, שמיר נתן את הגושפנקה לקווי היסוד (Terms of Reference) של תהליך השלום (החלטות מועצת הביטחון 242 ו-338). בלי מדריד לא היינו מגיעים לאוסלו. הוא לא הבין מה שאנחנו הבנו – שהדברים יתפתחו באופן טבעי ושאלה שינסו לעצור את המהלך ייעלמו”.

המארחים שלחו לוועידה את הדרג הבכיר ביותר: הנשיא ג’ורג’ בוש, הנשיא מיכאיל גורבצ’וב וראש ממשלת ספרד פליפה גונזלס. הצדדים הנצים שלחו לוועידה את דרג שרי החוץ, למעט מדינת ישראל, שיוצגה על ידי ראש הממשלה יצחק שמיר. בחירתו של שמיר להשתתף בוועידה, התפרשה על ידי שר החוץ של ישראל, דוד לוי, כהבעת אי אמון בו ועל-כן הוא בחר שלא להשתתף בוועידה. במקומו הופיע סגנו, בנימין נתניהו, שייצג את ישראל בפני כלי התקשורת העולמיים.הוועידה, אליה הגיע שמיר כשהוא מלווה באנשי ימין מובהקים מן הליכוד כעוזי לנדאו ובנימין נתניהו, כללה בעיקר נאומים טקסיים, שכללו אף חילופי מהלומות מילוליות (הנציג הסורי פארוק א-שרע קרא לשמיר “טרוריסט” וזה הגיב כי נאום הסורי הוא “נאום גבלס”), אך בסופה סוכם כי ייפתחו בדצמבר שיחות דו-צדדיות בוושינגטון.

במהלך דיוני הוועידה התגלע ויכוח על הפרוצדורה בין הישראלים והפלסטינים: בעוד הפלסטינים דרשו להציג עצמם כמשלחת נפרדת (בניגוד לסיכום המוקדם), ישראל התנגדה לכך; “שיחות מסדרון” הביאו לבסוף לפתרון הבעיה.בוועידת מדריד הותוו למעשה הערוצים הרשמיים המשמשים בתהליך השלום הישראלי-ערבי עד היום הזה: הערוץ הבילטרלי (דו-צדדי), שבו נושאת ונותנת מדינת ישראל מול כל צד ערבי בנפרד, והערוץ המולטילטרלי (רב-צדדי), שבו נערכים דיונים רבי-משתתפים בעיקר בנושאים בעלי זיקה משותפת כגון פיתוח כלכלי, איכות סביבה, מים וכדומה.

באותה ועידת מדריד מהצד הפלשתינאי היה פייסל חוסייני, ממשפחתו של חאג’ אמין המוזכר למעלה.

 שימו לב לאישים שהדגשנו, הם חשובים בשביל להבין מאיפה נתניהו החל את דרכו בפוליטיקה הישראלית וזירה הבין לאומית. הנה רק חלק מכתבה של ברי חמיש על הביוגרפיה של נתניהו, הוספנו סימוכין  שאספנו לפי מספרים הפזורים בכתבה:

הביוגרפיה של בנימין נתניהו מאת ברי חמיש (תורגם על ידי צוות האתר):

“ב-1976, מותו של אחיו יוני במהלך מבצע אנטבה עצר את תכניותיו של נתניהו להיות ארכיטקט. במקום הוא הסתפק בתואר שני למנהל עסקים והוא מצא משרה בחברת “בוסטון חברה לייעוץ עסקי” (Boston Consulting Group ). הבוס שלו היה אירה מגאזינר (Ira Magaziner ) האיש שמאוחר יותר היה הכוח האינטלקטואלי מאחורי חבילת הרפורמות הבריאותיות הכושלת של ממשל קלינטון. כשהוא כבר מרוויח100,000 $ וקריירה מזהירה לפניו, נתניהו החליט לוותר על כל זה ושב לארץ לעבוד כמנהל שיווק של חברת רהיטים, רהיטי רים, עבור חלקיק מהמשכורת אותה קיבל בבוסטון.

ב-1979 נתניהו ארגן ועידה נגד טרור בירושלים, מוקדשת לאחיו המת.איכשהו, האלמוני בן ה-27, הצליח למשוך אנשים כמו: ראש הסי.אי.אי(CIA ) ג’ורג’ בוש (George Bush ), מנהל המועצה ליחסי חוץ (FCR ) ג’ורג’ שולץ ( George Shultz )… ולמשך זמן קצר “הועלה” לבמה העולמית. אך שהועידה נסתיימה הוא חזר לעבוד בחברת הרהיטים.[1]כל זה השתנה ב-1982 שהשגריר הישראלי לוושינגטון, משה ארנס,הזמין את נתניהו להיות סגנו. קידום הקריירה הזה היה חסר תקדים והיה לנושא להרבה ספקולציות. ארנס הוכרח להסביר: “….אנשים צחקו כששמעו שהתקשרתי לחברת רהיטים למצוא לי סגן. מה שמשך אותי בביבי היה ארגון הועידה נגד הטרור והרושם החזק שהוא עשה על המנהיגים האמריקאים שהשתתפו בוועידה….”. בדו”ח השנתי של המועצה ליחסי חוץ של 2001, ארנס רשום כחבר בוועדה לייעוץ יחסי חוץ ( Foreign Advisory Committee ) של המועצה ליחסי חוץ,כשאחריו בסדר אלפביתי נמצאת חנן אשראווי חברת הפת”ח[2]…

ב-1984 לאחר שנתיים מוצלחות מאוד כסגנו של ארנס, ביבי מונה לשגרירי ישראל באו”ם. בעוד אחד מהמצבים האירוניים במהלך חייו, הוא מונה לתפקיד ע”י שמעון פרס למרות התנגדותו של יצחק שמיר. הוא היה יו”ר מפלגת העבודה אשר קידם את תחילת הקריירה של נתניהו.בדיעבד הסתבר שזו הייתה השקעה חכמה.[3] מאז ש”שם” את נתניהו במשרד ראש הממשלה, לא משנה כמה רע סיימה מפלגת העבודה בבחירות , יו”ר הליכוד או מפלגת הבת שלה קדימה ישריינו תיק חשוב ליו”ר מפלגת העבודה. אהוד ברק הוא שר הביטחון עכשיו למרות שהעבודה קיבלה רק 8% מהקולות בבחירות. שרון מינה את פרס לשר החוץ שלו. אהוד אולמרט מינה אדם ללא הכשרות, אמיר פרץ, להיות שר הביטחון שלו”.

[1] *קישור. *:Phillip Pau, International terrorism: the propaganda war,

*יש לציין שבאותה שנה בוש האב היה מנהל המועצה ליחסי חוץ.

New York Times John Gross Published: April 25, 1986 TERRORISM: How the West Can* Win.

*ROLLING BACK THE BARBARIANS By Marvin Zonis; Published: May 18, 1986, NewYork Times 

[2]

*קישור ישיר של הCFR

(לחצו להגדלה)

cfr.JPG 

[3] פרס היה ראש הממשלה באותה תקופה, ואל תשכחו שביבי חב לו את תפקיד ראש הממשלה בעקבות הפסיקה שלו בבחירות האחרונות. (ראו קטע עיתונות בנוגע לפעילות הפוליטית של פרס בהמשך).

כפי שאתם רואים, ג’ורג’ בוש, ג’ורג’ שולץ והמועצה ליחסי חוץ(CFR) הכירו טוב את ביבי עוד מלפני הועידה במדריד.במהלך כהונתו כראש הממשלה בשנים 1997-8 ביצע נתניהו נסיגה חד צדדית מחברון בעקבות הסכמי וואי. ההסכמים הללו התהוו כאשר קלינטון(בוגר ג’ורג’טאון/CFR) קיבץ את ערפאת ונתניהו בשביל לנסח לוח זמנים להמשך יישום של הסכמי אוסלו. כדי ליזום את המהלך ולהביא את שניי המנהיגים לשולחן הדיונים ולתווך, נעזר הנשיא במדליין אולברייט אשר היית שרת החוץ. מדליין אולברייט היא פרופסורית באוניברסיטת ג’ורג’טאון, לשעבר דירקטורית בCFR, באה ממשפחה יהודית שהתנצרה לקתוליות, ובעלת השפעה רבה על מדיניות המזרח התיכון תחת קלינטון. (כמו כל שאר שרי החוץ מהCFR). יש סיבה למה מדליין אולברייט ניסתה להסתיר את זהותה היהודית, מומלץ לקרוא “הקשר היהודי”.

houghton_house_netanyahu_albright_arafat.jpg

באותם הזמנים גם במגעים עם סוריה חל קיפאון בתקופת נתניהו, אף על פי שידידו האישי המיליונר האמריקאי רון לאודר נשלח לסוריה מטעמו. לטענת דניס רוס ומרטין אינדיק, טיוטה שהציג לאודר בשמו של נתניהו לסורים, וזכתה להסכמתם, כללה נסיגה מרמת הגולן לקו על בסיס גבולות 1967 (והקו המדויק יקבע בהסכמה בין הצדדים).

[מקור1:Ynet, Book suggests Israel, Syria were on verge of peace deal a decade ago,Ron Ben-Yishai 05.05.09]

[מקור2:Dennis Ross, The Missing Peace: The Inside Story of the Fight for Middle East Peace, Farrar, 2004, p. 528. Also: Martin Indyk, Innocent Abroad: An Intimate Account of American Peace Diplomacy in the Middle East. Simon & Schuster, 2009, p. 250]

מרטין אינדיק שהיה מעורב עד מאוד במשא ומתן הוא חבר בCFR ונמצא במועצת המנהלים של הקרן החדשה לישראל. רון לאודר גם הוא חבר בCFR.הערה אחרונה, שימו לב שזה היה ביבי אשר מינה את סטנלי פישר להיות נגיד בנק ישראל (הבנק המרכזי), פישר הוא גם חבר בCFR ובילדרברג. מתוך כתבה שלנו “מסדרי המזרח התיכון“:

מגזין ה-Buisness Report מדווח על כך שלערפאת הייתה חברה אשר החזיקה 6.8 מיליון דולר בסיטיגרופ, חברה אמריקאית לשירותים פיננסיים שבסיסה בניו יורק. לפי המגזין לא ניתן להחזיק כסף בסכומים כאלה בלי שהחברה תדע מי שולט בו. הדבר קרה ב-2002, והשאלה היא מי הבכירים בסיטיגרופ אשר נתנו לדבר לקרות? ובכן אנחנו לא יודעים אבל מעניין לדעת שסטנלי פישר, נגיד בנק ישראל הנוכחי היה מפברואר 2002 ועד אפריל 2005  סגן יו”ר סיטיגרופ, החברה המסחרית הגדולה בעולם. עוד תוכלו לראות בקורות חיים של פישר שהוא גם חבר ב…מועצה ליחסי חוץ. אותה מועצה אשר קובעת מאחורי הקלעים את סדר היום הפוליטי בארה”ב ובמזה”ת…

סטנלי פישר גם היה חבר בקבוצה האליטיסטית החשאית של הבילדרברג:

bildswed.JPG

נמשיך אל ההתנתקות שהיית ב2005. אין ספק ששרון, ממש כמו ביבי, סומן על ידי ברוני הסדר העולמי החדש.מתוך חדשות ערוץ שבע.

 Sharon Implicated in Another Campaign Funding Scandalby Hillel Fendel

דיווח של כתב ערוץ עשר רביב דרוקר אתמול בלילה סיפק דיווח פרטני על הפרשה של יום ראשון בלילה. הוא סיפר כיצד המארגנת ומארחת נינה רוזנוולד שלחה מכתבים למוזמנים נבחרים המבקשת 10,000 דולר מכל אחד או זוג, וכיצד אזור השדרה החמישית נסגר למשך שעה בגלל מה שהמשטרה תארה כסיבה “סודית ביותר”. רק 15 זוגות המוזמנים הורשו להכנס לדירתה של רוזנוולד לאחר ששלמו את התשלום המינימלי מראש.רוזנוולד היא חברה בCFR (המועצה ליחסי חוץ)…

המכתב כפי שתמצת אותו דרוקר אמר “….אנא עזר; עתיד ישראל נמצא בסכנה. ראש הממשלה אמר שהוא מאוד מעוניין לשמוע את מחשבותיכם.”…

למרות שמשטרת ניו-יורק לא נתנה לכתבים של ערוץ עשר להתקרב לאזור, ואפילו עצרה את הצלם לזמן קצר, התחנה זיההתה את הגעתם של השיירה של שרון, והצליחה להשיג צילום של ראש הממשלה נכנס לבניין דרך הכניסה האחורית.בין המשתתפים בארוחת הערב היו מוטב הביטוח לארי סילברסטיין…

כתב שאל את סילברסטיין בדרכו החוצה אם שרון הודה לו בעבור תרומתו. שילברסטיין ענה, “לא. אבל זה לא הכרחי; אנו כאן כדי לתמוך בבן-אדם.”"חוקי מימון הקמפיינים של ישראל מאשרים למתמודדים לקבל תרמות של עד 7,800 דולר עבור אדם או זוג…

התרומות היו עבור הפריימריז בליכוד. לארי סילברסטיין הוא אדם מאודמעניין שכתבנו עליו בעבר:

אחד הנושאים המסגירים את הקנוניה הגדולה שהתבצעה ב-11 בספטמבר, הוא “בניין 7″ (WTC7). הבניין, כמו גם מגדלי התאומים, היה שייך למיליארדר לארי סילברסטין (Larry Silverstein), ובאופן מיסתורי לאחר שהתרסקו המגדלים, קרס בניין 7 לאחר שלא פגע בו אף מטוס, כמעט ולא נפגע מרסיסים שעפו מבנייני התאומים, וסבל משריפות קלות ביותר. אז איך זה שלעומת מגדלים אחרים שהיו הרבה יותר קרובים למגדליי התאומים ושממש נפגעו מהתרסקותם דווקא בניין 7 קרס כולו? אולי רצוי לציין שבניין 7 ומגדליי התאומים היו הבניינים היחידים באזור שהיו שייכים לאדון סילברסטיין שנלחם כל כך קשה בשביל לסחוט כמה שיותר כסף מחברות הביטוח. אדון סילברסטיין הצליח לגרום לאסון התאומים להחשב בעצם כשני אסונות נפרדים ובכך לקבל תשלום כפול מחברות הביטוח, אבל ענייניו העיסקיים פחות מעניינים, מה שמעניין הוא פליטת פה שיצאה במהלך סרט דוקומנטרי של ה-PBS, ובו לארי בטעות מציין שנתן פקודה להפיל את בניין 7. סילברסטיין השתמש במונח ידוע של אנשי המקצוע המתעסקים בהשמדת מבנים, המונח הוא “Pull-it”, ותוכלו לראות עכשיו שני סרטים, אחד מתוך הסרט התיעודי של ה-PBS שם לארי נתפס על חם, ועוד סרט המסביר על המונח, למי שלא מכיר: (סרטונים והוחכות בכתבה המקורית).

שווה להכיר אדם כמוההו שהחליט לתרום לשרון. שימו לב עם מי הוא עושה עסקים:

 Tycoon of Chinese Real Estate Is Leasing at Trade Center SiteBy DAVID BARBOZA Published: April 13, 2006

חברת הנדל”ן של מר. פנג, The Vanton Group’, הרגע הסכימה להחכיר את חמשת הקומות העליונים של הבנייה מחדש של מרכז המסחר העולמי 7, מגדל הזכוכית בן 52 קומות שהשקיף על גראונד זירו….מר. פנג והVantone Group שלו נכנסו להסכם לא מחייב יחד עם לארי סילברסטיין…(מר פנג.) איש עסקים לא שיגרתי, במיוחד בסין…הוא אמר שממה שמעניין אותו באמת זה היסטוריה, מארקס, הגל, ומאו.ואז יש את התמונות של צ’ה גאוורה ויאסר ערפאת במשרד שלו. הוא הסביר ששנייהם היו מהפכנים, והדגיש כי הוא מכריץ את המשמעת והאומץ של ערפאת, לא הפוליטיקה שלו.

אירוע ההתרמה הנ”ל התקיים כשבועיים לאחר סיום ביצוע תוכנית ההתנתקות אשר הסתיימה ב…11 בספטמבר 2005.אז מי הוביל את תוכנית ההתנתקות בעצם? שימו לב לדוב וויסגלאס.

הארץ: כך נולדה תוכנית ההתנתקות. מאת: אלוף בן.

נסיגת ישראל מרצועת עזה החלה להתגלגל בתחילת ספטמבר 2003, בפגישה בבית הלבן בוושינגטון בין קונדוליזה רייס, שהיתה אז יועצת הנשיא לביטחון לאומי, לדב ויסגלס, שליחו ומנהל לשכתו של שרון. הפגישות ושיחות הטלפון התכופות בין השניים היו אז הערוץ העיקרי להידברות בין ישראל לממשל האמריקאי, ושימשו לתיאום מדיניות והבהרת ציפיות

הראיון המלא עם דב וייסגלס. וואלה חדשות.

מאת: ארי שביט, הארץיום שישי, 8 באוקטובר 2004

קונדי, זה דובי”

אשה מדהימה. אינטליגנטית, חכמה, הגונה מאוד. גם משכילה וגם נעימה בצורה בלתי רגילה. אבל מאחורי הנימוס העמוק הזה והתרבות, היא גם יודעת להיות תקיפה מאוד. יודעת להיות החלטית”.

היא צועקת עליך לפעמים? מרימה עליך קול?

“מה זאת אומרת להרים קול? אני הרי יותר מבוגר ממנה. והיא אמריקאית. אצל האמריקאים לא מדברים כמו אצלנו”.

מה הדינמיקה של הקשר ביניכם?

“אני בקשר שוטף ורצוף עם רייס. בימים מורכבים זה יכול להיות כל יום בטלפון. בימים פחות מורכבים זה פעם בשבוע בטלפון. בממוצע אני נוסע אליה אחת לחודש. מאז מאי 2002 הייתי אצלה יותר מ-20 פעם. וכל פגישה היא פגישה. הפגישה הכי קצרה היא שעה וחצי”.

איך היא קוראת לך?

“דובי”.

ואיך אתה קורא לה?

“קונדי”.

איך זה עובד ביניכם? איך זה מתנהל?

“לערוץ בינינו יש שתי מטרות עיקריות. האחת היא לקדם תהליכים יזומים. לבדוק רעיונות שלנו, רעיונות שלהם. מפת הדרכים, למשל. ההתנתקות. אבל יש פונקציה לא פחות חשובה, של טראבל-שוטינג. קרה משהו: זו יכולה להיות פעולה צבאית חריגה; זו יכולה להיות תקלה; חיסול שכן הצליח, או חיסול שלא הצליח. לפני שאיזושהי מהומה תתחיל, היא מצלצלת אלי ואומרת, ‘ראינו ב-CNN כך וכך. מה בדיוק קורה’. ואז אני אומר לה, ‘קונדי, ?The usual 10 minutes’. היא צוחקת ואנחנו סוגרים. כעבור 10 דקות, אחרי שאני מברר מה קרה, אני חוזר אליה ואומר לה את כל האמת. כל האמת. אני אומר לה והיא רושמת: לזה התכוונו, זה מה שיצא. והיא קרת רוח. היא מאמינה בנו. אז המשך הדיון הוא בקרת נזקים”.

רייס נראית די קשוחה. אתה באמת יכול לדבר איתה באופן חופשי? אתה יכול לספר לה את הבדיחות שאתה כל כך אוהב לספר?

“אנחנו כל הזמן מתבדחים. כל הזמן. תמיד כשאני בא לוושינגטון, אני מספר לה מעשיות על מה שקורה בארץ. אני מדבר איתה חופשי. כמעט כמו שאני מדבר איתך. אין יראה, אין כבוד. כל אחד משסע את השני. לא הייתי אומר שאנחנו חברים, אבל קשר העבודה שלנו מאוד מאוד ידידותי”.

קוראים יקרים. קונדוליסה רייס היא כמובן חברה בCFR. היא היית מזכירת המדינה לאחר מדליין אולברייט (CFR). שנייהם היו הנשים הראשונות בתפקיד, ושנייהם הנחו הסכמים לנסיגה חד צדדית של ישראל.

וייסגלס יוועד עם קונדוליסה רייס בעניין תוכנית ההתנתקות. מתוך וואלה.עודכן 07:13 01/03/2004

מנהל לשכת ראש הממשלה, דב וייסגלס, ייפגש הבוקר עם היועצת לביטחון לאומי קונדוליסה רייס. כך דווח בגלי צה”ל. השניים ידונו בתוכנית ההתנתקות של ראש הממשלה, אריאל שרון, לפינוי רצועת עזה.”אנו מצפים שפינוי ההתנחלויות יכלול גם את יהודה ושומרון, ושתוכנית עזה תחילה לא תהפוך לתוכנית עזה סוף“, כך אמרו הלילה גורמים בבית הלבן. לדברי הגורמים, הנשיא בוש צפוי לתמוך בהתנתקות חד צדדית, רק אם ישתכנע כי הנסיגה לא תגרור אחריה אנרכיה ברצועת עזה.

ויסגלס כמו גם ביבי טען שהנסיגה החד צדדית היא טוב למדינה כי היא נותנת לישראל מרווח בזירה הבין לאומית ולגיטימיות לוותר על הסכמים כגון יוזמת ז’נבה. ביבי אמר אותו דבר על חברון. אך האם הדברים הללו נכונים לאחר תעמולה בין לאומית המנצלת מקרים כגון המשט?

כמובן שויסגלס חזר בעצמו ואמר ש” “לאחר שהחזרנו את רצועת עזה, נחזיר במוקדם או במאוחר את כל השטחים וכל המתנחלים יצאו משם עד האחרון שבהם”, הטענה העיקרית היא שאף מדינה בעולם חוץ מישראל לא תומכת בהתנחלויות ושכלכלית ישראל תלויה בארה”ב ואירופה עד כדי כך שאם לא יפנו ישראל עלולה להפו למדינת עולם שלישית.

ויש להזכיר כיצד ניסו למכור את תוכנית ההתנתקות, ומי הצביעו עבורה,כן גם ביבי הצביעה בעד:

אז מה בעצם התוכנית?

ובכן, אם ראיתם את הסרט בתחילת הכתבה, אתם כבר מבינים שמדובר באינטגרציה כלכלית, מיזמים חוצי גבולות, והפיכתה של ישראל למה שפרס כינה “מעבדת ניסויים בין לאומית”. נבחן מה משמעות הדבר בפועל.מתוך ויקיפדיה:

הסכם קהיר נחתם ב-4 במאי 1994 בקהיר, בירת מצרים. ההסכם נחתם בידי ראש ממשלת ישראל, יצחק רבין, וראש ארגון אש”ף, יאסר ערפאת, במעמד ארצות הברית, רוסיה ומצרים כעדות. ההסכם נודע גם בשם “ההסכם בדבר רצועת עזה ואזור יריחו” או בשם “הסכם עזה ויריחו תחילה”. מטרתו של הסכם זה היא ליישם את תהליך הצהרת הכוונות (ספטמבר 1993) של התהליך המדיני הישראלי-פלסטיני, הידוע בשם “תהליך אוסלו”, בדרך להסכם קבע. במסגרת הסכם קהיר הוחלט על הקמת ממשל עצמי פלסטיני בעל סמכויות חקיקה, שיפוט ושיטור וכן על העברת רצועת עזה ואזור יריחו לידי הפלסטינים.

ובכן, מה קרה לאחר היציאה מיריחו? הקימו קזינו רווחי ביותר.

שלאף מהמר על הקזינו

מאת גידי וייץ,

מי המנהיג הנערץ שעזר לשלאף להקים קזינו ביריחו, ומי הפקיד הממשלתי הבכיר שהפיל את היוזמה להקים קזינו צף באילתרבין פותח לשלאף צוהר לרווחי העתק של עולם ההימוריםהשר שפתח את דלת העץ הכבדה בלשכתו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין הופתע. בחדר נכח גבר צעיר ודק גזרה בעל שפם ג’ינג’י מטופח. “תכיר”, הציג רבין את האורח, “זהו מרטין שלאף, איש עסקים אוסטרי הקשור לקזינו אוסטריה”. השניים לחצו ידיים ורבין המשיך: “כפי שאתה יודע, אנחנו מתכוונים להקים בקרוב קזינו בישראל, ואני רוצה שקזינו אוסטריה יחד עם שלאף הם שינהלו את האופרציה”.רבין פירט את יתרונותיו הגדולים של קזינו אוסטריה, גוף המוחזק על ידי חברות ביטוח ובנקים ומפעיל בתי קזינו ברחבי העולם. אך השר סירב לקבל את התכתיב: “אנחנו נערוך מכרז בינלאומי לפני שנחליט על זהותו של המפעיל”, אמר ונפרד מן השניים לשלום.

אחד האנשים שעבדו במחיצתו של רבין מספר שכאשר הגיע השר למשרדו צלצל מכשיר הטלפון שלו. מעברו השני של הקו אמר לו אדם בעברית רהוטה ובמבטא גרמני: “אני רוצה לפגוש את האדם שאילו דיבר אל קנצלר אוסטריה כמו שדיבר לראש הממשלה הישראלי היה עף באותו יום מהממשלה”. זה היה שלאף…

שלאף, אז בשנות ה-40 המוקדמות לחייו, נהג להגיע לביתו של ראש הממשלה בכל פעם שמטוסו הפרטי נחת בישראל. חבריו של רבין מספרים כי שלאף היה מגיע מעת לעת מצויד באינפורמציה המיועדת לאוזני ראש הממשלה, בעיקר בנושא הפלסטיני. דליה רבין עבדה באותן שנים במשרד עורכי הדין של עו”ד דב וייסגלס, ושלאף שנזקק לשירותי משרד עורכי דין גדול בישראל בחר בזכותה במשרד של וייסגלס לייצוגו בארץ.  

מתוך גלובס.

איש המסתורין מווינה

מי הוא היהודי המככב בכול אירוע פוליטי מפוקפק וצץ כעת שוב בפרשת ליברמן

04/08/2009

סטלה קורין ליבר

מאחורי כל אירוע ישראלי פוליטי מפוקפק שנחשף בעשור האחרון נמצא שם אחד: מרטין שלאף. לצד כמה וכמה פוליטיקאים ישראלים שהסתבכו בחקירות או בפלילים עומד ידיד נדיב ומסור: מרטין שלאף. הוא מככב גם בפרשת אביגדור ליברמן.

“מלך קזינו יריחו”, “איש המיסתורין מווינה”, “איל ההון האוסטרי”, “מנהל בחברת קזינו אוסטריה”, “קשור לבנק BAWAG האוסטרי”, “הידיד”, “האוליגרך היחיד באוסטריה”, כפי שכתב לפני כשנה ה”טיימס הלונדוני” שהעריך את הונו ב-4 מיליארד דולר, “יהודי חם ונדבן גדול” או “איש צללים”, כפי שכינה אותו “הוול סטריט ז’ורנל” לפני כשנתיים.

צמוד לבכירי ממשלות

שלאף יצר קשרי נאמנות צמודים עם בכירי ממשלות יצחק רבין, בנימין נתניהו, אהוד ברק, אריאל שרון ואהוד אולמרט. אף פעם לא היו לו העדפות פוליטיות – חיבתו פוזרה בשוויון בין העבודה, ליכוד, ש”ס וקדימה.

ההתכנסות הפומבית האחרונה של בכירי מעגל שלאף בישראל נערכה ברוב הוד והדר לפני כשנתיים בברית המילה שערך שלאף לנכדו בווינה. את הטקס ערך אריה דרעי, פעם שר וראש מפלגה. לצידו חגגו שמעון שבס, פעם מנכ”ל משרד רה”מ יצחק רבין; חיים רמון, לשעבר בכיר בעבודה וממקימי קדימה; גלעד שרון, הבן של והאיש החזק במשרד רה”מ אריאל שרון; וליברמן, ראש מפלגה והיום שר החוץ.

בין המקורבים מאוד לשלאף גם יוסי גינוסר המנוח; עו”ד דב ויסגלס, פעם מנהל לשכת רה”מ שרון, שתמיד ייצג אותו ומייצג אותו; עו”ד אלי זוהר, שייצג אותו בעניין ספינת הקזינו באילת; אולמרט, שר וראש ממשלה; אורי שני, מנהל לשכת שרון; גם יעקב ברדוגו, פעם מקורבו של השר דוד לוי ויו”ר מפעל הפיס, שפעל בקזינו יריחו; וכמובן רה”מ לשעבר שרון. לפי חשד המשטרה – כפי שעלה בחקירה הממושכת, שהסתיימה עם קריסתו של שרון – היה שלאף מקור הכסף, מיליון וחצי דולר, שהועברו לשרון מידידו הדרום אמריקאני, סיריל קרן, באמצעות הבנק האוסטרי באוואג.

החברים שלו

לצד שלאף יש עוד כמה חברים, לא הרבה מדי, העיקר שיהיו מקורבים ובעל השפעה אצל ראשי ממשלה ומוקדי שלטון עליונים בישראל. לימים הסתבר כי חלק, די נכבד מידידיו פקדו או פוקדים את חדרי החקירות של משטרת ישראל.

יש לציין כי שלאף שומר על ידידויות לאורך שנים. בכירים מקורבים אליו בממשל הישראלי לא נזרקים אחרי ימי גדולתם. חלקם הגדול מוצא עצמו משולב, כך או אחרת, בעסקים הגדולים והסמויים של שלאף, חלקם באמצעות בנק אוסטריה. כך מוצאים, די מהר, את ה”לשעברים” הצנועים כאנשי עסקים השווים עשרות מיליוני דולרים.

אינטרס סמוי במרבצי גז

שלאף השקיע 100 מיליון דולר בקזינו יריחו, שנפתח ב-1998 וחל בו איסור מוחלט על פלסטינים להיכנס וכל כולו נועד למהמרים ישראלים. בימים ההם, שלפני האינתיפאדה, נהגו אוטובוסים ישראלים לצאת מהערים הגדולות לכיוון יריחו.

תחקיר שערך “מקור ראשון” בווינה, העלה אפשרות כי אינטרס גדול נוסף, וסמוי של שלאף באזור הישראלי-פלסטיני נוגע למרבצי הגז הטבעי שנמסרו בעת ממשלת ברק לרשות הפלסטינית, שנתנה אותם בזיכיון לחברת “בריטיש גז”.

הקשר לליברמן

שלאף הוא חלק בלתי נפרד מחקירת שר החוץ ליברמן. חלק נכבד בחקירת המשטרה נוגע ליחסים כספיים בין ליברמן לשלאף. ליברמן חשוד, לכאורה, בעבירות שוחד, הלבנת הון, שיבוש הליכים ומירמה.

הידידות בין השניים החלה כשליברמן היה מנכ”ל משרד רה”מ בנימין נתניהו ב-96′. בראיון האחד והיחיד שנתן שלאף לעיתונות הישראלית, ואולי גם העולמית, “ידיעות אחרונות” בפברואר 2001, אמר שלאף על יו”ר ישראל ביתנו כך: “הוא עשה עלי רושם שונה בתכלית מהתדמית שלו, כשנפגשנו בפעם הראשונה בביתו של דובי ויסגלס, זה היה עוד לפני שנתניהו עלה לשלטון. ליברמן התגלה לי כידען בהיסטוריה, והתברר שיש לנו גם שפת אם משותפת, יידיש. אני מוצא בו הרבה חן והומור, כיף לשתות ולדבר איתו”.

לימים אירגן שלאף לליברמן ארוחות משותפות עם ידידיו, בכירי הרשות הפלסטינית, אבו מאזן ומוחמד ראשיד. שלאף אמר אז בראיון כי מטרתו ועיקר תרומתו מתבטאת בניסיון למתן את ידידיו מהימין.

——————————————————————————

יוסי מימן: מרטין שלאף ומוחמד ראשיד בעלי מניות בשותפות בבריטיש גז

מתוך The Marker

10:17 | 29.4.2007

אבי בר-אלי איל ההון האוסטרי מרטין שלאף ואיש העסקים הפלשתינאי מוחמד ראשיד מחזיקים בהסתר מניות בשותפות הגז של בריטיש גז – כך טוען איש העסקים הישראלי ומבעלי שותפות הגז EMG, יוסי מימן.

ראשיד נודע כיועצו הכלכלי הקרוב של יאסר ערפאת, בעל שליטה בכמה מן המונופולים בעזה ומקושר היטב לפוליטיקאים פלשתינאים וישראלים. התבטאותו הנדירה של מימן באה על רקע כוונת שרי הממשלה לדון היום בסלילת הדרך לאישור עתידי של הסכם רכישת גז טבעי בין ישראל לחברת בריטיש גז. המדובר בהצעת החלטה לביטול סעיף האוסר על המדינה לרכוש או לשווק גז טבעי – במטרה להכניס ספקי גז טבעי נוספים למשק.

עוד מידע חשוב על בריטיש גז בכתבה שלנו מסדרי המזרח התיכון!

אז איך מתכוונים לבסוף ליישב את הסכסוך? שימו לב לפתרון היצירתי. 

יוזמת עמק השלום.

ראו את הערך מדהים ומלא במקורות אמפירים שיש בויקיפדיה ואשר נמצא בשפה האנגלית. הבעיה היא שכמעט ואין אזכורים לפרויקט הזה בשפה העברית! אנו מציעים לכם לחקור את הנושא כי מדובר כאן בשיטה של הסדר העולמי החדש להפטר מגבולות של מדינות ולהפוך אזורים נרחבים לגושים כלכליים ענקיים הנשלטים בידי בירוקרטיה קיבוצית וריכוזית בינ”ל.היוזמה קיבלה תמיכה נרחבת מאנשים כמו פרס, ביל קלינטון, טוני בלייר ואפילו ביבי לאחר פגישה עם קונדוליסה רייס (הסיבה להתייחסות שלו לחשיבות השלום הכלכלי שכל כך חשוב).

יוזמה באה לקדם אינטגרציה כלכלית בין ישראל ירדן והפלשתינאים. היוזמה תכלול מגוון רחב של פרוייקטים אשר הגדול מבינהם יהיה על הגבול הדרומי של ישראל עם ירדן בין ים המלח לים האדום.התחזית היא שעל הגבול תיבנה תעלה ורכבת מהירה שתעבור בין מלונות מפוארים אשר יוכלו להכיל כ20,000 אנשים, חממות, פארקים, ונחלים מלאכותיים.הנושא הכי העניין החשוב בכל הסיפור הזה הוא  שהגבול יהווה אזור סחר חופשי. עוד מיזמים יכללו אזור תעשייה בג’נין בתמיכה מגרמניה, פרק אגרו-תעשייתי ליד יריחו בתמיכה יפנית, פארק תעשייתי חופשי במעבר ארז בעזה(גם בעל אזור סחר חופשי), ועוד.

סרטון קידום לפרוייקט:

כן כפי שאתם שמים לב גבולות ושטחים נרחבים יהיו אזורי סחר חופשי, כולל מקומות בעזה שפינינו, ובמקום החקלאות והייצוא של אזרחים יצרניים אשר ניסו בכל כוחם לשמור על ריבונותם וגורשו ממגוריהם עקב כפייה של מדיניות הCFR, ייכנסו פנימה התאגידים, העסקים, ומיזמים חוצי הגבולות של הטייקונים הנתמכים בידי הסוציאליסטים מהועדות הבין לאומיות לשילטון ריכוזי גלובאלי כגון האיחוד האירופי, המועצה ליחסי חוץ, הועדה התלת צדדית, המועצה האירופאית והבנק הבין לאומי כמובן. קצת פרטים על הכוח הכלכלי העצמאי של אותם מגורשים:

בגוש קטיף יש כיום 430 משקים חקלאיים פעילים, המגדלים ירקות בחממות, משתלות של תבלינים ופרחים, פרות ותרנגולות. מדובר ב-2.4% מכלל המשקים החקלאיים של ישראלים משני עברי הקו הירוק.שטחי החקלאות המעובדים בגוש משתרעים על פני 26 אלף דונם, 1.4% מכלל שטחי החקלאות המושקית בישראל. הייצוא החקלאי של קטיף מגיע ל-60 מיליון אירו בשנה, 5.7% מהייצוא החקלאי של ישראל. חקלאי קטיף מייצרים 90% מהירקות חסרי החרקים בישראל, 12% מהתבלינים ו-15% מהירקות האורגניים.

 מתוך וואינט כלכלה , מאת: תני גולדשטיין פורסם: 12.06.05

לא תהיה כאן כלכלה חופשית אמיתית, תהיה כאן השתלטות תאגידית של סוציאליסטים כגון רוקפלר (יושב ראש הועדה התלת-צדדית, בכיר בCFR ובילדרברג).

“אחד יכול להתרשם מיידית מהתחושה של הרמוניה לאומית…מה שהמחיר של המהפכה הסינית לא היה, ללא ספק היא הצליחה…בלטפח מוראל גבוהה ומטרה קהילתית. הקידמה הסוציאלית והאקונומית אינה פחות מרשימה…ההתקדמויות הסוציאליות הרבות של סין מצאו תועלת רבה מאחדות האידיאולוגיה והמטרה…הניסוי הסוציאלי בסין תחת הנהגתו של יושב הראש מאו היא אחת מהחשובות והמוצלחות בהיסטוריה”- דויד רוקפלרNew York Times, 8-10-1973.

זכרו שאת הועדה התלת צדדית הקים יחד עם רוקפלר המרקסיסט שהזכרנו מקודם, ברזינסקי. לא סתם מייחסים לג’ון די רוקפלר את האימרה “תחרות היא חטא, לכן יש להשמיד אותה”.בריטיש גז עברה את ההפרטה שלה בעזרת קבוצת NM Rothschild  של הרוטשילדים מהבונים החופשיים של אנגליה הנתונים למרות הדוכס מקנט שנענה אך ורק למלכה. ההפרטה עברה ב1986 בזמן שרוברט אוונס היה מנהל ראשי בחברה עד שקודם להיות ראש התאגיד ב1989 עד1993. ללא ספק מדובר בתאגיד של ברוני הסדר העולמי, כיוון שרוברט אוונס חבר בועדה התלת-צדדית של רוקפלר.[מקור על רוברט אוונס: BUSINESS PEOPLE; World Energy Expert Will Head British Gas By SUZANNE CASSIDY Published: March 31, 1989]

בנק BAWAG שיחד עם ערפאת (חבר בבילדרברג)ומרטין שלאף ניהלו את הקזינו ביריחו הוקם על ידי ד”ר קרל רנר שהיה נשיא אוסטריה מטעם המפלגה הסוציאל דמוקרטית אשר שמרה על קשרים הדוקים ביותר עם אותו הבנק. המפלגה הסוציאל דמוקרטית חברה בארגון האינטרנציונל הסוציאליסטי ומפלגת הסוציאליסטים של אירופה (שלאף עצמו בעל קשרים הדוקים למפלגה הקומוניסטית של אוסטריה). קרל רנר והמפלגה קיבלו בזרועות פתוחות את מרות המשטר הנציונאל סוציאליסטי של היטלר בעת מסע הכיבוש העולמי שלהם להבאת “סדר עולי חדש”. איוולד נאווטני, חבר במפלגה הסוציאל דמוקרטית של אוסטריה מאז שנות השבעים, קיבל על עצמו לנהל את BAWAG לאחר סקנדלים רבים ,כולל הקזינו בחברון, בשביל לנקות אותה מבפנים ב2006. איוולד גם הוא חבר בועדה התלת צדדית,ופיקח על מכירת BAWAG לתאגיד הענק CERBERUS Capital Managment שאחד ממנהליו הבכירים הוא דן קוויל, חבר בבילדרברג.  כיום איוולד הוא מנהל הבנק המרכזי של אוסטריה…

לקחים מנאפט”א.

שימו לב כיצד השיטה עובדת. אחת הדאגות של האנשים שעוד נשאר ריבוניים בארה”ב הוא התהוות ה”איחוד הצפון אמריקאי” שתאגד בגוש מדיני ריכוזי וקיבוצי אחד את מקסיקו קנדה וארה”ב. אותו תהליך החל בהסכמי NAFTA, הסכמי הסחר החופשי בין המדינות הללו, ממש בדומה למה שמתכננים פה תחת הכותרת של פרס “מזרח תיכון חדש”, ואכן בחדשות מזהים את המהלך הזה כקשור להכרזה של בוש האב על “סדר עולמי חדש” (זוכרים מי עוד הכריז על כך?). הועדה התלת-צדדית של הטייקונים הסוציאליסטים מעורבת עד מאוד בהכנת אותם הסכמי NAFTA.

שימו לב:THE TRILATERAL COMMISSION 2008 NORTH AMERICAN REGIONAL MEETING OTTAWA, ONTARIO, CANADA, NOVEMBER 21-23, 2008 ,Future of NAFTA(לחצו להגדלה).

nafta.JPG

אין כל רע בסחר בין מדינות, ואילו באמת ההסכמים הללו היו מסתכמים בסחר חופשי אורך ההסכם היה לוקח בדיוק פסקה אחת הקובעת להנמיך/להעלים את המיסים על הסחר בין המדינות. אך לא כך פני הדברים, וההסכם מאוד ארוך ומסואב ומלא בפרטים טכנים ובירוקרטים, כל מסגרת הקשורה לאותם הסכמים תמיד עוברת בסוד ובשקט מתחת לאפם של הצי-בור ואפילו הנבחרים בקונגרס. מדאיג עוד יותר הוא שאותם הסכמים באים יד ביד עם המדיניות הבלתי משתנה ומקובעת מנשיא לנשיא שנותנת למהגרים בלתי חוקיים יד חופשית לפלוש אל תוך גבולות ארה”ב, ובזכות ההטבות הסוציאליסטיות שגונבות מכיס האזרח בעבור פיקציה ילדותית של חיים יותר “אוטופיים” אליה נחנכים באגודות הסתרים, הזרים נוהגים להביא את המשפחות שלהם ולעשות ילדים בקרקע של ארה”ב כדי לקבל יותר הטבות של אזרחים (מי שנולד בשטח ארה”ב נחשב אזרח).

יתרה מזאת בעקבות ההסכמים נהיה משתלם בהרבה לתאגידים אמריקאים לעבור למקסיקו ולנצל כוח עבודה זול, מה שגורם לרבים לאבד את עבודתם וכמובן להחריף את התרסקות ארה”ב כמדינה יצרנית. וכך נראה שאכן מתחיל להתממש לו גוש של איחוד אמריקה הצפונית ממש בדומה לאיחוד האירופאי, וזה כולל גם תכנונים למטבע מאגד בשם ה”אמרו”. שימו לב לחשיפה של לו דובס מהCNN אשר בעקבות ירי אל תוך ביתו ואיומים קלט את המסר והחליט להתפטר.

לו דובס על הסכמי הSPP שמכונים בידי יודעי דבר כNAFTA “על סטרואידים”. הסכמים אלו כמובן חורגים ממוסכמו מסחר חופשי ומגיעים עד לקיצוניות של בקרת מזון.ההסכם עבר כרגיל בסוד בידי יודעי דבר ספורים:

לו דובס חושף ששום דבר אינו חדש תחת השמש עם אובאמה, גם הוא תומך חזק בNAFTA והאיחוד הצפון האמריקאי:

והנה לו דובס במיטבו עוד בשנת 2006 חושף כיצד בוש הבן ממשיך את חזון אביו ל”סדר עולמי חדש” על ידי נאפט”א :

מתוך גלובס:

עולם הולך ומתגבש במפת העולם הכלכלי העתידי ישורטטו הרבה פחות גבולות מדיניים. מאוד יכול להיות כי בתוך עשרים שנה נראה שלושה גושימעצמות עם מטבע אחיד וזרימה חופשית של הון וסחורות – האיחוד האירופי, איחוד קנדה והאמריקות, ודרום-מזרח אסיה. השאלה הגדולה היא מה יקרה למי שיישאר מחוץ לגושים, ובעיקר לאפריקה, שתידחק סופית אל שולי העולם

04/09/2002, 11:48 אבי טמקין…

זאת היא התפיסה האנושית. היא מתקשה לפעמים להכיר בשינוי, וממשיכה לדבוק בסכמות מוכרות, במיוחד כאשר מדובר בתהליכים מורכבים. גם אנחנו, חרף הגלובליזציה, ממשיכים לדבוק במדיניות כלכלית שביסודו של דבר היא לאומית, וממשיכים לזהות את המילה “משק” עם מדינת לאום. אלא שאם בוחנים ללא דעות קדומות את התהליכים המתרחשים היום, מגיעים למסקנה שהעולם הולך בכיוונים שונים לחלוטין מאלה שאפיינו את מרבית המאה העשרים.מאוד ייתכן שלקראת העשור השלישי של המאה הנוכחית לא נראה מפה של מדינות בודדות שהן גם מעצמות כלכליות, אלא של היווצרות גושים כלכליים גדולים, אשר יקיימו בתוכם יחסים של אינטגרציה כלכלית מוגברת, ייתכן שגם תוך יצירת מטבע משלהם. הדוגמה הבולטת לסוג זה של מעצמה כלכלית היא, כמובן, האיחוד האירופי, שהוא מועמד מוביל להפוך למעצמה כלכלית עולמית, אם כי ניצבות בדרכו כמה וכמה בעיות לא פשוטות….

הנהגת האירו אמורה להוביל להאחדת שוקי הון, דבר שהתממש עד עתה רק באופן חלקי, ולהמריץ התייעלות של הפירמות שיפעלו בשוק גדול יותר. אך השינוי באירופה לא יסתיים בשינויים פנימיים. הסיפור הגדול יהיה ההרחבה כלפי מזרח ודרום – לעבר מרכז ומזרח אירופה, ולעבר אזור הים התיכון. בתוך מספר שנים יגיע תור ההרחבה של האיחוד האירופי, אשר תלווה גם באיחוד מוניטרי. מטבע אחד ישמש בכל היבשת, מפינלנד עד קפריסין, מפורטוגל עד פולין. לאנגליה ולמדינות הסקנדינביות לא תהיה ברירה אלא להצטרף לאירו, והדבר רק יגביר את העוצמה של המעצמה האירופית.אירופה היא המודל, וההיגיון אומר שהוא יאומץ על-ידי אזורים אחרים בעולם, תוך שינויים והתאמות לכל אזור ואזור. המסלול של אזור סחר חופשי, איחוד מכס, איחוד מוניטרי ולבסוף איחוד כלכלי נראה הגיוני ביותר, לאור הניסיון האירופי, אך כדאי להשאיר גם מקום לסטיות מהמודל ה”קלאסי”, למשל ניסיון להגיע לאיחוד מוניטרי מהר יותר מאשר הגיעו האירופים.שני אזורים נראים כעת כבעלי פוטנציאל ללכת בעקבות אירופה וליצור ענקים כלכליים אזוריים. הראשון הוא אזור אמריקה, והשני אסיה, ובפרט דרום-מזרח היבשת.

נפט”א זו רק ההתחלה

…אף-על-פי-כן, המציאות שיצר נפט”א חזקה למדי, ונראה כי בסופו של דבר היא תהיה חזקה יותר מכל מכשול אפשרי. כבר היום, בחלקים הסמוכים לגבול הדרומי של ארצותהברית, רוב האוכלוסייה הוא מקסיקני, ובמדינות שלמות יש השפעה ניכרת של יוצאי מקסיקו. בעתיד יהיה יותר ויותר קשה לקבוע איפה מסתיימת ארצות-הברית ואיפה מתחילה מקסיקו. בדיוק כפי שכבר היום קשה לקבוע, מבחינה כלכלית, איפה מסתיימת ארצות-הברית ואיפה מתחילה קנדה.אולם מאוד יכול להיות שנפט”א לא ייעצר בגבול מקסיקו, אלא ינדוד דרומה, אל מרכז אמריקה ודרומה. המשברים הכלכלים התכופים בארצות דרום אמריקה, והכישלון היחסי של הסכמים אזוריים בתת-היבשת, עשויים עוד לשכנע את הממשלות של המדינות האלה להשתלב בתוכנית הרבה יותר שאפתנית, של אינטגרציה כלכלית על-פני היבשת כולה. הכוונה להקים אזור סחר חופשי ביבשת כולה במהלך העשור הנוכחי מצביעה על האפשרות ליצירתו של ענק כלכלי לאורך זמן. נכון שהתהליך עוד לא החל, אבל הוא בהחלט אפשרי. אין בין המדינות האלה הטינה ההיסטורית שיש בין מדינות אירופה, יש בהן אחידות תרבותית גדולה, ויש צורך לתת תשובות רדיקליות למצב כלכלי מידרדר….

רוסיה, מזרח אירופה והבלקנים מצד אחד, והמזרח התיכון וצפון אפריקה מצד שני, הם אזורים שיגבלו עם האיחוד האירופי המורחב, ועתידם הכלכלי תלוי בסוג היחסים שיתפתחו בינם לבין אירופה. במקרה של המזרח התיכון, האסטרטגיה האירופית ברורה: הם רוצים אזור שקט, אשר יהיה מסופח אליה באמצעות הסכמי סחר חופשי, ויפתח סחר והשקעות בתוכו. אומנם זה לא יהפוך את המזרח התיכון לגוש כלכלי או לחלק מהאיחוד האירופי – הוא עדיין יהיה בשולי המטרופולין הכלכלי – אבל לפחות ניתן יהיה להבטיח השתלבות במשק הגלובלי…

ואיפה ישראל בכל הפרשה? עולם של גושים כלכליים עשוי להיות אחד האיומים האסטרטגיים על המשק הישראלי – גם אם התשתית הכלכלית שלה, הידע שנצבר פה וההסכמים עם אירופה, ארצות-הברית, מקסיקו ומדינות אחרות, ירככו את המכה. עדיין, האפשרות של הסטת סחר, של יצירת מגה-מעצמות כלכליות, והשארתה של ישראל מחוץ לתמונה צריכה להדאיג אותנו. דווקא החזון האירופי של מזרח תיכון מקושר ומסופח אליה נותן לישראל פתח להשתלב בתהליכי אינטגרציה כלכלית. אך יהיה לכך מחיר פוליטי – חתירה להסכמים מדיניים עם השכנים ועשיית שלום, תוך עימותים פנימיים לא קטנים, בשל המחיר הטריטוריאלי שישראל תידרש לשלם.

וייסגלס מנדב לנו כיצד הבירוקרטים הבנקאים הדואגים לחלוקה ותזרים “צודק” של משאבים בעולם מכופפים את ישראל למרות אותם אליטות המגבשות את גושי המדינות בעולם:

מתוך דה מרק. 05.9.2009 עמירם כהן

ישראל החלה לסמן סחורות יצוא מההתנחלויות בעקבות החלטת רשת “מרקס אנד ספנסר” להחזיר לישראל סחורה במיליוני דולרים, שלא סומנה על ידי משד התמ”ת כדרישת השוק המשותף והאיחוד האירופאי, כך חשף דב וייסגלס, יועצו ומנהל לשכתו של ראש ממשלה לשעבר אריק שרון בהופעה ב”בשבת תרבות” ברמת השרון.וייסגלס אמר כי ישראל התעלמה תקופה ארוכה מדרישת האירופאים מתוך “גאווה לאומית והעמדה כי כל היצרנים הם אזרחי ישראל ואסור להיכנע לדרישה להפלות בין היצרנים. הגאווה פרחה ונעלמה כשסחורה במיליוני דולרים הוחזרה לישראל מרשת מרקס אנד ספנסר. משנודע על החזרת הסחורה לשרון, הוא טילפן לשר התמ”ת אהוד אולמרט והורה לו לסמן מייד את הסחורות כדרישת האירופאים”.

האירופאים טענו כי הסכמי היצוא שיש לישראל עם השוק המשותף אינם כוללים את השטחים ולכן הסחורות מהשטחים חייבות במכס של 15%, מכס שהסחורות מישראל לא חייבות בו. הם איימו כי אם תמשיך ישראל בסירובה לסמן את הסחורות כל היצוא מישראל לאירופה יחויב במכס. “משמעות האיום הזה, שתעשייני וחקלאי ישראל לא יוכלו להתמודד מול המתחרים בשוקי אירופה, שלהם מייצאת ישראל סחורות ב-18 מיליארד דולר בשנה, שני שלישים מהיצוא הישראלי כולו”.וייסגלס גילה כי איומי אירופה הביאו את ראשי התעשיינים בישראל להציע לשרון כי התעשייה הישראלית תקנה את כל הסחורות שמיוצרות על ידי ישראלים בשטחים כדי לא להסתכן בתשלום המכס.

בנושא הפוליטי אמר וייסגלס כי ב-2002 החליט שרון, למרות תפיסת עולמו, כי על ישראל להתחיל לפנות את השטחים מפני שיש להכיר בכך שאין מדינה אחת בעולם, גם לא ידידותיה הגדולות ביותר של ישראל, שתומכת בהתנחלות הישראלית בשטחים….”אף אירופאי לא מציע שנפנה את אוניברסיטת ת”א ונחזיר לפלשתינאים את ג’מוסין, סומייל וכפר שלם. אבל אף אירופאי, אמריקאי אסייתי ואפריקאי, לא יכיר בזכותנו להתנחל בשטחים.לאחר שהחזרנו את רצועת עזה, נחזיר במוקדם או במאוחר את כל השטחים וכל המתנחלים יצאו משם עד האחרון שבהם.”ישראל קשורה בטבורה הכלכלי לאירופה ובטבורה הצבאי והבטחוני לארה”ב. 4 מיליארד דולר, רבע מהסיוע הביטחוני האמריקאי העולמי, מיועד לישראל. ולשתי המדינות יש קשרים כאלה ואחרים, הכוללים כלי נשק מיוחדים ופרויקטים ביטחוניים גדולים. ללא אירופה וארה”ב נהייה כמו הפלשתינאים המתקיימים מ-200 דולר לחודש”.

עכשיו המעגל נסגר,ומובן למה האו”ם וארה”ב רוצים לפעול לפי ההסכם 242. ישראל כיום היא המכשול העיקרי עבור ה”סדר העולמי החדש” להקים פה את הגוש המזרח תיכוני. זאת הסיבה שאנשי הבנק הבין-לאומי היו כל כך מעורבים בתהליך ההתנתקות.מתוך ויקיפדיה (סימוכין שלנו):

הקוורטט לענייני המזרח התיכון או בפשטות הקוורטט הוא כינוי לגוף בינלאומי המורכב מארצות הברית, האיחוד האירופי, האומות המאוחדות ורוסיה, שתפקידו לפקח על פתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני על פי מפת הדרכים. הגוף נוסד בשל הצורך בגורם המקובל על שני הצדדים כמי שיהיה הבורר – מי מפר את ההסכמים או האם צד אחד עמד במילוי חובותיו. הדבר נובע ממסקנות הצדדים מההסכמים הקודמים אשר לא הצליחו בעקבות העדר גורם מקובל על שני הצדדים.הקוורטט נוצר במדריד ב-2002, כתוצאה מוועידה שיזם ראש ממשלת ספרד דאז, חוסה מריה אסנר, שמטרתה הייתה למצוא דרך להתקדמות במשא ומתן הישראלי-פלסטיני.

פעילות הקוורטט ממומנת בידי מספר גופים באו”ם.ג’יימס וולפנזון שימש כנציג הקוורטט במזרח התיכון לאחר פרישתו מתפקיד נשיא הבנק העולמי ב-31 במאי 2005. הוא שימש בתפקיד עד 30 באפריל 2006. הוא פרש לאחר שורה של צעדים בצד הישראלי שלדעתו מדרדרים את הסיכויים למצוא פתרון לסכסוך, ביניהם:הגבלות במגעים עם תנועת החמאסהטלת קשיים על אפשרותו של החמאס לגייס מימון לפעולות אזרחיותהחרמת כספי המיסים של הרשות הפלסטינית בידי ישראלהגבלות תנועה על הפלסטינים.

[מקור: May 3, 2006 West 'has to prevent collapse' of Palestinian Authority. The sunday times. ]

טוני בלייר מונה לנציג הקוורטט ב-27 ביוני 2007, מיד עם פרישתו מתפקידו כראש ממשלת בריטניה.

ובכן…טוני לא מזמן החליט שהוא רוצה להמיר עצמו להיררכיה של הכנסייה הקתולית, וכך עשה. אך חשוב יותר מזה הוא שטוני בלייר הוא תומך נלהב של רעיון עמק השלום. שימו לב, מה שטוב לעזה ולאזור התעשייה החופשי ש, אינו בהכרח טוב לביטחון מדינת ישראל. ופריחה כלכלית טובה ככל שתהיה אינה מחייבת גם ביטחון, דוגמא לכך ניתן לראות בצ’ילה, איראן של השאה, ועוד. יוצא שמה שיעזור לפתח את הכלכלה על פי הבנק העולמי יסכן את המדינה.

[מתוך הארץ, מאת אבי יששכרוף 14.9.10]: כלכלת עזה קפצה ב16% עד עכשיו ב2010. הבנק העולמי מפיל את האחריות בין היתר על שיחרור המחסומים בעזה על ידי ישראל.

כרגע אחד השמות העולים בבמה העולמית למסגרת הסחר החופשי במזרח התיכון הוא MEFTA. נכון להיום הם מציעים גם תוכנית לשיקום אזורי שיוביל לשלום המסתמך על כל מה שדיברנו עליו, כוח שיטור בין לאומי באזור, אזורי הימורים, וכמובן, אזורי סחר חופשי בגבולות. זה הדרך רבותיי, ככה מיישמים את הסדר העולמי (מזרח תיכון חדש) בפועל. נציג הקוורטט בזמנו, ג’יימס וולפנשון הביע תמיכה ביוזמה, כמו שהוא וראש הבנק העולמי דאז פול וולפוויץ הביעו תמיכה בהקמת פארק התעשייה החופשי בעזה לאחר הפינוי. וולפוויץ הוא חבר בבילדרברג…

הערה: לפני שנבחר פול וולפוויץ להיות יושב ראש הבנק העולמי, בונו היה מועמד גם הוא.

אתר MEFTA עם הפרטים. אתר מסחר ממשלתי של ארה”ב המכיר בתוכנית.התמיכה של השניים בפארק התעשייה החופשי בעזה. (Industry For Peace Initiative).ישנם גם מגעים עם המועצה האירפואית והUSAID בקשר לבניית הפארק התעשייתי החופשי. ראו כיצד USAID משמשת ארגון חזית של הסי איי איי בארץ, ובעיקר להיסטוריה שלהם עם עזה! (חשוב מאוד).

הערה: גם פישר היה לשעבר יושב ראש הבנק העולמי, הם כולם פה לשים עין על יישום התוכניות.זכרו! בארה”ב ההסכמים הללו עוברים בשקט מבלי שאף אחד ישים לב, אל תצפו שיכריזו על הדברים הללו בקולי קולות בטלביזיה.מפת הדרכים שהיא השביל עליו כופים עלינו לצעו, על פי הCFR אינה שונה בהרבה מהסכמי אוסלו. הנה הזדמנות טובה לעבור רק על כמה סעיפים בודדים מאוסלו כדי לראות כמה ה”מזרח תיכון חדש” התקדם מאז, ולאן אנו צועדים.

נספח 3

פרוטוקול בדבר שיתוף פעולה ישראלי-פלסטיני בתוכניות כלכליות ובתוכניות פיתוח

3. שיתוף פעולה בנושא אנרגיה, כולל תוכנית לפיתוח אנרגיה, שתקבע את הצעדים הדרושים לניצול של נפט וגז למטרות תעשייה, בעיקר ברצועת עזה ובנגב, ותעודד ניצול משותף נוסף של מקורות אנרגיה אחרים. תוכנית זו יכולה גם לקבוע את הצעדים הדרושים לבנייה של תשלובת תעשייה פטרוכימית ברצועת עזה ולהנחת צינורות נפט וגז.

[קונספיל:ראו מה היה עם בריטיש גז ברצועת החוף מול עזה]

4. שיתוף פעולה בתחום הפיננסי, כולל תוכנית לפיתוח פיננסי ותוכנית פעולה לעידוד השקעות בינלאומיות בגדה המערבית וברצועת עזה, ובישראל, וכן הקמת בנק פלשתיני לפיתוח.

הערה: סעיף זה חשוב בהקשר לנספח 4:

 ב. התוכנית האזורית לפיתוח כלכלי יכולה שתכלול את המרכיבים הבאים:

 1. הקמת קרן לפיתוח מזרח התיכון, כשלב ראשון, והקמת בנק לפיתוח המזרח התיכון, כשלב שני

 [קונספיל: במילים אחרות נשמע כמו בנק מרכזי בסגנון הפדרל רזרב בעבור גוש המזרח התיכון, השולט באזור כל ידי כלכלה מבוססת חוב.  אחד מהסעיפים במנפיסט הקומוניסטי מחייב בנק מרכזי: Centralization of credit in the banks of the state, by means of a national bank with state capital and an exclusive monopoly]

5. שיתוף פעולה בנושא תחבורה ותקשורת, כולל תוכנית שתגדיר קווים מנחים להקמת “אזור נמל עזה”, ותשמש בסיס להקמת קווי תחבורה ותקשורת אל הגדה המערבית ורצועת עזה ומהן לישראל ולמדינות אחרות. בנוסף יהיו בתוכניות הוראות בדבר ביצוע הבנייה הנחוצה של כבישים, פסי רכבת, קוי תקשורת וכו’.

[קונספיל: ממש כמו בנאפט"א וכפי שמלך עבדאללה אמר בראיון הבלעדי לערוץ 1 (ראו למעלה), מיזמים חוצי גבולות כמו כבישים מהירים ומסילות כאלו ואחרים]

 6. שיתוף פעולה בנושא הסחר, כולל מחקרים ותוכניות לקידום הסחר, שיעודדו סחר מקומי, אזורי ובין-אזורי, וכן מחקר לגבי יישומיות הקמתם של אזורי סחר חופשי ברצועת עזה ובישראל, גישה הדדית לאזורים אלו ושיתוף פעולה בנושאים אחרים הקשורים למסחר.[קונספיל: אזורים אלו בד"כ מובילים לאובדן של ריבונות]

7. שיתוף פעולה בנושא התעשייה, כולל תוכניות לפיתוח תעשייתי, שיהיו בהן הוראות בדבר הקמת מרכזי מחקר ופיתוח תעשייתי משותפים,ישראליים-פלשתיניים, שיעודדו מיזמים משותפים ישראלים-פלשתיניים, ויספקו, קווים מנחים לשיתוף פעולה בתחומי טקסטיל, מזון, רוקחות, אלקטרוניקה, יהלומים, מחשבים ותעשיות המבוססות על מדע.

[קונספיל: לזה בגדול פרס התכוון (בסרט למעלה) שאנו נצטרך לחיות מהרעיונות של השכל, ושנהפוך למעבדת ניסויים עולמית]

8. תוכנית לשיתוף פעולה ולהסדרה של יחסי העבודה ולשיתוף פעולה בנושאי רווחה חברתית.

[קונספיל: לא מספיק גונבים מהכיס הפרטי של האזרחים בעבור "רווחת הכלל במדינה" על פי קריטריונים של בירוקרטים, עכשיו את השלל שלנו יגנבו לחלק בעבור הגוש המתהווה במזרח התיכון. ממש אבו מאזן הוא סוציאליסטי].

מספיק לשמוע שניים מהאנשים החזקים השייכים לועדה התלת צדדית, קיסינג’ר ורוקפלר. הם גם חברים בקבוצת הבוהמיאן גרוב המיישמת את דת הנאורות העתיקה שהתפתחה דרך בבל ועד רומא, ופטרון הרבוצה הוא הקדוש יאן מנפומוק של הישועים אשר מייצג את עקרון הנאורות של השמש אותו הם מייצגים, דיוניסוס/אוסיריס. כפי ששמעתם , קיסינג’ר אומר בסרט שהרעיון של ריבונות לאומית בשנים הקרובות ישתנה, בעיקר באירופה והמזה”ת.

והנה ציטוט של דיוויד רוקפלר, מתוך ספר האוטוביוגרפיה שלו “memoirs”, עמוד 405:

“…כבר יותר ממאה, אידיאולוגים קיצוניים משני הקצוות של המפה הפוליטית תקפו בעקבות מקרים שהתפרסמו את משפחת רוקפלר על כך שהשפיעו באופן לא סדיר על הפוליטיקה האמריקאית ומוסדות כלכליים. חלק אף חושבים שאנחנו חלק מקבוצה סודית הפועלת נגד האינטרסים של ארצות-הברית, ומאפיינים את משפחתי ואותי באינטרנציונליזם ובקשירת קשר בחשאי אם גופים אחרים מסביב לעולם בשביל לבנות מבנה אקונומי ופוליטי יותר מאוחד – עולם אחד אם תרצו. אם זאת האשמה אז אני מודה באשמה, ואני גאה בכך.” – דוויד רוקפלר

טוב יהיה לכם לבדוק את נושא ה”מועצה ליחסי חוץ באתר” להבין כיצד קבוצת הטייקונים הסוציליסטים הזאת הביאה להשתלטות תאגידית בארה”ב ובתקשורת בעזרת השיטה הפאשיסטית שעבדה מאז ומתמיד, הרחבת כוח הממשלה והאח הגדול, ומיזוג עם אותם טייקונים להבאת ממשלה קיבוצית וריכוזית, כולל גם במדינות אחרות (דוגמא טובה היא ההשתלטות התאגידית  של אותו ארגון על התקשורת בעזרת אנשי הממשל איתם הם יושבים במועצה, תרגמנו על כך סרט). האליברטון לא היו יכולים להשתלט על הנפט בעיראק בלי שארה”ב תשלח את הצבא שלה לשם להלחם. על כן טען מוסוליני שפשאיזם הוא מיזוג המדינה עם התאגיד, זאת הסיבה שהחל דרכו במפלגה סוציאליסטית. אותם ברונים אינם מאמינים בלאום, אינם מאמינים בריבונות המדינות, אינם מאמינים בלגיטימיות של מסורות/דתות, אינם מאמינים בכלכלה אלא בחלוקת משאבים לרווחת הכלל על פי הבירוקרטיה המדעית שלהם, הם כן מאמינים בסוציאליזם ודת ההומאניזם אותה הם מנחילים בכוח (מספיק להסתכל על סמלי בית המשפט העליון).

אם מבינים שסוציאליזם אינה במדוייק תוכנית לשיתוף ההון, אלא בעצם שיטה לריכוז הכוח וההון, אז הפרדוקס של אנשים מאוד עשירים (סורוס, רוקפלר, פרס, וכו’) המקדמים סוציאליזם כבר לא פרדוקס בכלל.במקום זאת זה נהיה הגיוני, אפילו הכלי המושלם לתאבי בצע וכוח מגלומנים. קומוניזם, או יותר נכון, סוציאליזם, אינה תנועה של ההמון הנרמס, אלא של האליטה הכלכלית. את המניפסט הקומוניסטי ידוע שברובו נכתב ונערך בידי פרידריך אנגלס ולא כפי שאוהבים לשטוף את כולם שזה הי מארקס. אנגלס היה קפיטליסט עשיר ביותר, ואם הוחנים אותו לפי עקרונות המניפסט, המניפסט עצמו הוא כלי בשביל להזרים לו יותר הון בהסוואה שהוא מיועד להמונים/פרולטריון.

תזכורת: פרס מנהיג הסוציאליזם בארץ, סגן נשיא לשעבר של ארגון האינטנציונל הסוציאליסטי בו חברים הפתח של ערפאת, סוציליסט בעצמו:

מתוך אתר חדשות מחלקה ראשונה NEWS1:

חברת פלטל מחזיקה במונופול מטעם הרשות הפלשתינית לאספקת שירותי תקשורת נייחים וניידים…

אחד ממנהליה של חברת פלטל הוא יועצו הכלכלי של יאסר ערפאת, איש העסקים, מוחמד ראשיד. קרן טכנולוגיה לשלום, הפועלת בחסות מרכז פרס לשלום, רכשה 3.3% ממניות פלטל תמורת 9 מיליון דולר.

אחד מקרובי משפחתו של אוסאמה בן-לאדן (ראש ארגון הטרור, אל-קאעידה) מחזיק גם הוא במניות חברת התקשורת הפלשתינית.

אם רוצים לשלוט בכוח הייצור,מסחר, כלכלה, תעבורה ומשאבים טבעיים, צריך לשלוט רק בקצה של פרמידת הכוח של ממשלה סוציאליסטית חזקה. כך יש מונופול וניתן לדחוק החוצה את כל המתחרים. אילו רוצים מונופל לאומי, יש לשלוט בממשלה סוציאל לאומית (נציונל סוציליסטית, כמו עם פורד/בוש/הארימן וגרמניה של שנות ה40). אילו רוצים מונופול כלל עולמי, יש לשלוט בממשלה עולמית סוציאליסטית. זה שם המשחק. כפי שאמרנו  קומוניזם, או יותר נכון, סוציאליזם, אינה תנועה של ההמון הנרמס, אלא של האליטה הכלכלית המחפשת עוד כוח ושליטה דרך הקמת מדינות סוציאליסטיות באזורים כאלו ואחרים בעולם, ואז ריכוז שלהם דרך מיזוג גדול (Mefta Nafta וכו) כל הדרך עד למדינת עולם סוציאליסטית אחת. למה אתם חושבים שהאו”ם, אובאמה, סורוס, CFR, וותיקן, כל כך רוצים לראות מדינה בראשותם של סוציאליסטים חדשה שתקום לידנו?

שימו לב לאנשים כמו חואן קרלוס, לא סתם מספרד יוצאים התכתיבים ל”שלום” במזה”ת. כפי שציינו קודם למעלה, לחואן קרלוס הקתולי ששייך למסדר כנסיית הקבר של הותיקן,  ואשר קשור קשר חזק לישראל וירושליים (הוא מכונה “מלך ירושליים”).

מלך ספרד נותן לשליח הפלשתינאי מעמד של שגריר.

מתוך Latin America Herald Tribune.Spain’s King Gives Palestinian Envoy Rank of Ambassador

MADRID – King Juan Carlos received Palestine’s representative in Spain at a ceremony equivalent to the presentation of diplomatic credentials, due to a recent decision by the Spanish government to raise his rank to that of head of a diplomatic mission

אזורי הסחר החופשי והתעשייה לא היו יכולים להתקיים פה ללא המלחמה בקבוצות הטרור והגרילה שנמצאים פה, לכן אנשים כמו משפחת קלינטון מעורבים בתמיכה בהם בעולם בכלל. זה טוב לעסקים, ואל לשכוח מה שהראנו ב”ארכיטקטים של הג’יהאד” כי אותם יחידות גרילה שהפכו להיות הפאתח של ערפאת ואובמאזן הוקמו בידי פרוייקט של הCIA בראשותם של נאצי ממסדר האבירי מאלטה של הוותיקן.אותו הדבר נכון בדיוק לגבי האנרכיסטים “העיוורים”שמפגינים בשטחים. מאז ומתמיד הסדר העולמי החדש השתמש בקבוצות של אנרכסטים כדי לעורר סערה באזורים מסויימים שיובילו לתסיסה ובסופו של דבר מתן “זכות” למשטרה/צבא להגיב חזרה בכוח, הסגרים ומצור. הפלשתינאים בכפרים עוד לא שמים לב שהמקומות בהם הצבא מחזיק בכוח הם לצערינו איפה שיש ישראלים, אנרכיסטים ישראלים (בשיתוך עם אנרכיסטים מהעולם). אותם אנרכיסטים עיוורים רק תורמים לסדר העולמי החדש ואפילו טוענים שהם פועלים מכורח תוקפו של מעמד בית המשפט הבין לאומי. ראו כיצד אותה טקטיטקה היית בשימוש בהפגנות בסיאטל של 1999 נגד הWTO, ובהפגנות כנגד הG20 שהיו לא מזמן.לכן נשאיר לכם כבר להבין לבד את משמעות הידיעה הבאה:

מתוך הטלגרף.

By Damien McElroy in Jerusalem Published: 28 Jan 2009

מר. נתניהו, שטוען כי חזה את פיגוע בבנייני התאומים בידי האיסלאם הקיצוני ב1995 אמר שטרוריסטים יסמנו את כנסיית הקבר…

היכונו למזרח תיכון חדש.

  כתבות רלוונטיות:21 תגובות לכתבה ” מי מכתיב את מידניות ה”שלום”?”

 1. אלדד בתאריך 10 בOctober, 2010 בשעה 7:41

  יפה מאוד

 2. יהורם בתאריך 13 בOctober, 2010 בשעה 15:13

  אני תמיד נדהם מכמות ההשקעה של הפוסטים שלכם,
  ניסיתי פעם לכתוב פוסטים בבלוג שהחזיק איזה יום וחצי עד שהתייאשתי
  זה המווווווווווון המון עבודה קשה, והאתר שלכם לא יסולא בפז.

  אני חושש מהיום שלא תהיו עוד, או שהאינטרנט לא יהיה עוד
  מאיפה נשיג ידע והשכלה על מה שבאמת קורה בעולמנו כשירצחו לנו את האינטרנט..? :|

  תודה לכם על הכל,
  נ.ב – מתגעגעים לפודקסט.

  יהורם וירדנה

 3. משהו מדהים:
  http://rotter.net/forum/scoops1/32884.shtml

 4. אידיוט שימושי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 5:08

  גאסון בורן הישראלי? מעניין איך הצבא דפק לו את הראש…..

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1193578.html

 5. אידיוט שימושי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 5:19

  נראה שלא רק איידס הונדסה בידי אדם -

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3969497,00.html

 6. גם לך המוח קודח בשעות כאלה? ….

 7. אידיוט שימושי בתאריך 15 בOctober, 2010 בשעה 5:21

  דווקא אני מקשיב לאלכס גונס והוא בדיוק הזכיר את הכתבה על הסרטן -

 8. [...] קונספיל "לו יכולתי להיוולד מחדש, הייתי רוצה לחזור לכדור הארץ כוירוס קטלני כדי לצמצם את אוכלוסיית העולם." – הנסיך פיליפ.עוד ציטוטים « מי מכתיב את מידניות ה”שלום”? [...]

 9. וואו איזו כתבה. יעזרו קצת תמונות בין המילים אם אתה יכול להוסיף.
  עבודה עיתונאית טובה מאוד!! ישר כוחֿ!

 10. קרייזי בתאריך 17 בOctober, 2010 בשעה 21:01

  בסרטון הראשון – מה הם מנסים להגיד? למה הם לא מדברים באופן ישיר על מה שהם רוצים באמת לומר? למה הם מגמגמים סיסמאות עקיפות? כל הכוח בידיים שלהם והם שומרים סודות, למה הם מחכים?
  אהבתי את זה שאמרתם שישנם שתי שפות, אחת לצי-בור ואחת בינהם, זה באמת נשמע כך.
  שמתם לב איך הכוכב נוצץ על החליפה של אובמבה בדקה 8:00?
  “אנד פרפר דה ניישן פור א ניו אייג”, וואט דה פאק? וואט דה פאק?
  כדי להשתלט על ירושלים הם חייבים ליצור דת אחת חדשה כזאת שמתוארת כאן אחרת הם יקבלו בראש הנחש שלהם מהמוסלמים ומהיהודים ההדוקים בדתם ומי יודע מה יקרה אז.
  יש מצב שפרס תמיד היה לוזר(בכוונה תחילה) כדי שלא יעלו עליו או כדי שזה לא יפריע לו בעיסוקי השטן?
  איך מתקשר הסרטון האליטאיסטי של היוזמה עם הערבים שחיים במחנות הפליטים? זה נראה כמו מדינה לבעלי הון בלבד ששם כנראה יהיו חופשיים מכל החרא שמצטבר בתוך המדינות מצדדי הגבול המפואר הזה.
  קונספיל, כל הכבוד על ההשקעה, כתבה מעולה!

 11. קרייזי בתאריך 17 בOctober, 2010 בשעה 23:24

  אידיוט, תודה על הלינק.
  אתה חושב שהם לא יודעים מזה?
  הרי אני שאמור להיות הכי טומטום מיד כשהבנתי כיצד מייצרים את המזון שאנחנו אוכלים לא היה לי צל של ספק מי האחראי למחלות שפוקדות את האנושות. הרי כל דבר מתפתח ביחס למשהו אחר כך גם הבריאות והחולי.

 12. היי חברה, התחלתי לקרא את המאמר שהפניתים אליו של הנאום של גימס גונס במינכן 2009 על איך שהוא מקבל פקודות יומיות מדר קיסינגר דרך גנרל ברנט, ששייך איתו לקיסנגר אסוסיאיישיין INC
  אז אני שואלת- ה- קיסינג’ר אסוסיאיישיין הזה- זו חברה פרטית, לא?

  אז…
  איך זה מסתדר ?

  נראה לי שחשבתם על זה קצת יותר, ואולי גם על זה הכתבה, אבל- בכל אופן- תוכלו להרחיב?

 13. [...] השקעה בטוחה בהרבה בשביל תשובה מתבצעים מאחורי הקלעים. ראו כתבה קודמת שלנו, גם הסכמי נאפט”א אשר מטרתם להכין את הקרקע לאיחוד הצפון [...]

 14. [...]  כפי שנאמר, הלחץ מהממשלה למעלה, ומצד שני הלחץ מלמטה מהארגונים הראדיקליים האלה יביאו את הציבור בסופו של דבר על הברכיים להתחנן למדינה והאח הגדול בעבור סוציאליזם רדיסטריביוטיבי מתפשט עד שיכלול את כל גוש המזרח תיכון חדש (זכרו שבאוסלו  אחד הסעיפים הוא הקמת בנק מרכזי עבור גוש שכזה!). [...]

 15. [...] מי מכתיב את מידניות ה”שלום”? [...]

 16. [...] מי מכתיב את מידניות ה"שלום"? [...]

 17. [...] חוצי גבולות אשר ינהלו את הגושים הכלכליים. (כתבה1, כתבה2,כתבה3). בעולם שכזה, נראה כי ישראל תהפוך לתאגיד על [...]

 18. [...] תזכורת: [...]

 19. [...] ספק שבימים אלה, נתניהו זקוק לתמיכה רבה מהציבור, במיוחד עם אנחנו בדרך ליישום עוד ממדיניות "הסדר העולמי החדש"  בגלל לחץ של [...]

 20. [...] יכול להיות ששמעון פרס קורא בפורום קופר?….חוץ ממנו והפורום לא ממש מצאנו מישהו שעושה את הקישור הנ"ל…כמו כן באותו כנס דיברו על העברת בסיסי צה"ל והמודיעין לנגב להרים שם את התל"ג שיביא לפיתוח כלכלי. דווקא נוף צבאי באמת נראה מתאים ליוזמת איחוד מדינות הים התיכון, נראה כמו העתיד…כמו כן שהעולם יהיה כל כך שונה בעוד 10 שנים, בעיקר במזה"ת, הם מילותיו המדוייקות של קיסינג'ר(CFR). [...]

 21. לפי התנ”ך בספר יחזקאל לח כתוב שדווקא ישראל תהנה מ”שלום” ורווחה{לטייקונים והעשירים כמובן}…ברגע שישראל מקבלת בטחון והגנה מפדרציה של 10 מדינות ששולטות בעולם אז רוב השקעתה היא בפיתוח ובבניה ואין לה כל צורך להשקיע בביטחונה מה שאומר שצה”ל לא יהייה רלוונטי ואפילו מנוטרל אם בכלל קיים…וזה ברור שהיוזמה היא גם לבנות את בית המיקדש כי המנהיג העתידי ירצה שיכירו בו שהוא אלוהים המשיח וידוע לכל שהשטן מעוניין בירושלים ושם גם תהייה גם מלכותו כך שבשלב מסויים כל היהודים הדתיים שחשבו שהם חיים כבר באחרית הימים חלומותיהם יתנפצו והם יאלצו לברוח ובלי רכושם וזהבם וכספם…

השארת תגובה

Google