בניין בית המשפט העליון

בית המשפט העליון של ישראל הוא פרי יצירתה של משפחת עילית אחת: משפחת רוטשליד. במשא ומתן עם מדינת ישראל הם הסכימו לתרום את הבניין בשלושה תנאים: משפחת רוטשילד תבחר את חלקת האדמה, הם ישתמשו בארכיטקטים משלהם ואף אחד לעולם לא ידע את מחיר עלות הבנייה.בכתבה זאת נבחן את הסמלים המכסים את הבניין בלקסיקון של מיסטריות הנושאים הבנה ופרשנות אזוטרית השמורה לעלית\מובחרים.

הכתבה הבאה היא תרגום של כתבה מתוך האתר של Vigilent Citizen לאחר שערכנו והוספנו תוספות משלנו.

image00.jpg

 בית המשפט העליון הישראלי היושב בירושלים מול הכנסת הוקם ב- 1992. האריכקטטורה המוזרה שלו הקנתה לו ביקורות ושבחים. בגלל ההפכים באריכטקטורה: ישן מול חדש, אור מול צל וקווים ישרים מול קווים עקומים. אולם כמעט כל המבקרים והעיתונאים שכחו לציין את הסמלים האוקולטים שפרוסים בברור על כל הבניין. אפשר לראות עקרונות מאסוניים ואילומיניסטים מפוסלים ובנויים במספר מקומות בבניין, וזוהי הצהרה מעניינת מעל כל צל של ספק על הגורמים והרעיונות העוטפים את המקום.


משפחת רוטשילד

משפחת רוטשילד היא שושלת בין-לאומית של יהודים ממוצא גרמני אשר הקימו רשת בין-לאומית של בנקים ותאגידים פיננסים. הצאצאים של מאיר אשמל רוטשליד (   1744-1812 ) התפזרו בכל אירופה ונהיו לשחקני מפתח בחיי החברה הפוליטיקה והכלכלה של היבשת. ע”י קשירת קשרים קרובים עם העילית של אנגליה, אוסטריה, צרפת ואיטליה, משפחת רוטשילד נהיתה הכח המשפיע מאחורי הקלעים של כמעט כל אירוע פוליטי במאה האחרונה. היסטוריונים אלטרנטיבים טוענים שהם חלק מ-13 משפחות האילומנאטי המפורסמות, יחד עם רוקפלר והדופון ( the Duponts ).

בני משפחת רוטשילד הם ממקימי התנועה הציונית והשחקנית הפעילה ביותר בהקמתה של מדינת ישראל.הנה קטע קצר שרשמנו בעבר בנושא

 הרקע להצהרת בלפור:

כן כן, אותה הצהרה עליה אנחנו לומדים בביה”ס, אשר היוותה את הבסיס לתחילתו של המנדט הבריטי בארץ ישראל. כדי להבין מדוע ישראל והסיכסוך שלה עם שכניה משרתים כיום את האינטרסים של הסדר העולמי החדש, יש להבין תחילה את הסיבות האמיתיות להקמתה של המדינה היהודית. בסרט משנות ה-60, “הקונספירציה הקפיטליסטית” (גם עם תרגום), תוכלו לקבל קצת רקע על אדם שנקרא ססיל רודז (בונה חופשי של אנגליה). ססיל רודז היה קולוניאליסט בריטי מושבע וגזען והוא בא ממשפחת אצולה מכובדת ביותר באנגליה. הוא ניהל את מדיניותה הגזענית והאכזרית של בריטניה כלפי השחורים באפריקה, והיה אחראי להקמתם של משטרים אכזריים ורצחניים ביבשת. חוסר היציבות (בלשון המעטה) ביבשת איפשר לבריטים לבזוז את אפריקה מכל משאביה, תהליך שנמשך בעצם עד היום. ססיל רודז גם הקים מדינה בדרום אפריקה שנקראה על שמו – רודזיה (כיום זמביה וזימבבואה). בין שאר מעלליו, הוא גם גרם למלחמת הבורים. רודז הפך לאחד האנשים העשירים ביותר בעולם בזכות מצבה העגום של אפריקה, אותו הוא עזר לשמר, ובשלב מסויים היה לו מונופול על 80% מהיהלומים שיצאו מהיבשת, ויש לציין שהוא קיבל מימון רב במהלך מסע היהלומים שלו מרוטשילד דרך N M Rothschild. אבל מטרותיו היו גדולות יותר – כפי שתראו ב”הקונספירציה הקפיטליסטית”, המטרה הסופית הייתה הרחבת השלטון של האליטות האנגלו-אמריקאיות לכל רחבי העולם – והשלב הבא היה המזרח התיכון כמובן. בסרט מוזכר אירגון הסתרים אותו הקים רודז שנקרא “השולחן העגול” (הזכרנו את הארגון גם בכתבה על קבוצת בילדרברג), ומטרותיו היו הגשמת היעדים הללו ע”י פעילות חשאית משותפת של אנשי מפתח מהאליטה האנגלו-אמריקאית.

אז איפה נכנסת מדינת ישראל?

ובכן, אתם בוודאי תופתעו לשמוע ששניים מהחברים המייסדים באגודת “השולחן העגול” היו הלורד בלפור והלורד רוטשילד. מי שזוכר עוד את מה שלמדנו בביה”ס מייד יזהה את משמעות הדבר – הצהרת בלפור נשלחה ע”י הלורד בלפור אל הלורד רוטשילד – כששניהם חברים בקבוצה חשאית שמטרותיה היו (בין השאר) לבזוז את משאבי המזרח התיכון! האם יתכן שהבריטים התעקשו לכבוש את פלשתינה מידי העות’מנים, רק כדי להגשים עוד צעד בתוכנית הזדונית של “האליטות הזרות” להקמת ממשלה עולמית הכפופה לחלוטין לרצונן? האם יתכן שתמיכתן של האליטות האנגלו-אמריקאיות בתנועה הציונית במאה שעברה נבעה ממניעים ציניים של ניצול העם היהודי למען האינטרסים הכלכליים שלהן, ולא מתוך טוב לב ורצון אמיתי “להקים בית לעם היהודי”?

ג’יימס ארמונד רוטשילד מימן את הקמת הכנסת, בית המחוקקים של ישראל. ממש מולו יושב בניין בית המשפט העליון של ישראל, שהקמתו מומנה ע”י עוד חברה משושלת רוטשילד: דבורה רוטשילד.


image01.jpg

ציור בכניסה לבניין בית המשפט העליון – חברי משפחת רוטשילד

שמעון פרס ויצחק רבין.

באותו אזור כללי בירושלים אנחנו מוצאים את הכנסת ובית המשפט העליון אחד מול השני, שנבנו ע”י משפחת רוטשילד, וקצת מעל בית המשפט העליון יש את בנק ישראל (בעל מבנה של פרמידה הפוכה), הבנק המרכזי של ישראל, כמו הפדרל רזרב רק שהוא שייך למדינה, אך זה לא משנה כיוון שכיום מנהל אותו סטנלי פישר שהיה בבילדרברג וחבר במועצה ליחסי חוץ CFR, והאיש שניהל את הבנק לפניו היה דוד קליין, גם חבר בCFR. כמה רחובות משם, בקו אנכי, יושב מוזיאון רוקפלר ( עוד אחת ממשפחות העילית). אפשר להתחיל להבין מי באמת שולט באזור הזה עכשיו.

כבר לפני מספר שנים כתב ג’רי גולדן ( Jerry Golden) והצביע על כך שרעיונות אוקולטים טמונים בבניין בית המשפט העליון בישראל. כאשר אתם בוחנים מבנים מסוג זה, אתם במהרה מגלים שללא שום צל של ספק יש את אותם מוטיבים שחוזרים על עצמם: נאורות (Illumaination), פירמידה, התרוממות ( ascent ), המספרים 13 ו-33, סמלים המיצגים אברי מין זכרים ונקביים וכו’. בבניין הזה יש את כל זה ועוד.

 

 

ניתן מיד לזהות בלבנה המנציחה את תרומת קרן רוטשילד לבניית הבניין את אחד הסמלים החשובים ביותר בבנייה החופשית והמסטריות של האחוות הסודיות, “העין הרואה כל”. זהו סמל של היישות העליונה, אוסיריס עבור המצרים, האל הסולארי,לוציפר, אשר מסומל גם על ידי האובליסק המייצג את איבר המין שלו אשר אבד, וכפי שתראו בהמשך, גם האובליסק מקשט את סביבת הבניין. השמש מסמלת את האור, ניצחון אור המחשבה על חשכת הבורות, אור שירומם את האדם על פי האמונות שלהם, להיות אלוהים. הפרעונים המצריים שהיו מראשי מסדרי המסטריות של פעם, האמינו כי הם התגלמות בשר ודם של האלוהים הסולארי, אוסיריס/הורוס.

58_06rothschild2.jpeg

בשימוש  הבנייה הופשית, ביןהיתר על הסינרים:

apron_eye.gif

 הסמל נמצא גם בשימוש ההיררכיה הקתולית ,בין היתר בכנסיות שלה, ואצל אחד מאבות האחוות הסודיות היותר חדשות (בנייה חופשית וצלב-הוורד), הכומר הישועי את’נסיוס קרייצ’ר. כמו כן  גם בכנסיות, כמו בכנסיית הבשורה בארץ, היכו שביקר האפיפיור בביקורו האחרון. הכנסייה מלאה בסמלים הללו, ובעוד סממנים של המסטריות, ומומלץ מאוד לבדוק את הערך בויקיפדיה ולראות בעצמכם את כל הסימבוליקה של הכנסייה.

הדרך להארה

טיול דרך בניין בית המשפט העליון הוא בעצם טיול סימלי לקראת הארה. המטרה ה”ראשית” של הטיול היא להעפיל לראש הפירמידה אשר ממוקמת על גג בית המשפט העליון.מעל האזור שאם היה זה מקדש יהודי שם היה מונח “קודש הקודשים”.

בכל צד של קודקוד הפירמידה ישנו חור המיצג את ” העין שרואה הכל”.

image02.jpg

הפירמידה עם ה”עין שרואה הכל”


בואו נעבור את הדרך שהחניך ( הכופר\ החילוני) צריך לעבור כדי להגיע להארה.


גרם המדרגות מחושך לאור

מי שנכנס לבניין בית המשפט העליון מוצא עצמו באזור חשוך מול גרם מדרגות המוביל למקור אור.

image03.jpg

ע”י טיפוס באותו גרם מדרגות המבקר בבניין עוזב בהדרגתיות את החושך, ובסופו של דבר, מגיע לאור המפואר של השמש. ישנם בדיוק שלשה חלקים לגרם המדרגות, כל חלק בנוי מעשר מדרגות, סה”כ 30 מדרגות. 30 המדרגות מייצגות את 30 הדרגות הראשונות של הבונים החופשיים, אותן עובר החניך בהליך הדרגתי של יציאה מהחיים הגשמיים (חושך) אל חיי חכמה והארה  (אור). אנו יודעים, שדרגות הבונים החופשיים מגיעות ל-33, ומאוחר יותר אנו נראה היכן ניתן למצוא את שלושת הדרגות האחרונות בבניין. בצד הימני של גרם המדרגות ישנן אבנים המיצגות את חומות ירושלים העתיקה כשבצד השמאלי של הגרם יש קיר חלק המזכיר בנייה מודרנית. יכול להיות שזה מסמל את העובדה שהתורה האוקולטית היא ניצחית ומועברת מימיי קדם ועד עצם היום הזה. אך הדבר דומה ללשכה של בונים חופשיים היכן שתמצאו אבן אחת מחוספסת ואחת חלקה, מעין סימבול אלכימי המראה את השינוי שעובר החניך מעופרת לא משוייפת וגסה, לאבן חלקה וישרה (זהב).

ברגע שהמבקר סיים לטפס את גרם המדרגות, הוא יכול להתפעל מנופה המדהים של ירושלים, בצורה סימלית האדם המואר מקבל “ראייה רוחנית”.


image04.jpg

נוף של ירושלים שנצפה לאחר שמסיימים לטפס את המדרגות להארה.

משובץ על הריצפה, ישנו קו המכוון את המבקר לכניסה לספריה אשר ממוקמת בנוחיות ממש מתחת לפירמידה.

הספרייה

image05.jpg

הקומה השנייה של הספריה

הספריה מחולקת לשלוש קומות המייצגות את שלוש הדרגות האחרונות של הבונים החופשיים ( 31, 32 והמכובדת ביותר 33). הקומה הראשונה שמורה לעורכי-דין, הקומה השנייה שמורה לשופטים פעילים, הספרים בקומה השלישית שמורים אך ורק לשופטים בדימוס. הדרך בה מתפקדת הספריה, שחלק מהאינפורמציה היא זכות בלעדית ליחידי סגולה, היא אותה דרך בה עובדים מסדרים אוקולטים, בהם המשך לימוד התורה הארקנית מותנה בכך שהחניך יצליח לסיים את החניכה של הדרגה הקודמת.


image06.jpg

שלושת הקומות של הספריה

הספריה מכילה חומר קריאה בנושאי חוק ומשפט, דיני משפט (judical ), פילוסופיה ורוחניות. לא יהיה מפתיע כלל לגלות שהספרים ה”שמורים” מכילים בתוכם ידע אזוטרי רב. ממש מעל הקומה האחרונה של הספריה ( שמסמלת את הדרגה 33 בבונים החופשיים) ישנו בסיס הפירמידה. זה בא לסמל את המקום בו המסדרים של הבונים החופשיים מסתיימים ומתחיל המסדר הסודי של האילומנטי.


image07.jpg

הנוף של הפרמידה בתוך הבניין

ממש מתחת לקודקוד הפירמידה, על הריצפה, אנחנו יכולים לראות צורות של גאומטריה מקודשת.


image08.jpg

גאומטריה מקודשת

ג’רי גולדן מציין שישנה אבן קריסטל המשובצת ממש באמצע כל הצורות, ישר מתחת לעין של הפרמידה. על מה זה מרמז?

יתרה מזאת העיצוב הגיאומטרי של הריצפה נראה כמו גרסא מיוחדת לרצפות לוח השחמט הנמצאות בלשכות הבונים החופשיים. השילוב של הכהה והבהיר המצביעים על היישות האלוהית “הארכיטקט העליון של היקום” ככוח בלתי אישי המכיל בתוכו גם את הטוב וגם את הרע, ממש כפי שהם מגדירים את י-ה-ו-ה כאנרגיה בלתי אישית שכאשר נכתבת רגיל מסמלת את הצד הטוב של אותו הכוח, וכאשר נכתבת הפוך מסמלת את השטן שהוא הצד האפל של אותו הכוח, ולכן השם מגלם בתוכו על פי האמונות שלהם את הטוב והרע. מסיבה זאת הם מאמינים שאכילת פרי עץ הדעת הטוב והרע בעצם הוציא את האדם לחופשי מכבלי הבורות ונתן לאדם את הבינה שדרכה הוא יוכל להפוך לאלוהים, כיוון שעץ הדעת עצמו הוא ידיעת הטוב והרע, ודעת פה הכוונה היא לזיווג (אדם יכל לדעת את חווה רק לאחר שאכלו מהעץ), זיווג הטוב והרע.

פרמידה דומה כמו זאת שלמעלה ניתן לראות גם על אחד השטרות הישנים של המדינה, יחד עם דיוקנו דל הברון אדמונד דה רוטשילד:

rothschild01.jpg

השופטים מביאים את ההארה


image09.jpg

יש הטוענים שהכניסה לבתי המשפט מזכירה קברים יהודים קדומים.

חורים מעל הדלתות בשביל לאפשר לנשמה לעזוב את החדר.

שימו לב גם לניגודים בין ישן לחדש.

תאי המעצר, בתי המשפט ומעונות השופטים – בנויים זה מעל זה, כסמל לשלושת המצבים הטבעיים של העולם. העצורים תקועים בתאים כסמל ל”עולם הנמוך” הגשמי. בתי המשפט מוצבים ממש מעל תאי המעצר כסמל ל”עולם הגבוה” בו האלוהות (  divinity) נפגשת עם האנושות. הדבר דומה לשלושת האורות בבנייה החופשית המסמלים שלושה עולמות, האור החומרי (שמייצג עבור המעגלים הפניימים בבנייה החופשית כמו מסדרי צלב-הורד את י-ה-ו-ה), האור האינטלקטואלי, והאור האלוהי הגבוהה ביותר.


image10.jpg

בתי המשפט

בבתי המשפט, השופטים מוארים ע”י אור שמגיע ממקור טבעי. כך שהשופטים, בזמן שהם מקשיבים לטיעוני ההמון, יושבים שם כשכל הזמן אור אלוהי ( divine light) מאיר עליהם. אחרי השימועים, השופטים פורשים למעונותיהם, אשר מוצבים ממש מעל בתי המשפט. בצורה סימלית, הם “מטפסים” לעולם אלוהי ( divine world). כשמתקבלת ההכרעה, הם “יורדים חזרה” על מנת להביא “הארה” ל”עולם הנמוך”.

סמלי הפוריות

 סמלי הפוריות משחקים תפקיד מרכזי והם בין הנפוצים ביותר כאשר מדובר במקדשים אוקולטים של מכללות המסטריות. המניות משולה הרבה פעמים לאינטיליגנציה, והאיבר מין הזכרי עצמו הוא בד”כ סמל לכוח היוצר של האינטלקט.מחוץ לבתי המשפט ממוקם גרם מדרגות המוביל לקומה תחתונה. שום מקדש אוקולטי לא יהיה מושלם בלי שני הסממנים הבולטים:

image11.jpg

באמצע גרם המדרגות ישנה צורה של  vesica picies (מסמל אבר מין נקבי) אליה חודר עמוד ( סמל פאלי). זהו סמל פוריות מובהק, חיבור אנרגיות זכריות עם אנרגיות נקביות. הרבה מקדשים אוקולטים מחדירים סמלי פוריות לקומה התחתונה (לדוגמא בניין הקפיטול בוושינגטון ובניין הפרלמנט הקנדי). למשל האובלסיק בוושינגטון שנמצא ממש מול החדר הסגלגל (Oval Office), צורה של רחם.

 

אבל רגע, בדרך כלל יש רוטונדה ( בניין מעוגל בעל כיפה) עם סמלי הפריון……אה…..הנה זה.


image121.jpg

בחלק מהמבנים האוקולטים מוחבא הכוכב של אשתר ( סמל פריון) במרכז או בחלקו התחתון של הרוטונדה.

האם גם פה החביאו?


בחוץ

בתווי הפנים החיצוניים של בית המשפט העליון ישנם המון סמלים. רק תעקבו אחרי האבן של דבורה רוטשילד כדי לראות לאן זה יוביל אותכם.

image13.jpg

אובליסק

image14.jpg

 האובליסק הוא אחד הסמלים האוקולטים היותר נפוצים ובולטים ברחבי העולם. במצרים העתיקה, הייתה מקושרת הכת של הסמל הפאלי הנ”ל עם האל אוסריס ( osiris), אשר נחתך ל-13 חתיכות ע”י שת ( seth). איסיס ( isis) עברה מרחקים רבים כדי להגיע ולאסוף את כל חלקי גופו של אוסריס, היא הצליחה לאסוף הכל חוץ מחלק אחד, איבר המין, אשר נבלע ע”י דג.“איבר המין האבוד” ( the lost phallus) בעצם מסמל את האנרגיה הזכרית, הוא כמעט תמיד מוצב ( כמו במקרה זה) באמצע עיגול שמסמל איבר מין נקבי ואנרגיה נקבית. האובליסק באמצע העיגול מסמל אקט מיני וחיבור שני כוחות הפוכים. בעולמנו המודרני ניתן למצוא אובלסקים כמעט בכל אתר חשוב והם נהפכו, למעשה, לסמל של כוחה האוקולטי של העילית. עבור הבנייה החופשית הכוח היוצר האבוד הזה של אוסיריס מסמל את מה שידוע להם כ”מילה האבודה של הבנייה החופשית”. האובליסק עצמו מונח גם הוא במקום אוקולטי מחושב, “גן הורדים”, וזה כמובן מצביע על האחווה הסודית Rosie-crox /צלב-הורד. לוורד/שושנה עצמו משמעות מינית, כיוון שיש לו את הצבע האדום והלבן, והם מסמלים את מיי הכוח הגברי והנשי שיחד יכולים ליצור חיים.

 

מעניין לדעת שאהרון ברק שהיה יושב ראש בית המשפט העליון לפני בייניש , קיבל את אות הכבוד של הלגיון הצרפתי המכיל בסמלי האותות שלו את הוורד, ואשר מקים המסדר הוא נפוליאון שהשתייך לאחד מענפי מסדר צלב-הוורד. התעמקנו בנושא בכתבה על הקרן, כמו גם על עניין הוורד. 

 

 אות הלגיון הצרפתי, בעל חותם הROSSETE המייצג את הוורד האדום, והצלב המלטזי שנח על זר.

offizierskreuz1.jpg

 

שימו לב שהאובליסק בנוי משלוש צורות גאומטריות, העיגול, שהוא הבסיס, עליו ריבוע ולמעלה משולש.

ריבוע משולש ועיגול – המבקרים בסניפי הRoyal Arch האנגלי יזכרו שישנו שימוש מיוחד בצורות הגיאומטריות הללו אשר “מדליקים” את האחדות הטקסית של כל הנוחכים על ידי כך שהאחים מכירים בהם ומכבדים אותם.”

 

האינציקלופדיה של הבנייה החופשית, אלברט מאקי, בונה חופשי דרגה 33. עמ’ 964

 

ובכן…

 

2784370_71.jpg

ליד המגדלים ניתן לראות המבנה המעניין הזה:

pyraeli.JPG

 שימו לב לסמל של מרכז עזריאלי, הדומה לסמל הזווית והמחוגה עם הG באמצע של הבנייה החופשית. האות G המיוחדת כל כך עבור הבניית החופשית המייצגת את Generative force הכוח הגנרטיבי, הכוח היוצר (לכן בלשכות מסויימות יש מקומות שבמקום G כתוב האות ‘י’ עבור יוצר). מעבר לכך ניתן לראות את הפרמידה עם הקצה המודגש, סמל מובהק של הבני החופשית והמסטריות. דוד עזריאלי איש העסקים המצליח שיזם את פרוייקט המגדלים,חבר במסדר קנדה, ושליט המסדר הוא מלכת אנגליה, אליזבת’ השניה:

615px-azrielicenterlogo.jpg

שימו לב למסר הבא שמעביר ג’ורג’ בוש האב בידיו, במהלך קמפיין הבחירות שלו.

ג

אותה פרמידה ניתן למצוא גם במלון הלקסור (מלשון LUX – אור) היוקרתי של לאס-ווגס, יחד עם עוד כמה סמלים של המסטריות

luxor-pyramid-las-vegas.jpg

 

מבנה פרמידה דומה תוכלו למצוא באיימקס באילת (I-MAX (eye-max, eye-pod,eye-phone:

 

 

606959.jpg

 וכמו כן ניתן למצוא באילת גם את כיכר הבונים החופשיים:

eilatmason2.jpg

חצר


image15.jpg

בחצר קיימת תחושת רוגע נהדרת. ישנו מקור מים אשר כל הזמן מבעבעים וזורמים דרך שביל צר לכיוון אבן מוזרה. במסמכים הרישמיים של בית משפט העליון נכתב שהחצר היא הביטוי הפיזי לפסוק:

” אמת מארץ תצמח וצדק משמים נשקף” ( תהילים פה פסוק יב’)

אומנם הפסוק מהתנ”ך אך הוא משקף את האימרה ההרמטית האוקולטית הידועה אשר נמצאת בסיס תאולוגית מסדר “צלב הורד” והמסטריות: As above so Below.

משרדי השופטים צופים על החצר באופן המסמל את ” צדק משמים נשקף”. זרם המים זורם בקו ישר ומסתיים ממש מתחת לאבן מוזרה ואפופת סוד.

image16.jpg

מהי האבן הזאת ומדוע ” אמת מארץ תצמח” מוביל אליה? משטח האבן המבריק משקף תמונה מעוותת של החצר. מה זה מסמל?

החצר עצמה מאוד מזכירה את סמל הפוריות של ההודים, השיווה-לינגאם. ובאמת לצידי בניין בית המשפט ניתן לראות מקדש בסגנון הודי, מה שמריח קצת מהשפעות תאוספיות.

 

58_04fareastgod.jpeg

 

צלב

 

image17.jpg

מאיר אמשל דה רוטשילד לובש צלב מלטזי:

knight-of-malta-amschel-mayer-von-rothschild-232x281.jpg

 

לפי האינציקלופדיה היהודית אחד התפקדים של משפחת רוטשילד היית (ולא בטוח לפי איך שכתוב אם עדיין כך) שומר האוצר של האפיפיור. (לחצו להגדלה):

rotpapal.JPG

הצלב גם הוא עבור המסטריות הוא סימבול סולארי. ומעניין לראות שבסמל המייצג של משפחת רוטשילד. ניתן לראות בו את המרכז המסמל את השמש, וסביבו 12 חלקים המסמלים את 12 החודשים\מזלות (כמו על השעון ולוח הזודיאק) כאשר תחתית החצים מסמלים את העולמות הנמוכים, וראשי החצים את תקופת העונות\עולמות העליונים, וסרט על ימי האיזון:

 

symbol-_beit_hashimshony.jpg

 

 

פרשנות מעניינת של Vigilant citizen: במרכז החנייה ישנם שבילים המעוצבים בצורת הצלב הנוצרי. ג’רי גולדן מציין שהצלב מוקם במקומו בכוונה תחילה, כך שהמבקרים המגיעים חייבים לדרוך עליו. קרוב לוודאי שהוא צודק. בבניין בו יש משטר עליון של הטמעת סמלים רוחניים, ישנו סיכוי קטן מאוד שהנחת השבילים הללו לא היתה מתוכננת להפליא ע”י הארכיטקט. במילים אחרות, זה לא יכול להיות רק צירוף מקרים. המבקרים חייבים לרדת במורד המדרגות , סמל ל”ירידה” לספרה נמוכה יותר, כדי להגיע לצלב. כפי שכבר שמתם לב, ישנה חשיבות רבה למעשה ה”ירידה” וה”עליה” בבניין זה. דוגמא זו איננה יוצאת מן הכלל. במשך ההיסטוריה,  האחוות הסודיות היו ב”סכסוך” עם הכנסיה הנוצרית אשר פעם אחר פעם רדפה אותן והאשימה בסוגים שונים של כפירה. בתקופת ימי הביניים, הטמפלרים  (אשר היו האבות הקדמונים של הבונים החופשיים) – הואשמו ע”י הארכיבישוף מקנטבורי (cunterbury) בהרבה מעשים אנטי- נוצריים, לרבות “רמיסת הצלב מתחת לרגליהם”, כחלק מתהליך החניכה. האם הם מקניטים את הנצרות עם הסמל הזה?

רימון

image18.jpg

פסל של רימונים מונחים על הריצפה יראה כחסרי משמעות למתבונן הממוצע. אבל בשביל החניך באחוות הסודיות ולבונים החופשיים ישנה משמעות מיוחדת לרימונים.

” בתוך האחוות העתיקות הרימון נחשב לסמל אלוהי ( divine symbol) בעל חשיבות כה מיוחדת שאת ההסבר האמתי אסור היה לגלות. הכאבירי ( cabiri) קראו לזה “הסוד האסור” ( the forbidden secret). הרבה אלות ואלים יוונים מתוארים כאוחזים בידיהם פרח או פרי הרימון, בכדי לסמל בצורה ברורה שהם נותני חיים ושפע. הרימון הונח על העמודים בועז ויכין, הניצבים לפני מקדש שלמה. בהוראת יהווה ( Jehovah) לתחתית הגלימה של הכהן הגדול נרקמו פרחי עץ הרימון”

מאנלי פאלמר הול – המסורות הסודיות של כל הזמנים.

כפי שציין הול, הרימונים הוצבו על ראש שני העמודים הניצבים מול מקדש שלמה. אם יש לכם ידע מינימלי בתורת הבונים החופשיים – אתם כבר יודעים שלמקדש שלמה, הרב בונה שבנה אותו “חירם אביף”, ושני העמודים (בעז ויכין) – ישנה חשיבות רבה עבורם.

” על ראשי העמודים הוצבו רימונים מנחושת מכוסים ברשת נחושת, מקושטים בזר של נחושת. הם ניראו כמו חיקוי לכלי הזרעים של הלוטוס או השושנה המיצרית, סמל מקודש להינדים ולמצריים”

אלברט פייק- morals and dogma


ויעשו על שולי המעיל רמוני תכלת וארגמן ותולעת שני משזר. ויעשו פעמני זהב טהור ויתנו את הפעמונים בתוך הרמנים על שולי המעיל סביב בתוך הרמנים. פעמן ורמן, פעמן ורמן על שולי המעיל סביב

שמות ל”ט, כד-כו

מבוְאֶת-הָרִמֹּנִים אַרְבַּע מֵאוֹת…לְכַסּוֹת אֶת-שְׁתֵּי גֻּלּוֹת הַכֹּתָרֹת, אֲשֶׁר עַל-פְּנֵי הָעַמּוּדִים

מלכים א ז

Vigilant citizen מוסיף הערה מעניינות משלו בנושא: אנחנו יודעים שהבונים החופשיים מחכים בסבלנות ומצפים ליום בו יוכלו לבנות מחדש את מקדש שלמה על אדמתו ומקומו המקורי- הר הבית, ירושלים. האם הרימונים הללו מחכים כדי שיוכלו להציב אותם על ראש העמודים של המקדש הבא?

לסיכום:

המאמר הזה נוגע רק על קצה המזלג בסמלים האוקולטים שישנם בבניין בית המשפט העליון ובשאר מקומות בארץ. אך הוא מוכיח שאריכטקטורת הבניין נושאת בתוכה סמלים חשובים, הקשורים לרוחניות והשגת ההארה. בבניין אין אנדרטות דתיות הקשורות ליהדות או לכל דת ממוסדת אחרת. לימוד תורת הבונים החופשיים שמור לחברי האחוות הסודיות, ועל פי מקורות תאוסופיים ואחרים הלשכות שלהם משמשות גם להכנה וחניכה אל תוך הדת העולמית החדשה, שהיא בין היתר אוקולטית ומדעית, ואין כל צל של ספק כי משפחת רוטשילד הינה חברה בהן.יש לציין ששבועה שלוקחים  באחוות כמו של הבונים החופשיים מחייבת את החניך מעבר לכל קשר אחר עם מוסדות אחרים כולל הדת והנישואים, ולכן אין לייחס חשיבות רבה לעצם היותם של משפחת רוטשילד יהודים.המשמעות האזוטרית של הבניין מוסתרת מעיני הציבור, יחד עם זאת היא בהחלט חשופה לאותם אנשים שבידם ישנו הכח האמתי והמשפיע בעולם.

  כתבות רלוונטיות:111 תגובות לכתבה ” בניין בית המשפט העליון”

 1. קרייזי בתאריך 3 בSeptember, 2010 בשעה 21:07

  יש מתנגדים?
  על הסינר שלהם ניתן למצוא את האות M בגדול.
  אכן זה נראה כעזריאלי גרופ , אבל האופן שבו מיוצג הסמל לא מותיר צל של ספק.
  ססיל רודז למיטב ידיעתי עשה את הונו מעסקי פלדה, הבן אדם היה התגלמות הרוע לפי התיאור שלו.
  זה לא סוד שמאייר אמשל הקים שושלת שנצמדה לכסף(או לזהב יותר נכון) עד כדי כך שהציטוט שבו הוא אמר שיתנו לו לשלוט בכסף וכל השאר לא מעניין, אז אכן השושלת שולטת בעסקי הכסף בעולם(והזהב).

 2. אחד מי יודע בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 2:16

  ככל הידוע לי מיו טיוב ..צלב ועליו איקס היוצרים מעין צורת כוכבית כגון זו שבדגל אנגליה ,חצר הותיקן,וסמל החיצים מסמלים את שושלת קין . מערכת המשפט שלנו אינה מסתירה את זיקתה
  לתפיסה נאורה ,כשם שנהוג במדינות המתוקנות באירופה…וחבל שבאים אליהם בטענות שיש
  רק שופט אחד עליון ממוצא מזרחי,זה לא מעיד על גזענות כלל…הקליקה רנדומאלית לחלוטין כמובן…

 3. קרייזי בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 16:34

  ג’ון טוד, אקס אילומינטי שטען שניצל ע”י ישו והפך לנוצרי ובסופו של דבר נעלם בלי עקבות
  http://www.youtube.com/watch?v=DerUFYMExS8
  http://video.google.com/videoplay?docid=8102723686161066292&pr=goog-sl#
  ———————
  למה הדגל על החולצה יושב הפוך מהמקור?

  קישור
  ——————–
  האם המשמעות האמיתית של השם U2 הוא UTU אל השמש
  http://en.wikipedia.org/wiki/Utu
  ועל איזו סגידה מדבר בונו?
  http://www.youtube.com/watch?v=kiVzOGbxJVw
  קליפ מוזר לשיר YAHWEH יהוה
  http://www.youtube.com/watch?v=la-XootGE04
  ——————–
  מסרים שתולים בקולנוע, הקטע בסוף שבו בוש מחזיק את הספר הפוך אומר הכל, לא?
  http://www.youtube.com/watch?v=F2-tH8zN7Hk
  ——————–
  אלן וואט- תעשיית היפ הופ נחטפה גם היא ע”י האילומינטי
  http://www.youtube.com/watch?v=pGw5Ap9ryPc
  ——————-
  מגידו || , חובה
  17 פרקים- מאד מומלץ, שימו לב לפרק הראשון פשוט מעולה
  http://www.youtube.com/watch?v=67jMD5_BOFc
  וללא הספק פרק מכת המחץ הוא 14 שבו רואים לאן מוליכים את העדר.
  http://www.youtube.com/watch?v=ZxcCtRRqBWA
  ——————
  הפרנקיסטים הם מחלוצי האורגיות ומסיבות חילופי הנשים לפי הדוקטורינה של יעקב פרנק
  http://en.wikipedia.org/wiki/Jacob_Frank
  טיהור באמצעות עבירה (משהו בסגנון קראולי)
  http://en.wikipedia.org/wiki/Swinging#18th_century
  —————-
  ואת זה אני הכי אוהב

 4. אידיוט שימושי בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 18:39

  סטנלי פישר גם חבר בTRILATERAL COMMISSION ובIMF (די בכיר) .

  עזריאל זה גם השם של מלאך המוות….

  בשביל הצחוקים הייתם צריכים להזכיר גם את משכן ראש הממשלה המתוכנן שמשום מה דומה לאיבר המין הנקבי

  link

 5. אידיוט שימושי בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 18:40

  U2 היא הלהקה הכי אהובה עלי – מאוד מאכזב שגם הם משרתים את הצד האפל

 6. אני שמתי עין על בונו מאז שהוא היה מועמד להיות מנהל הבנק העולמי ואחרי שהוא קיבל תואר אבירות.

  לגבי בית המשפט, שימו לב להחלטות שיוצאות משם זה הדרך הכי טובה להבין מה עומד מאוחרי קבלת ההחלטות.

 7. אני אולי חדש בכל נושא ה”קונספירציות” אך אני לא מבין למה אתם לא מתייחסים לשאלה שלי על קווין טרודו-ראיתי ראיון איתו ואלכס ג’ונס והבחור כתב כמה ספרים הוא טוען שהוא בונה חופשי דרגה 33 ושהיה חבר בBROTHERHOOD.הוא טוען שהוא ועוד 30 איש ממשפחת”האליטה” חושבים קצת בצורה שונה ולא מאמינים בענייני השליטה יש לו הרבה אינפורמציה על בילדרברג מבפנים ועל כל מיני פרשות כאלו ואחרות.
  כיוון שאני מאמין שהכותבים באתר הזה מבינים יותר ממני הייתי רוצה לדעת מה הסיפור שם…
  נשמע מעניין שמישהו שהיה “חבר” בגד בארגון יש לו מקורות פנימיים שהוא משתף גם ביו טיוב
  ולא מתייחסים אליו.
  אולי אני בור ופעור אך לי זה נשמע סיפור מעניין ואולי הוא סתם רעש וצלצולים מה שלא נראה לי
  הייתי רוצה חוות דעת מקצועית וכיוון שאין כאן לידעתי פורום אני מציק

 8. אילומיניג'ה בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 21:35

  קיליפון שראתיבערוץ של jockbanana שמאוד מתאים לנושא הכתבה
  http://www.youtube.com/watch?v=wWvEVh2t8tw
  קצר וקולע.
  עד כמה שאני הצלחתי לברר הכל סמלים מהארץ. אפשר לראות סמלים כאלו ואחרים כמעט בכל מקום בארץ.

 9. קרייזי בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 21:47

  To Eliminate The Opiate

  נכתב ע”י רבי אנטלמן בשנת 1974

  http://www.scribd.com/doc/20459331/R-Moshe-Antelman-1974-To-Eliminate-the-Opiate-vol-1

  זה גם על הויכוח שהיה בפוסט “היכן ניתן ללמוד לעצב את רוח התקופה?”

 10. אילומיניג'ה בתאריך 4 בSeptember, 2010 בשעה 22:08

  קליפ שראיתי בערוץ שלכם JOCKBANANA שמאוד מתאים לנושא הכתבה
  http://www.youtube.com/watch?v=wWvEVh2t8tw
  קצר וקולע!!!!!
  עד כמה שצלחתי להבין הכל סמלים מהארץ.
  אפשר לראות סמלים אלו ואחרים בכל הארץ. לדוגמא:
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Tel_Aviv_Yaffo_sign2.jpg
  ויש אחד כזה בכל “גבולות” ת”א. אפשר להבין למי באמת שייכת העיר ולמה היא “סדום ועמורה”….

 11. קרייזי הספר של אנטלמן מומלץ ביותר, מומלץ מאוד, והלוואי יותר אנשים בארץ יקראו ויבינו אותו. במקום זה אנשים פה בארץ נופלים למלכודות של חובבנים.

 12. קרייזי בתאריך 5 בSeptember, 2010 בשעה 9:38

  יש לך מושג מה זה היה אמור להביע אם זה לא היה 33?
  בכל מקרה תודה וכל הכבוד.

  לויד, אני יודע שבעבר הייתה כתבה בנושא הספר ברי חמיש ואנטלמן אבל חשוב שאנשים ידעו שזה לא אנחנו פתאום היום המצאנו את כל זה, זה היה כאן הרבה לפני ואנטלמן הוא אחת ההוכחות.
  ועוד דבר, הגעתי לאתר מצויין של HENRY MAKOW יש לו שם ארטיכלים מצויינים הנה אחד מהם
  Why Do the Illuminati Hate Jews?
  http://www.henrymakow.com/why_do_the_illuminati_hate_jew.html
  האתר מומלץ ביותר, בדיוק כמו וירג’יל סיטיזן.

 13. את האתר של HENRY MAKOW והמאמרים שלו אני דווקא מאוד לא אוהב.

 14. גם אני לא יושב 100% עם כל מה שמקאו אומר

 15. אורית בתאריך 5 בSeptember, 2010 בשעה 20:10

  רוב תודות לצוות קונספיל על המאמר מאיר (ומחשיך בו זמנית) העיניים.
  תיקון קל- כתבתם שהבניין נבנה ב1922, אני מניחה שהתכוונתם ל1992.

 16. הקישור של העיין ששמתם לא קיים יותר. הוסר ע”י המשתמש!

 17. אידיוט שימושי בתאריך 6 בSeptember, 2010 בשעה 16:14

  ME – האם משכן ראש הממשלה שדומה לפת קשור ליהדות?

 18. ת-ע-נ-ו-ג של כתבה!
  תודה!

 19. אילומיניג'ה בתאריך 6 בSeptember, 2010 בשעה 21:03

  נראה לי שזה “מקור” הסמל
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/7/7f/Logo_of_Tel-Aviv-Jaffa.jpg

  לקוח מתוך:

  קישור

 20. קרייזי בתאריך 6 בSeptember, 2010 בשעה 23:58

  חהחה, גדול..וגם שבעת כוכבים.

 21. שבע ימי עבודה כן…שמענו ממנו. זאב הרצל אומנם לא היה בונה חופשי (ומי יודע) ויש גם הרבה תהיות גם ממי שלא מתעניין בנושאים הנ”ל לגבי מותו, אבל בביטחון אבא של הרצל הוא בונה חופשי. הוא כתב על השבעה כוכבים שזה מסמל את שבע שעות העבודה ביום…כן…שמענו… בואו נבחן שנייה מה הוא אמר על העיצוב הראשוני של הדגל:

  “אין לנו דגל. אנו זקוקים לדגל. בשעה שרוצים להנהיג אנשים רבים מן ההכרח הוא להניף סמל מעל לראשיהם. אני מתאר לעצמי דגל לבן עם שבעה כוכבי-זהב. היריעה הלבנה מסמלת את החיים החדשים, הטהורים; הכוכבים הם שבע שעות-הזהב של יום העבודה שלנו, שכן בסימן העבודה הולכים היהודים אל הארץ החדשה. ”
  – מדינת היהודים

  היריעה הלבנה מסמלת את ה”חיים החדשים הטהורים”. מזכיר קצת את עצם זה שארה”ב היית העולם החדש כשבאו ליישב אותה אבל יותר מעניין מזה זה הציטוט הזה:

  “הכוכבים הם שבע שעות-הזהב של יום העבודה שלנו, שכן בסימן העבודה הולכים היהודים אל הארץ החדשה.”

  שעות !הזהב!, של יום ה!עבודה!….בסימן ה!עבודה! הולכים היהודים אל הארץ ה!חדשה!….

  The Grate Work
  עבודת המופת, להפוך עופרת לזהב. שבעת הכוכבים? שבעת השערים בסולם של המיסטריות של מית’ראס אשר המדרגה האחרונה היא, זהב! זה מסמל את שבעת הכוכבים, כל כוכב שיעור אחר על הסולם, כוכבים קונדליני סולם, להעלות במעלה הסולם ולהגיע לזהב זאת היא עבודת המופת! וישראל היא חלק מעבודת המופת העולמית של הסדר העולמי החדש.

 22. אידיוט שימושי בתאריך 7 בSeptember, 2010 בשעה 4:11

  גם הסמל של הקונגרס הציוני הראשון עם הכוכב של לוציפר שיושב על הקודקוד של המגן דוד מעלה מספר תהיות…. תמוה שהקונגרס נוהל בבאזל שבשוויץ – מעניין איך זה קרה

  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Symbol_of_the_First_Congress.jpg

 23. יוסי 25306 בתאריך 7 בSeptember, 2010 בשעה 6:13

  כתבה טובה !

  מחכה לכתבת ההמשך על מבנים ארכיטקטוניים בישראל.

  *

  קצת רקע היסטורי על בניין בית המשפט העליון:

  בשנת 1984 הציעה קרן רוטשילד לתכנן ולהקים משכן קבע עבור בית המשפט העליון סמוך לבניין הכנסת בירושלים. במכתבה לראש הממשלה, גילתה הגברת ג’יימס דה רוטשילד שפרוייקט זה היה חלומו של בעלה המנוח אשר בתרומתו הוקם משכן הכנסת. יש בכך מן הסמליות שמשפחת רוטשילד אשר תרמה לחידוש הישוב היהודי בארץ ישראל מאז ימי העליה הראשונה, היא שמעניקה למדינת ישראל את משכן הכנסת ואת בניין בית המשפט העליון.

  משפחת רוטשילד החליטה להשקיע מאמץ כדי לשוות לבניין בית המשפט העליון חזות מכובדת ומרשימה ככל האפשר ובחרה באדריכלים רם כרמי ועדה כרמי-מלמד.

  האדריכל כרמי תיכנן בניינים רבים בירושלים ומחוצה לה, ובהם הפקולטה למדעי הרוח בירושלים, מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון בנגב, ובית אל על בתל אביב.

  הרצון להעניק לבניין משמעות סימלית ומיסטית הניע את המתכננים לכלול בו אלמנטים של מים ואפקטים של אור טבעי. בעיצוב הבניין נעשה ניסיון לעצב מבנה מונומנטאלי. הדבר בא לידי ביטוי בשימוש באלמנטים מסורתיים השאובים מתולדות האדריכלות, ברתיעה מהאופנתי ובניסיון למזג במגמות הרווחות כיום באדריכלות המודרנית יסודות נצחיים.

  החצר שעשויה אבן ותעלת מים צרה חוצה אותה לאורך הציר המרכזי, מזכירה מאוד את מוזיאון רוקפלר עם המעברים והקשתות:

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/53/Rokfeler_court.jpg

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/c/c5/Rockefeller_Museum44.jpg

  חצר כזו קיימת גם בבניין ארמון הנציב בירושלים (כיום מטה משקיפי האו”ם). בניין מוזיאון רוקפלר, בניין ארמון הנציב, ובניין בית הספר לשוטרים (כיום בניין אונר”א), תוכננו על ידי האדריכל אוסטן סיינט בארב הריסון.

  החצר של בית המשפט העליון, היא דוגמא לחיקוי למוזיאון רוקפלר וארמון הנציב.

  הבריטים בנו את ארמון הנציב ומוזיאון רוקפלר בסגנון המתרפק על זכרונות נוצריים של ימי הביניים. כשליטי ירושלים הנוצרים הם ביקשו להדגיש שהם ממשיכים מסורת קודמת.

  *

  ולגבי בניין בנק ישראל,

  בניין בנק ישראל נחנך בשנת 1984. מבנה הבנק תוכנן על ידי האחים האדריכלים אריה ואלדר שרון. בניין בנק ישראל נבנה בשיטת הפל קל שהומצאה על ידי המהנדס אלי רון בסוף שנות השבעים.

  לפני 1984 שכן בנק ישראל בבניין הקרוי “בניין מצפה” הנמצא ברחוב יפו 29 פינת הסורג 1 בירושלים.

  בניין מצפה בירושלים שבו שכן בנק ישראל עד שנת 1984 תוכנן על ידי האדריכל ראובן אברם (אברמוביץ) ונבנה בין השנים 1936-1938, קומות נוספות נבנו בבניין זה בשנות ה-40.

  וזהו סיפורו של “בניין מצפה” בירושלים:

  בצידה המערבי של צומת הרחובות יפו ושלומציון המלכה (בשעתו פרינסס מרי), ניצב מבנה דו-קומתי ששימש בית הדפוס של העיתון “דואר היום”. הבניין נהרס על ידי אברהם חסידוף שביקש ביחד עם יצחק פרץ להקים במקומו בית משרדים מודרני. שני השותפים לא הצליחו לממן את הבנייה בכוחות עצמם ובאו בדברים עם “בנקו די-רומא” שהצטרף לשותפות כדי לפתוח סניף בבניין. בנייתן של קומת הקרקע ששימשה כסניף הבנק, ושל קומת המרתף ששימשה את הכספות התחילה ב-1936 והושלמה כעבור שנתיים וחצי ב-1938 על ידי חברת המשרד הקבלני (שלימים היתה לחברת סולל בונה).

  קומת הקרקע נבנתה מאבני הבניין הישן שנהרס לאחר שאלה סותתו ועובדו מחדש. שלוש הקומות הנוספות נבנו מאוחר יותר בשנות ה-40.

  יש אומרים כי השם “מצפה” ניתן לבניין על ידי אמריקנית תמהונית בשם גטלינג (Gatling) שהייתה בעלת הבית שנהרס, ואשר טענה שהיא והבניין קשורים בחיזיון משיחי שהייתה עדה לו.

  בניין בנק ישראל החדש נחנך בראשית שנת 1984 ערב הקמתה של “החברה הישראלית לתקשורת בע”מ” (לימים שונה שמה ל-”בזק החברה הישראלית לתקשורת בע”מ). חברת בזק רכשה את משרדי בנק ישראל בבניין מצפה, ומיקמה בהם את משרדי הנהלת החברה. משרדי הנהלת חברת בזק פעלו בבניין מצפה עד למעבר לבניין הנהלת בזק החדש בירושלים ברחוב הצבי 15 סמוך לתחנה המרכזית.

  אלה הם המשרדים שפועלים כיום בבניין מצפה בירושלים:

  יחידה מסווגת של ********* 02-00000000 שפעלה לפני כן במתקן 30040/77 (בר-כוכבא).
  יחידות שונות של משרד המשפטים – 02-5693933
  הלשכה לסיוע משפטי – 02-6211333
  הרשות לשירותים ציבורים חשמל – 02-6217111

  עד לא מזמן פעלו בבניין זה סניפי עסקים של בנק הפועלים ובנק המזרחי (מזרחי-טפחות), סניף העסקים של בנק הפועלים עבר למקום חדש במנחת (מלחה), וסניף העסקים של המזרחי עבר לבניין ההנהלה לשעבר של בנק טפחות ברחוב הלני המלכה 9.

 24. אדיוט שמושי, באמת שלא הבנתי מה רצית לשאול אותי. דומה למה?

 25. התגובות התחילו להיות יותר מעניינות מהכתבות…

  יוסי זה עוד מבלי להזכיר מי מממן ותורם לאו”נרא (הכס הקדוש בין היתר), ומה הם עושים בניגוד למה שהם אומרים.

 26. קרייזי בתאריך 7 בSeptember, 2010 בשעה 16:40

  אידיוט, ומה הסמל של פיג’ו(חהחה) עושה באמצע ההקסגרם?

  בניין SAP אזור תעשייה רעננה
  http://www.layish-metal.com/node/163?page=1
  http://www.officefinder.co.il/web/8888/nsf/web/3105/139952ImageFile2.jpg
  מי האדריכל?

  מכון התקנים
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/5/54/Israeli_Standards_organization_Logo.jpg

  קפה נמס עלית
  ישן
  http://www.cafemeshulash.co.il/web/8888/nsf/web/3082/117341ImageFile2.jpg
  חדש
  http://www.strauss-group.com/Documents/Cafe%20Elite/Popup%20Pics/Names_Flat.jpg

  מרום גנים פ”ת
  http://www.tidhar.co.il/Data/Uploads/mgNav1.jpg
  שלוש פירמידות + עמודי שלמה בצדדים

  מה זה?
  http://mitkadem.homestead.com/files/events/rogerwaters2006/pyramid.neveshalom.rw.499×454.jpg

  כאשר מתקשרים למישהו מרשת אורנג’(כתום אש) שומעים את הדבר הבא
  He’s Got the Whole World in His Hands
  בשביל מה צריך את זה ומה זה אמור להביע?

 27. אחי העניין עם העולם בידיים שלך זה פשוט.
  זה כמו העמוד בכל לשכה מאסונית שמחזיק את הגלובוס, ולידו עמוד המחזיק את הרקיעים.
  זה מייצג את אטלס, שהחזיק את כדוה”א ואת הרקיעים על הגב שלו, זה מסמל את ה
  AS ABOVE SO BELOW
  ובן שניי העמודים הללו המייצגים את העולם העליון והתחתון הרקולס החניך הסולארי מגלה את אטלנטיס.

  בקשר לעלית. מלשון על. רם מעלה. Elite
  EL-ite
  יש כאן את השורש EL אל, האל השבתאי של הכנענים, והסמל של עלית נח על סימבול השמש השחורה, סימבול שאפשר היה למצוא בטירה הפולחנית של הנאצים, ואשר היווה עוד ואריאציה לצלב הקרס.

  ELITE על השמש השחורה
  יש שם הרבה סמלים סולארים באוכל שים לב…

  אסם…. אוווווווווווום

 28. יוסי 25306 בתאריך 8 בSeptember, 2010 בשעה 3:55

  מידע על בניין SAP ברעננה:

  המידע נלקח ממחשבי האגף לרישום והסדר מיקרקעין במשרד המשפטים בירושלים,
  וממחשבי מינהל ההנדסה בעיריית רעננה.

  להלן הפרטים המלאים על בניין SAP ברעננה:

  מחוז: המרכז
  רשות מקומית: עיריית רעננה
  כתובת: התדהר 15 רעננה.
  שטח החלקה במ”ר: 6,076.00.
  גוש: 7657
  חלקה: 123
  בתאריך 11/05/2005 בוצעה פרצלציה רצונית (איחוד חלקות וחלוקה מחדש). מספר שטר 14548/205. לוח תמורה יוצר: 10.
  מספרי החלקות לפני ביצוע הפרצלציה: 29,30,31,32,33,117.
  מספר החלקה לאחר האיחוד: 120.
  מספרי החלקות החדשים לאחר ביצוע הפרצלציה: 121,122,123,124.
  בעלי הקרקע: מדינת ישראל (מינהל מקרקעי ישראל – רשות הפיתוח).

  *

  מחכירים:
  1. א יצחקי חברה לבנין והשקעות בע”מ, מספר ח.פ. 510063647.
  2. אהוד יצחקי.

  מספר תיק בניין: 4285
  מספר מגרש: 2002
  מספר תב”ע: 2002
  מספר הבקשה להיתר הבנייה: 980169
  תאריך הגשת הבקשה: 28/05/1998
  שימוש עיקרי: תעשיה/מסחר/משרדים.
  תאור הבקשה: בניה חדשה.
  מהות הבקשה: מבנה לתעשיה קלה – הייטק.
  תאריך קבלת היתר הבנייה: 05/01/1999
  מספר היתר בניה: 990006

  *

  עורך התוכנית: כהנא דוד אדריכלים / כהנא טלי אדריכלים
  מהנדס: חי יעקב
  אחראי שלד: בורטין לב, גיל זלצמן-א. דורי

 29. יוסי 25306 בתאריך 8 בSeptember, 2010 בשעה 6:23

  ולגבי פרוייקט מרום גנים בפתח תקווה:

  שם התוכנית: מגרש הפועל הישן
  יוזם התוכנית: גני ליאור בע”מ. מספר ח.פ. 512682923. החברה עוסקת במקרקעין בניה פיתוח.
  מספר התוכנית: 63/1209
  מתאריך: 08/05/2002
  שטח: 13875.000 מ”ר 13.875 דונם

  *

  מתכנן: ציון השמשוני אדריכלים ותכנון (1980) בע”מ.
  מספר ח.פ.: 510845597

  *

  גושים וחלקות בהם נמצא הפרוייקט:

  גוש 6355 חלקה 163
  גוש 6403 חלקה 19
  גוש 6403 חלקה 24

  בתאריך 09/02/2000 התקבלה בקשה על ידי חברת גני ליאור בע”מ לקבלת מפה טופוגרפית של המגרש, המפה הטופוגרפית של המגרש נמסרה לחברת גני ליאור בע”מ בתאריך 11/07/2001. בתאריך 28/09/2000 התקבל היתר לביצוע עבודות עפר להריסת בריכת הפועל והכשרת השטח לבניה למגורים.

  *

  מדובר במגרש ישן של הפועל שהיה של מועצת פועלי פתח תקווה. במקום היתה בריכת שחיה.
  בתאריך 06/02/1944 הוגשה בקשה מספר 440109 על ידי מועצת פועלי פתח תקווה להקמת בריכת שחיה חדשה.
  מספר תיק בניין של בריכת השחיה של הפועל: 1738
  בתאריך 21/02/1947 הוגשה על ידי מועצת פועלי פתח תקווה (הפועל) בקשה להקמת בית קולנוע במקום.

 30. אילומינינג'ה בתאריך 9 בSeptember, 2010 בשעה 17:47

  זה המאמר של ג’רי גולדמן
  http://www.gnosticliberationfront.com/rothschild__the_israeli_supreme.htm

 31. אילומינינג'ה בתאריך 9 בSeptember, 2010 בשעה 20:05

  זה צילום של מגדל משה אביב ברמת גן ( המגדל הכי גבוה….)
  http://www.travel-images.com/photo-israel384.html

  לא הצלחתי למצוא תמונה אבל למרגלות המגדל יש פסל די גדול של “העין שרואה הכל”.

 32. קרייזי בתאריך 9 בSeptember, 2010 בשעה 22:48

  האם ידעתם?
  אז על דיגלנו ישנו את פרח החבצלת או השושן או הורד שמשתווה לSIX POINTED STAR או
  שושנה נקראת גם LILY כך גם החבצלת שנראית על כל סמל מסדרי כמעט (זווית חתך) כמו גם ורד שהיא השושן,
  *ציטוט ויקי “השם ורד אינו מופיע בתנ”ך, אך יש מפרשים ומתרגמים המזהים את הוורד עם השושנה המופיעה במקרא: “אהיה כטל לישראל יפרח כשושנה” (הושע יד ו), “אני חבצלת השרון שושנת העמקים” (שיר השירים ב א). תיאוריה נוספת היא שהשם שושנה מתיחס לצמח שושן צחור”
  שושן הוא נגזר של המילה שש,
  *ציטוט ויקי: “פירוש המצודות כותב שם כי מקור השם “שושן”, הוא בכך שיש לו תמיד ששה עלים (מלכים א’, ז’ י”ט).”
  *ועוד ציטוט “ששת עלי-הכותרת של הפרח יוצרים צורה הדומה למגן דוד, ויש המשערים כי זהו המקור לחשיבות מגן הדוד כסמל”
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:Lily-magen-david01.jpg
  אחרי הכל ויחד עם זאת מעטר את דגלנו חלק מהרוזי(קרושיאן).
  —————
  האם ידעתם?
  אותו איגוד בעלי מלאכה מהתקופה ההיא שנקראים בונים חופשיים משום שהיו באופן חוקי רשאים להגיע לכל אזור תעשייתי מתוקף תפקידם והתמקצעותם בתחום ולא היו כפופים לשום חוק, כלל או מיסים או ממלכה בשום מדינה(כנראה משום כך כיום העולם נראה להם אחד ללא גבולות) שהיה לה צורך במקצועיות שלהם. מוזר איך הכל השתנה היום ובמקום זה הבניה היא סוג אחר של תכלית.

 33. השושן היה מעטר את עמודי בועז ויכין בבית המקדש שבנה שלמה. יתרה מזאת השושן צחור הלבן שישמ כצמח פסיכואקטיבי במצריים.

 34. קרייזי בתאריך 9 בSeptember, 2010 בשעה 23:09

  מציון לציונות: רבים מבוני ירושלים המודרנית בחומר וברוח היו בונים חופשים – משה מונטיפיורי, משפחת רוטשילד, בני ילין וריבלין, המשורר אביגדור המאירי, שופץ לאחרונה במסגרת פרויהביא עי ועוד. בהיותם בונים חופשים, לפעולות שעשו למען ירושלים ותושביה הייתה עבורם משמעות ערכית נוספת. שטח ‘קרית הלאום’, שעליו נבנו הכנסת, משרדי הממשלה ובית המשפט העליון, נרכש ונתרם על ידי משפחת רוטשילד. בית המשפט העליון תוכנן על ידי האדריכלים עדה כרמי-מלמד ורם כרמי, בונה חופשי ובנו של בונה.

  באחד מאתרי האינטרנט מופיע ניתוח של אלמנטים מבניים בבית המשפט העליון כתכנית השטן וכביטוי למזימות הבונים החופשים. למשל, הפירמידה שבראש המבנה היא מסמלי הבונים החופשים. הבונים נרדפו רבות במהלך שנות פעולתם, ואף הואשמו בקשירת קשר עם היהודים לשעבוד העולם. אמנת חמאס למשל מאשימה אותם בשירות הציונות. בתקופת השואה נרצחו באירופה עשרות אלפי בונים חופשים, רובם ככולם נוצרים. לשכה גדולה אחת מגרמניה נמלטה מהמבורג לירושלים, ושבה לגרמניה בתום מלחמת העולם השנייה. עד היום פועלת בירושלים לשכת ‘עין השילוח – אר”י’ בשפה הגרמנית. ב-1940, במהלך מלחמת העולם השנייה, התמנה דוד ילין, מחנך דגול ובן למשפחה ירושלמית רבת פעלים, לנשיא ‘הלשכה הגדולה של הבונים הקדמונים החופשים והמקובלים בפלשתינה (א”י)’. עם קבלת המינוי כתב ילין בן ה-76 מירושלים לחברי המסדר: “מצדנו עלינו להשתדל להפוך את החושך הזה לאור גדול”. למוטיב ‘האור המסוני’ – אור הבנייה החופשית – תפקיד חשוב בתורת הבונים החופשים ובטקסיהם.

  משפחת ילין התגוררה במורד רחוב יפו, סמוך לשכונת עזרת ישראל שבה ממוקם בית הבונים החופשים המשמש את כל הלשכות בירושלים. ממערב לשכונה ניצבת כיכר הבונים החופשים, ומעט מעליה נמצא שוק מחנה יהודה. השוק נוסד בסיוע בנק הלוואה וחיסכון, שבו היו קשורים חברי ארגון ‘אחים נאמנים’ שנוסד בהשראת הבונים החופשים. אגודתם הוקמה ב-1922 בירושלים, ונועדה ליהודים בלבד. רוב חבריה היו דתיים, בהם השר יצחק רפאל מהמפד”ל וחבר הכנסת מנחם פרוש מאגודת ישראל. שנים רבות השפיעו מאחורי הקלעים על בחירת רבנים ועל חיי הדת, ולבסוף התמזגו בארגון ‘בני ברית’. ארגון דומה נוסף הוא ‘אחווה’, שהוקם בידי ירושלמים מבני היישוב הישן ב-1895, וחבריו השפיעו על מסגרות שונות, ובהן מוסדות ‘המזרחי’, ואף היו מעורבים במינוי הרב קוק לרבה של העיר.

  הבונים החופשים הותירו חותם בירושלים, וסודותיהם רוחשים בין אבניה. חובבי האבן הירושלמית יכולים לזהות בה את עקבותיהם, וחמש לשכותיהם בעיר עדיין פעילות. המשורר והסופר קדיש יהודה סילמן, נשיא לשכת רשב”י בירושלים וממייסדי שכונת בית הכרם, כתב באחד משיריו: “שירת הקדם בלאט אשמעה / אבן-אבן תשיר מקיר / הבית, הכרם – שירה נאה / לחיי העתיד השיר”.

 35. יוסי 25306 בתאריך 10 בSeptember, 2010 בשעה 5:35

  תמונות ממשרדי קרן קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד בקיסריה.

  מבנה הורדוס בנמל קיסריה ומה שנמצא בתוכו:

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_1.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_3.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_12.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_11.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_10.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_9.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_8.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_7.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_6.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_5.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_4.jpg

  http://www.nr-architects.com/img/fck/image/projects/caesarea_foundation/caesarea_foundation_2.jpg

 36. יוסי 25306 בתאריך 10 בSeptember, 2010 בשעה 11:49

  תמונה של בית המשפט בנצרת:

  http://elyon1.court.gov.il/heb/avoda/images/COURT_IN_NATZERET14.9.99-15.jpg

  http://elyon1.court.gov.il/heb/avoda/images/COURT_IN_NATZERET14.9.99-01.jpg

  תמונה של בית המשפט בפתח תקווה:

  http://elyon1.court.gov.il/heb/cv/fe_html_out/courts/details/img/merkaz.jpg

 37. איציק שלו בתאריך 10 בSeptember, 2010 בשעה 21:05

  שלום,הייתי רוצה הפניה או תשובה מניחה את הדעת על רבנים שחברים בכתות הסודיות מכל סוג שהוא,או לפחות להבין את הכיוון הכללי.

 38. מיכל כהן. בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 10:43

  שלום, שמי מיכל כהן ואני כותבת כאן מעת לעת… אני וחבר שלי, ישמעאל הלוי( שנהוג לכנותו ישמעל היפה שהיה מעשרת מורדי המלכות בעת מלכות רומי העתיקה והוצא להורג בשל כך) פתחנו אתר חדש שיש בו גם קהילת פורומים. אם תרצו אתם מוזמנים , אתם עושים עבודה חשובה ואולי יהיה לכם בסבבה לבוא לדבר… להחליף דיעות באופן מסודר.

  מיכל כהן.,

  כתובת האתר:
  http://www.zamanelsalam.com/

  כתובת דף הפורומים:

  http://www.zamanelsalam.com/156732/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D

  כתובת קהילת אקטואליה:

  http://www.zamanelsalam.com/156732/%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94

  כתובת פורום קונספירציה שניתן לשנותו לקונספיל:

  http://www.zamanelsalam.com/site/detail/forum/forum.asp?forum_id=20772

 39. מוס דף בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 11:04

  איציק, אני איתך…. מעניין מה יש לאנשים לומר על הרב לאו(ניצול שואה יש להגיד) שמשתייך לבונים החופשיים?!

 40. הרב לאו ב100% שייך לבונים החופשים, יש גם עדויות. יכול להיות שזאת הסיבה שכרב ראשי הוא הראשון שכונן יחסים דיפלומטים עם הוותיקן. הרב הראשי אחריו הוא יונה מצגר שקרא בעת ביקור האפיפיור להקים או”ם לדתות. ככה זה כשמתערבים בבחירת הרב הראשי ואין הפרדה בין דת למדינה, נראה שבוחרים בכוונה רבנים בעלי נטייה Ecumenical.

  אבל, עצם העובדה שלאו הוא בונה חופשי לא עושה אותו רע. חשוב מאוד לשים לב.

 41. קרייזי בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 19:19

  “אבל, עצם העובדה שלאו הוא בונה חופשי לא עושה אותו רע. חשוב מאוד לשים לב.”
  למה הכוונה?
  אם הוא בונה חופשי, וודאי וודאי שהוא משתמש בריטואלים שלהם אחרת אני לא רואה שום קשר בינו לבין המסדר, עכשיו אם אכן הוא משתמש אז הוא גם כן מזדהה אם ברירה ובלי ברירה ובכל מקרה הוא חייב ומחוייב לקבל עליו את הסגידה ללוציפר באיזה שהוא שלב אפילו שלוציפר הוא “רק” אור, הרי זה ברור ומצואי בכל פינה הדוקטורינה שלהם.

 42. קרייזי שוב אנחנו גולשים לפוסט שעתיד להתפרסם :)

  בכל מקרה אני טוען כך
  לא ניתן להיות יהודי אמיתי ובונה חופשי בו זמנית, זאת סתירה. אלו אמונות סותרות.
  בזה אני מסכים איתך. לא רק זה שהחניכה הראשונית מנשלת את הנאמנות לכל דת אחרת שהיא לא הבנייה החופשית.

  אבל. שתדע שהיו הרבה בונים חופשיים פטריוטים, בארה”ב למשל, בדרגות גבוההות שפעלו כנגד הכנסייה, כנגד קומוניזם, כנגד ממשלה עולמית, בגלל שהם שמרו נאמנות למדינה, יש לי פה חוברות שלהם משנות החמישים היכן שאתה רואה אנשים מסוימים בדרגות ה32 מדברים על הסכנות הללו. מה אם בונים חופשיים שפעילים בג’ון בירץ’? לא שאני 100% עם הארגון הזה (ממש לא) אבל הוא כן פועל ופעל נגד סדר עולמי חדש. אפילו וויליאם קופר באחת התוכניות שלו אני זוכר הכיר בעובדה שהיית קבוצה בודדה של בונים חופשיים דרגה 32 מהסקוטיש רייט שנשארו נאמנים למדינה ופעלו למענה רבות.

  כדאי לדעת את המידע על לאו, אבל עדיין אני לא יכול להבטיח לך במאה אחוז מה המניעים שלו. מה כן, ללא ספק זאת פעילות אקומנית. הציבור נשאר להחליט לגבי העובדות הללו.

  בגדול מה שאני מנסה לאמר זה, אל תגזור את הדין על אדם רק כי הוא בונה חופשי, אני עצמי שואל איפה הבונים החופשיים היום כשצריך אותם להלחם בממשלה עולמית אחת? כל מה שאני רואה היום זה אנשים גבוההים מהמסדר פועלים בבניית אותו סדר עולמי חדש, ופחות ופחות מתנגדים לו.

  קטע מעניין לסיום. גם לך תדע בקשר אליו. בונה חופשי דרגה 32 פעיל בturth movemetn. הוא מודה בזה. שתול או פטריוט?

  linjk

 43. הנה פעילות מוזרה בפייסבוק שנראית קשורה לעניין: מה דעתם של כותבי האתר על עליה?
  http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100001432740283

 44. תיקון קישור: http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100001432740283

 45. מצטער הקישור עובר בצורה שבורה

 46. לא יודע מי אלה אבל שאלה ראשונה שעולה היא למה הם חברים של “שלום עכשיו”?

  מעניין ביותר.

 47. הם מדברים המון על “נאורות” “מדע” הכל מתאים לתבנית

 48. איפה אתה רואה? התחברת אלהם בפייסבוק? יש אתר?
  אתה מוזמן לשלוח מידע שנראה לך מתאים :)

 49. קרייזי בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 20:51

  אז מי הם בעצם הרעים בכל הסיפור אם כך?
  אני בטוח שישנם גם כאלה (בונים) שמתחרטים(לנכח המציאות) על כך אבל מסובך בשבילם לחזור אחורה.
  מה זה להיות נאמן למדינה? הם שולטים בכל פינה, שולחים חיילים למות לצורך צמצום, יוצרים כאוס כדי ליצור סדר, כמו שתרגמתי כאן כבר “אין שום מדינות יש רק ביזניס”.

 50. מסכים.

  אם הייתי צריך להצביע על קבוצות כלשהם אז בגדול בצורה מאוד כללית:

  המועצה ליחסי חוץ/הועדה התלת-צדדית
  בילדרברג
  מועדון רומא

  אתה מוצא שם הכל מהכל, חברים חופפים, תאגידים אנשי ממשל שפועלים יחד.

  כלי הגיוס שלהם הוא בד”כ אחוות סודיות. שם מאמנים אותם. זה הלשכה שמשריצה את סוג האנשים שיכולים לנהל ולהוביל את העולם בוועדות שכאלה.

 51. ש, סליחה- המחשב פה עשה לי טיפה בלגן- סליחה על הגיבריש למעלה- ניסיתי להגיד- חג שמח ושנה טובה לכם ולקוראים.
  לא לגמרי הבנתי איך מסמליות בבנין ובסגנון בניה , ניתן להשליך על “כל היתר” – כאילו- אוקי- סימליות- היה להם משעמם אז הם עשו סמלים- למה זה צריך לגרום לי … אם הם השתמשו בסמלים שלהם באיזה בינין?

  אולי אני מפספסת פה משהו- אז תעירו את עיני- ו
  כל הכבוד קונספיל- אתר מענין ומרחיב דעות.

 52. אידיוט שימושי בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 22:24

  אנלוגיה טובה זה בוקרים שמטביעים סימנים בבקר לצורך מיתוג – הם מראים למי את שייכת ומי נמצא בשליטה-

  זה גם מצביע על מגלומניה ועל טירלול של אלו שנמצים בשליטה ……….

 53. אידיוט שימושי בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 22:52

  אפילו לפני שהיתעוררתי “הרב לאו” ניראה לי כאדם מאוד מפוקפק -הוא הפך לרב הראשי של ישראל בגלל שהוא בונה חופשי …. כעיקרון כל מי שנימצא בתפקיד של עוצמה בישראל הינו בונה חופשי.

  מה שהקוראים צריכים לעקל זה שישראל הומצאה על ידי הבניה חופשית והמטרה העיקרית שלהם זה בניית “בית המקדש ” וזה לפני שהעידן הנוכחי מסתיים בעוד מספר שנים.

  פה אני הולך לגעת בעצבים —–
  כעקרון “המדינה היהודית ” נוגדת את הדת היהודית ככה שאני לא רואה איך אפשר להיות רב ראשי של ה”מדינה היהודית “. זה גם מסביר למה ציונים היתנקשו ביהודים שהיתנגדו ל”מדינה היהודית” ולמה אחוז מאוד גבוה של יהודי אירופה הדתים חוסלו……

  http://www.jewsnotzionists.org/

  http://www.jewsagainstzionism.com/index.cfm

 54. אידיוט שימושי בתאריך 11 בSeptember, 2010 בשעה 22:54

  ראוי לציין שהCFR מקבל פקודות מchatham house שנמצא בלונדון

 55. האנשים בקישור שהבאתי מפנים תמיד לאתרים האלה : דעת אמת:http://www.daatemet.org.il/category.cfm?category_id=17

  וחופש: http://www.hofesh.org.il/orgs/ale.html

  באתר של חופש . אין לי מושג אם באמת יש קשר אבל כדאי לחקור את זה לדעתי

 56. קרייזי בתאריך 12 בSeptember, 2010 בשעה 8:42

  התנועה הציונית שהמשפיע הגדול עליה היה מאציני(תקראו עליו), תנועת ההשכלה שבה היהודים רצו להדמות לסביבה, כל העניינים האלה הם לפי דעתי היסטוריה שתולה וכל מה שהיה בפועל היה שונה ממה שמספרים בבתי הספר כי שם אנו לומדים את כל הזבל הזה מה שהביא את הקמת המדינה בטוח לא חשב על מדינה יהודית אלה משהו אחר לגמרי ששם הקוד שלה וגרסת הכיסוי יושבים תחת בית לעם יהודים.

 57. אז הנה האתר שמקושר לפייסבוק ההוא למי שלא שם לב :
  http://www.daatemet.org.il/

 58. צדק צדק תרדוף בתאריך 12 בSeptember, 2010 בשעה 15:48

  אני יכול לומר לך ושכפי שמצויין באתר “דעת אמת” כי התומך שלהם מנהל מעבדת המחקר של IBM זה אותו IBM שפיתח את שיטות איחסון המידע בשילטון הנאצי ובמחנות ההשמדה

 59. שלום רציתי לדעת מה היה ארגון ה”אחים הנאמנים”.
  האם הוא היה בעל מטרות מאסוניות? האם הוא היה השלוחה של הבונים החופשיים בציבור הדתי בארץ?

 60. לויד אם יש הפרדה בין דת למדינה אין צורך ברב ראשי למדינה או כומר/אימאם ראשי לא משנה הכוונה ברורה.. הפרדה בין דת למדינה כן צריך (חופש ודעת אמת אתרים טובים בסה”כ..)
  לא חושב שיש בעיה שאדם יהיה דתי יהודי/נוצרי/מוסלמי/אחר וגם בונה חופשי.. לדעתי הדתות נוצרו או לפחות הושפעו ע”י האחוות הסודיות אז לא חושב שיש סתירה..

 61. קרייזי בתאריך 12 בSeptember, 2010 בשעה 18:36

  ספר את זה לאלה שסתמו להם את הפה עם קצבאות והנכדים שלהם יושבים גם הם מגונדרים מול מסוף IBM ושמים ז על העולם כי גם אותם קנו בחומר, העקרונות נעלמו יחד עם ה”אור”.
  —————–
  תודה על הקישור
  למישהו יש מושג למה האות ע ב”דעת” כ”כ גדולה.

 62. אידיוט שימושי בתאריך 12 בSeptember, 2010 בשעה 19:27

  הבעיה היא שגם ה”פילוסופים” שכיביכול אחראים לקידום “הנאורות וההשכלה” היו שייכים לאותם אחוות סודיות…….שמסביר למה הם השיגו רמה כזו של תהילה……

 63. קרייזי בתאריך 12 בSeptember, 2010 בשעה 20:59

  לפי דעתי ואני אומר את זה בשיא הרצינות כל הדוקטורינה שלהם היא חרבטטה והם מנסים להוליך אחריהם עוד סוג של עדר שיתן להם כמות וכוח, לפי התאוריה שלהם וזה מה שמטריד…זה שאנשים לא מפותחים דיים צריכים להכחד זאת אומרת שהעולם צריך להיות לפי הדוקטורינה של אדולף רק בצורה שונה במקצת ואני יביא ציטוט קל מהאתר שקושר כאן אחרון וזאת רק דעת אחת אבל יושבת באתר הלא נכון:
  “האם קיים סיכוי שנשוב לימיי הביניים?
  “רציתי לשמוע את דעתכם המנומקת.
  קיימים הוגים כאלה ואחרים שטוענים כי אנו מצויים בתקופה המזכירה את תרום ימיי הביניים בכמה מישורים (למשל כמויות הגירה, מצבה של אירופה וכו’ וכו’).

  מצד אחד נראה כי ישנן תנועות לכאן ולכאן (הקצנה דתית ודוגמתיות אך גם מודעות גוברת בקצה השני) וכן נראה כי הטכנולוגיה, המידע הנגיש, תקשורת המונים יכולים להיות המושיעים הגדולים..(עד לפני 2 עשורים נדמה כי הצד השפוי עשה קרבת דרך ושרק נלך ונתעצם)
  מצד שני, הציבור המאיים מתרבה בקצב ששום הגות ושום טכנולוגיה לא תוכל לעצור..

  הטענה היא שהעולם נע בקצב מהיר יותר ולכן גם תקופת ימיי ביניימית תהיה קצרה..

  מה אתם אומרים
  מה הסיכוי שדבר כזה יכול לקרות ועד לאיזה סבל וכיעור העולם עוד יכול להגיע ”
  עכשיו שלא תבינו לא נכון, הכוונה היא ברורה, והם לא מתכוונים לחשכת ימי הביניים תהיו בטוחים.

 64. לי נראה שצריך להתכונן למלחמה…

 65. קרייזי בתאריך 13 בSeptember, 2010 בשעה 0:15

  איך מתכוננים למלחמה?

 66. אדיו שימושי- תודה רבה
  אני מבינה את הקונספט של התבעה של בעלות- אבל- לא בטוחה שהכתבה מסבירה ( לי- אידיוטית לא שימושית :) ) איך- אם יש על הבנין הזה סמל, אז כל הפרשנות אכן פועלת שם. כאילו- ההשלכה של אם יש שם סמל מסוים אז יש שם גם כל הדברים האחרים ( מה בדיוק? מאסטריות, כאילו- כל מה שתגיד פה- זה פרשנות שלך יכולה להיות, הכוונה- לא מוסבר לי עד הסוף מהכתבה, לפחות )

  מבין?

 67. “הרוצה בשלום ,ייכון למלחמה”..

 68. יוסי 25306 בתאריך 14 בSeptember, 2010 בשעה 8:57

  אדריכל בית המשפט העליון, מעורב גם באדריכלות של בניין הכנסת בירושלים.
  ואלה שמותיהם של חלק מהמעורבים באדריכלות של בניין הכנסת בירושלים:

  1. דב כרמי.
  2. רם כרמי.
  3. תמר כרמי.

  השמות מוכרים למישהו ?

  משפחת כרמי תיכננה את בניין בית המשפט העליון בירושלים.

  ביום שישי 08/10/2010 יתקיים סיור אדריכלי במשכן הכנסת בירושלים, ההרשמה לסיורים תיפתח
  ביום שישי ה- 01/10/2010.

  להרשמה ולפרטים נוספים על הסיור:

  http://www.batim-jerusalem.org/Tours.aspx?batim=&tp=1

  יש לגלול את המסך לסיור מספר 24.

  *

  משכן הכנסת בהיבט אדריכלי
  הכניסה משער פולומבו, רחוב קפלן, קריית הממשלה.
  שישי, 8.10, 10:00, 11:30.

  אדריכלים: יוסף קלארווין, דב ורם כרמי; אדריכלות פנים: דורה גד, 1966.
  אדריכלי התוספות: נחום מלצר, גיא איגרא; אדריכלות פנים: ליאורה וינוגרד, תמר כרמי, 2007.
  סיורים ייחודיים לקהל מקצועי עם האדריכל נחום מלצר באגפים החדשים במשכן הכנסת. הזדמנות לגלות כיצד יכולה ארכיטקטורה לייעל את תפקודו של גוף מורכב ורב פעילות. הסיורים יסתיימו בביקור בגן הארכיאולוגי החדש.
  2 סיורים ברישום מוקדם ל-60 משתתפים.
  * יש להגיע לבידוק הביטחוני 45 דקות לפני הסיור. חובה להציג תעודת זהות בכניסה.

 69. יוסי 25306 בתאריך 14 בSeptember, 2010 בשעה 9:18

  על “קרן אבי חי” מישהו שמע:

  http://www.avichai.org.il/bin/en6483.html?enPage=HomePage_H

  המבנה החדש והמרשים של קרן אבי חי שנמצא ברחוב המלך ג`ורג` 44 בירושלים תוכנן על ידי האדריכלית:

  “עדה כרמי מלמד”

  אותה אחת שתיכננה ביחד עם אח שלה את בניין בית המשפט העליון.

  האדריכלית “עדה כרמי מלמד” היא כלת פרס ישראל.

  המבנה של בית אבי חי ממלא תפקיד כפול, ציבורי ופרטי: כמרכז תרבות יהודי-ישראלי – הכולל חדר ספרייה, כיתות ואודיטוריום – וכמושב הקבע של הקרן, והוא פונה אל חצר פנימית שכל מרכיביו מנהלים אִתה דיאלוג.

  בתאריך 08/10/2010 יתקיים סיור גם בבית אבי חי כפי שניתן לראות כאן:

  http://www.batim-jerusalem.org/Tours.aspx?batim=&tp=1

  יש לגלול לסיור מספר 38.

  *

  בית אבי חי
  רחוב המלך ג`ורג` 44.
  שישי, 8.10, 9:30.

  אדריכלים: עדה כרמי מלמד אדריכלים, אדריכל אחראי: עופר ארוסי, 2006.
  בואו לשמוע על תכנון המבנה החדש והמרשים של קרן אבי חי מפי כלת פרס ישראל, האדריכלית עדה כרמי. המבנה ממלא תפקיד כפול, ציבורי ופרטי: כמרכז תרבות יהודי-ישראלי – הכולל חדר ספרייה, כיתות ואודיטוריום – וכמושב הקבע של הקרן, והוא פונה אל חצר פנימית שכל מרכיביו מנהלים אִתה דיאלוג.
  סיור ברישום מוקדם, מוגבל ל-40 משתתפים.

 70. בית המשפט העליון תוכנן על ידי האדריכלים עדה כרמי-מלמד ורם כרמי, בונה חופשי ובנו של בונה.

  http://www.segulamag.com/he/articles/view-article.asp?article=7

 71. יוסי- הקדמת אותי, רציתי גם לכתוב פה על הסיורים :-)
  אני רוצה להרשם לסיור בבית אבי חי, אם מישהו רוצה להצטרף .
  נוכל לעשות גיבושון קונספיל :-)

 72. האם כבר יצרתם קשר עם תמי צדוק???

  “בעקבות הסודות – סיור אודות הבונים החופשיים:

  מסדר חשאי, סמלים בעלי משמעות, כנסים במקומות מסתור וסודות שנדמה כאילו לקוחים מסיפור מתח טוב. אגודת הבונים החופשיים המוכרת לכולנו מסרטים ומספרים חיה ובועטת ברחובות העיר העתיקה של ירושלים. נכיר את פעילות האגודה, נבקר במקומות המפגש התת קרקעיים, ונעמוד על עקרונות האירגון וחבריו.”

  שימו לב בתחתית העמוד:
  http://www.tammytsadok.co.il/our-tours/concept-tours

  אני עוזר? :P

 73. יוסי 25306 בתאריך 15 בSeptember, 2010 בשעה 0:00

  ומה הקשר של “קרן אבי חי” לבונים החופשיים או לקרן החדשה לישראל ?

 74. נראה שאתה סוגד לחלאות האלה, וזה לא שייך לשום הארה.זה שייך לחוק האדמירלות הימית.

  כאשר השם שלכם מופיע במסמכים, והאות הראשונה של השם והשם משפחה מוצגים באות גדולה, זה מייצג “הפחתה מינימאלית במעמד האישי” (Capitus Diminutio Minima), שמתרחש כאשר קשר משפחתי של אדם השתנה. זה איבוד זכויות מינימאלי.
  כאשר השם משפחה מופיע כולו באותיות גדולות, זה מייצג “הפחתה בינונית במעמד האישי” (Capitus Diminutio Media), שמתרחש כאשר אדם מאבד את זכויות האזרח שלו, אבל לא את זכויות החירות שלו. זה אומר שאתה יכול להיקנס ולהיענש, אבל לא לשועבד או להיאסר. אך כאשר שמך המלא מופיע באותיות גדולות על מסמך כלשהו, זה מייצג “הפחתה מקסימאלית במעמד האישי” (Capitus Diminutio Maxima), זה אומר שהמצב של האדם השתנה מחופש לעבדות. כל זכויות האזרח וזכויות משפחתיות וותרו. זה אומר שאתם יכולים להיקנס, להיאסר ולשעבד אתכם באיזה כמות, ללא מגבלת זמן לכל גחמה שהממשלה תציע.

  אבל חשוב לדעת שאם לא תכפפו את עצמכם חוקית למסמכים הללו שמצהירים, שאתם מוותרים על הזכויות שלכם ומייצגים תאגיד, אתם לא מחויבים להופיע באף בית משפט.

  יש רק שני סוגי חוקים בכדור-הארץ: אחד נקרא “חוק אזרחי”, שזהו “החוק של האדמה”, ואחד שנקרא “אדמירלות ימית”, אשר נקרא “החוק של המים”. אדמירלות ימית זהו חוק בנקאי.

  אלה שמואשמים תחת בתי המשפט בדרך כלל לא מבינים שהם מתנדבים להיקנס ולהיכלא. כאשר שופט קורא בשמכם ושואל אם אתם זה השם הזה, אלה שאומרים כן, מסכימים בעל פה לייצג את האדם המלאכותי שהשם מייצג. בעשותכם זאת, אתם בהתנדבות מוותרים על הזכויות שלכם שתחת החוקה.
  הזכויות המוחלטות שלכם כאדם טבעי, והזכות לחיים בביטחון ורכוש. והשופטים יודעים את זה.
  וכל הדברים האלה הם מאוד חשובים. תזכרו שלעולם לא ניתן לשלול מכם את הזכויות הבסיסיות האלה, אלא אם אתם מוותרים עליהן מרצונכם. אבל אתם צריכים להבין את הזכויות שלכם, אם אתם רוצים להיות מוגנים על ידם.

 75. ועוד מקודה למחשבה שזה לא שייך לשום ניו-אייג’ וכל הפסולת הרוחנית שנלווית אליו. זה נטו הכול עסקים, תזרים מזומנים.
  אם אתם רוצים להיות באמת חופשיים, אל תקחו הלוואות מהבנקים, תשקיעו במטבעות/מטילי זהב, ותוותרו על האזרחות שלכם. כפי שחקרתי הבנתי שבארץ אין אפשרות לעשות דבר שכזה אלא אם כן יש לך אזרחות נוספות. כלומר, מדינה שזה בעצם תאגיד על אחר שמסכים לקחת בעלות עליכם. שוב פעם אותה סוגיה של חוק האדמירלות הימית. בארה”ב למשל, אפשר להישאר עם הדרכון אבל לא להיות אזרח. ואז ה-IRS (רשות המסים) לא יכול לגעת בך. ניסיתם פעם לבקש ויזה לארה”ב?
  אחד השאלות הבזויות שהם שואלים שם “האם אי-פעם וויתרת מרצונך על אזרחות אמריקאית כדי לא לשלם מסים”?. אמיתי לגמרי.

  דרך אגב, עוד מהשאלות השחצניות זה:
  האם היית מעורב פעם ברצח עם? אני חושב שהם טעו בכיוון, זה סוג השאלות שמקבל הוויזה אמור לשאול אותם אחרי כל העיראקים שהם טבחו ושחטו.

 76. מוס דף בתאריך 15 בSeptember, 2010 בשעה 18:16

  רוני, זה היה מאיר עיניים… מאיפה לך כל המידע הזה? אגב האם בישראל יש דרך אחרת לא ליפול לפחים שמתמינים לנו בבתי המשפט מבלי לוותר על אזחות או לעבור מדינה? נושא מעניין, זה מידע שחייב להיות מופץ לכל דיכפין.

 77. מוס דף, זה מילה במילה דברים שאומר ג’ורדן מאקסוול בכל ראיון שני. אתה יכול לשמוע בדיוק אותם הדברים בסרט אזוטריק אג’נדה מתורגם לעברית.

 78. מוס דף,

  לצערי אין דרך אחרת לא ליפול מלבד לוותר על האזרחות.
  כי הרי אתה בסה”כ מספר בשבילם, כמו שה-IBM הוציאו כרטיסיות לתושבי מחנה ההשמדה באושוויץ ובעוד גטאות. אצלם זה היה מספר על היד, כיום זה במחשבים.

  כל עוד אתה אזרח, הם לא יעזבו אותך בשקט. כל עוד אתה חבר מועדון, הם ימשיכו לשתות את דמך.
  זה באמת דיון לשעתיים.
  תשמע הרצאות של ג’ורדן, וסרטים כמו קימטיקה ואג’נדה אזוטרית. תראה גם ביו-טיוב הרצאה על ה-UCC. Uniform Commercial Code.

  הם המציאו שפה שדומה באופן מטעה לאנגלית, אבל זה לא אנגלית בכלל.

  למשל, המילה Senator באנגלית זה בין היתר גם “שחקן”.

  זה לא מפתיע ששני נשיאים בארה”ב היו שחקני קולנוע והיום שוורצנגר הוא מושל קליפורניה. ד”א, יש תמונה של שוורצנגר עם חגורת מתכת ועל המתכת שרטוט של אחוות הגולגולות והעצמות.
  מאוד מעניין שהם בחרו למושל אחד שגילם את הטרמינטור (מחסל).

  בחזרה לעניינו.
  החוק הימי האדמירלי הוא מה שידוע כחוק המים. הוא נחות לחוק האזרחי, ותקף רק למי שמרצונם קשרו את עצמם אליו.
  ההגדרה של החוק הימי היא: “חוק של גופים פרטיים ובינלאומיים המושל ביחסים בין ישויות פרטיות שמפעילות כלי שיט בימים”.

  כאשר מוצר מורד מספינה (תינוק נולד/יוצא מתוך הרחם עם המים) ולתוך מדינה זרה (מתוך עולם הרחם לתוך עולם הארץ/האנשים), אותה מדינה מקבלת חזקה על הסחורה ומעניקה קבלה בעבורה. קבלה זו מסמלת את תאריך הלידה של אותו מוצר (תאריך לידה של התינוק/סחורה) שבאחריות אותה מדינה.
  וכעת חשבו על הסיבה שבגינה נדרשת לכאורה תעודת לידה מלכתחילה.

  מילון בארן למינוחים בנקאיים מגדיר תעודה: “נייר המסדיר טענת בעלות”. כך שכבר פה, אנו מבחינים שכל בעל תעודת לידה מוגדר כמי שנמצא בבעלות פרטית של מישהו אחר (“המדינה”).
  ומי זה או מה זה “המדינה”? זהו תאגיד על שלכאורה רק לא נמצא בידיים פרטיות, מכיוון שאם היה אפשר להצביע על מישהו מסוים שכזה, אז הבעלות לא תיחשב כחוקית אלא אפילו פלילית. כלומר, הדבר ידוע בקרב ההמונים בתור “סרסרות”. וזה בדיוק כך.
  ועכשיו כשאתם “חבר מועדון בתאגיד” אז אתם צריכים לשלם דמי ביטוח חודשיים כל חייכם או כל עוד אתם מוגדרים כ”אזרחי התאגיד/מדינה” או כל עוד אתם נמצאים בשטחו של התאגיד.

  כשאימהות מתנדבות או יותר נכון מסכימות לחתום על תעודה הלידה, הן למעשה מוכרות את ילדיהם לתאגיד. ולפי חוק התאגידים, אין עסקה או מכירה ללא תמורה מלאה. והתמורה/כסף שהאם מקבלת ידוע בתור “מענק לידה”.
  ואח”כ אימהות אל תתפלאו שבגיל 18 תאגיד צה”ל רודף אחרי ילדיכם על-מנת שישרתו אותו תמורת נזיד עדשים חודשי (350-800 ₪ בחודש ברוטו). לפי חוקי התאגידים, “אדם” יכול לעשות עסקים רק כשמלאו לו 18 שנה.

  לכן גם ביטוח לאומי מחייב את האזרח שלו (חבר הפירמה) לשלם דמי ביטוח חודשיים או מס-הכנסה נטפל ממש כמו טפיל לאזרחים עצמאיים. כי אתם משלמים להם, אתם לקוחות שלהם, ואתם עושים איתם למעשה עסקים- עסקים שרק הם מרוויחים מהם, ובגדול. למעשה, זה לא באמת עסקים אלא הונאה כ”כ עצומה וענקית עד כדי שהאדם הממוצע והטיפש מהרחוב לא מסוגל בכלל לקלוט את גודלה וכל מה שהוא יודע זה מה שפיטמו אותו מהעריסה, בגן, בבית ספר ובטלוויזיה.

  באופן דומה, גיל 18 זהו גיל המינימום למכירות משקאות חריפים או קיום יחסי מין. מכיוון כאשר אתם קונים אתם עושים עסקים. וכאשר זוג עושים משגל לפי “החוק האדמירלות הימית” הם עושים עסקים. כלומר, קיים פוטנציאל גדול לייצור צרכן/סחורה (תינוק). הצרכן הזה יוולד, יימכר שלא ביודעין על ידי הוריו לתאגיד תמורת כמה לירות (“מענק לידה”), יגויס בכפיה או דרך שטיפת מוח לצבא, יילחם ובסופו של דבר אפילו ימות בשדה קרב בשביל בנקאים ממזרים ותעשייני צמרת, שמנגד משמיעים במדיה סיסמאות חוזרות ונשנות שמתכנתות את התודעה הקולקטיבית של ההמונים וטופחות להמונים על האונה השמאלית של המוח שזוהי “פטריוטיות”. וכך הגלגל האוגרים ממשיך להסתובב שמשך עשרות ומאות שנים. הסופר האירי הפנטסטי, אוסקר ווילד, הגדיר פטריוטיות כמעלתם של הרשעים. כל מילה שלו בסלע.

  מאוחר יותר אנשים כבר מפתחים תיאוריות שגויות לחלוטין מאורך החיים הפסיכוטי והסינטטי שנוצר, כי כל מה שהם יודעים זה כל מה שהם הואכלו בחיבור טבורי על ידי “אימא ממשלה” מהעריסה ועד לקבר. הדבר הודגם בגאוניות ב”משל המערה של אפלטון”.
  הקרנת ההתניות ופרופגנדת האימים הקולקטיבית נקרא גם בקרב ההמונים והפוריטנים (פוריטנים=אנשים טובים. כלומר, צייתנים) בתור “מסורת”.

 79. הנה גם שיטה לשחרור מצה”ל על פרופיל 97. השיטה שעובדת.

  עוד לפני שמקבלים את הצו הראשון בגיל 16, פונים לעו”ד שינסח בשמכם מכתב חריף שאתם פציפיסטים.
  במכתב אתם, אימא ואבא, מצהירים שהבן מעדיף להחזיק גיטרה ביד ולא M-16.
  איך שמגיע הצו הראשון מגיעים עם ההורים, העו”ד והמכתב ללשכת הגיוס, מסבירים את פני הדברים.

  אם הם לא נותנים לכם שחרור מצה”ל באותו היום, אז מגישים תביעה לבימ”ש עליון בירושלים על פגיעה בחוק יסוד כבוד האדם וחירותו.

  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%90%D7%93%D7%9D

  אני אומר לכם מניסיון שעזרתי ככה לאנשים, אמרו לי שאני גאון.

  מכיוון שברגע שהם רואים שאתם, ההורים והעו”ד מתנגדים לשירות צבאי כשאתם עוד אזרחים ולא חיילים, אז כל החוקים הצבאיים לא תקפים לגביכם.

  מי שכבר התגייס בעצם נדפק. כי רק על 21 הוא יוכל לצאת. או להמשיך לאכול קש 3 שנים מייגעות.
  הם הרי מחתימים אתכם ביום הגיוס על מסמך שאתם מרצונכם החופשי מסכימים לשרת 3 שנים.

  כל עוד אתם אזרחים, הכדור אצלכם ביד והרבה יותר קל להשתחרר מהסטליניסטים האלה.

 80. הנה זה


  קישור

 81. חוק ימי בתאריך 16 בSeptember, 2010 בשעה 0:46

  קחו בחשבון שההאכלה המסיבית בפרטים לאחרונה בדבר חוק האדמירלות נועד בכדי לגרום לאזרחים לחוש שהתאגידים קרי מדינות זה בעצם הצרה שלהם.אפשר להתווכח על זה אבל לעניינינו ,כל המגמה היא: מעבר למדינה אחת ודת אחת ריכוזית והדרך היא גרימת מיאוס אצל הכלל מהשיטה הישנה.זייטגסט לדוגמא זה מונח שתבע הוגה דיעות בווארי..למרות עדויות מדאיגות ,הרושם הוא שהמעבר יתבצע ברובו על ידי “אומנות הולכת הציבור שולל” ובמילים אחרות השאיפה תהיה לשנות עידן ושיטה ע”י שכנוע הציבור.בדרך לא אלימה.ההמונים זה הדבר שמפחיד יותר מכל את האליטות מלחמה כוללת או אי שקט גלובלי זה סיכון מבחינתם.ריבונות וזהות זה משהו שכדאי לשמור עליו מכל משמר ! המצב כיום משול לתעסוקה בבית מלאכה קטן,ממשלה עולמית משולה לתעסוקה בבית חרושת..אמנם יש כיום צונאמי על חוק היבשה אבל
  מה האופציה ? לנהוג בלי רשיון ולהגיד לשוטר התנועה הראשון שיקרא בדרך אני לא מכיר בסמכות שלך ?
  רוב הציבור לא עוסק בשאלות האלה ולא ממש מעניין אותו כי בשורה התחתונה נח לו עם זה…השורה האחרונה זה למי שמפנטז על סוג של מהפיכה…צמצום הנזק יהיה רק ע”י הגברת הידע והמודעות.

 82. לקרייזי (תגובה מס’ 2)

  הפכתי את התמונה בשבילך ועכשיו הדגלים לא הפוכים:
  http://up203.siz.co.il/up3/dj1z3zrcitnl.jpg

  הדגלים אמורים להיות על יד שמאל ולא על ימין, ככה שמישהו הפך את התמונה. אגב, הסיבה שהדגל נמצא על יד שמאל זה דבר מעניין בפני עצמו, תחקור על זה…

 83. כן ממש כך, לנהוג בלי רישיון נהיגה כמו שעושים אמריקאים שוויתרו על אזרחותם.
  תחשוב על עצם הסיבה שאתה זקוק לרישיון.
  ההגדרה של רישיון לי מונחים משפטיים זה:
  “לעשות דבר מה בזמן מסוים במקום מסוים בתנאי שאתה מוותר על הזכויות”.

  תחשוב על הסיבה שמלכתחילה את זקוק לרישיון.
  פעם היו סוסים? היית צריך רישיון בשביל להחזיק סוס ולרכב עליו?

  החוק הימי לא תקף לגביכם על האדמה אלא אם כן אתה קושר את עצמך אליו מרצונך החופשי ומנמיך את מעמדך למעמד של עבד על ידי כך שאתה חותם על המסמכים כשהם שלך באותיות גדולות, ואז לך תתעסק עם משרד התחבורה.

  בארה”ב זה נקרא Department- שלוחה. כי לתאגיד ארה”ב אין סמכות מחוץ למדינת קולומביה שבארה”ב שהיא 10,000 מ”ר.

  הידעת שהסניף המרכזי של הפדרל ריזרב נמצא בקריביים.
  כיוון שהם הפיראטים (גולגולות ועצמות) ששודדים אותך על האדמה והשלל מועבר לאי בודד.

 84. מוס דף בתאריך 16 בSeptember, 2010 בשעה 10:13

  אנחנו בכללל מקשיבים לג’ורדון מקסוול? האדם הטעה אנשים פעם אחרי פעם, על קטנות וכשהתעמת עם ביל קופר, פתאום שינה דעותיו, אז דווקא בנושא הזה, נאמין לו? למרות שבאופן עקרוני למידע הזה יש סימוכין(בדקתי), אני עדיין לא מבין מה הלאה?

 85. מוס דף בתאריך 16 בSeptember, 2010 בשעה 10:24

  בכל מקרה, רוני אני תמיד הרגשתי כבול למערכת, חוקים וקבילות שהומצאו ע”י אדם, תמיד מרגישים לך כמו משהו מסוכן, בזה אתה צודק!

 86. חוק ימי

  עוד נקודה ששכחתי לציין בפנייך, אתה אומר שמוליכים את האנשים שולל ומגבשים אמונות קולקטיביות, אוקיי זה נכון בתחום המיסטריות וכל הזבל של הניו-אייג’ שזה למעשה אחד לאחד דוקטרינה של הבנייה החופשית וצלב הוורד.

  בסופו של דבר הידע והמודעות שלך מה הם שווים אם אתה עדיין אזרח?
  אם אתה משתמש בידע הזה כיצד לא להיות חבר מועדון של המדינה אז זה מעיד על מודעות.

  אני חוזר שוב לסוגיית רישיון הנהיגה כי רק עכשיו מצאתי את זה.
  אם נעקוב לרגע אחרי ההיגיון הבריא של החוקה האורגנית (ארה”ב) אז נגלה השתלשלות אירועים מעניינת: האדם נברא על ידי האל, האדם יצר את הממשלה (גוף מלאכותי ולא מישהו חי שאתה יכול להצביע עליו או לגעת בו), והממשלה יצרה את התאגיד.

  לדוגמא, נשאלת השאלה איך גוף מלאכותי יכול לברוא גוף מלאכותי נוסף? הוא לא יכול. מכיוון שהוא מת, או ליתר דיוק הוא מעולם לא היה באמת חי.
  אנלוגיה לכך היא העציצים או הפרחים המלאכותיים שנמצאים בבתים, שלא משנה כמה נשקה אותם הם לא יגדלו או יתנו פירות.

  בהמשך לכך, איך הנברא יכול לקום על יוצרו? הוא לא יכול. האדם לא יכול לקום על בוראו. וכך גם הממשלה לא יכולה לקום על האזרח, אלא אם כן, האדם מרצונו החופשי מנמיך את מעמדו לזו של הממשלה/תאגיד. במילים אחרות, נהפך להיות אזרח, מקבל אזרחות, ורשום במשרד הפנים.

  ופה האבסורד. במדינת ישראל אין בכלל חוקה.
  רשות המסים נקראת “פקודת מס הכנסה”. מה פתאום פקודה? זה הרי צבאי, לא?
  נכון. הם ממשיכי דרכם של המנדט הבריטי. הם לקחו את הפקודה למיסוי של הבריטים שהיו פה והפכו את זה לחוק לאומי מחייב.
  פה נגלה הקשר המפלצתי של משפחת רוטשילד למערכת המשפט, רשות המסים ומערכת הבנקאות. שלושת המוסדות הרקובים האלה הם הבעיה של העם, ולא הערבים או “חוסר מודעות לגבי רוחניות”.
  אתה יכול להיות סופר רוחני ועדיין תשלם מסים. וזה מה שהם רוצים.
  וזה מה שצייטגייסט עושים. לשכנע את האנשים לוותר על הרכוש שלהם, על הכסף שלהם למען ממשלה עולמית אחת.

  שמתם לב איך הם שינו לא מזמן את שם ל”פרויקט ונוס” במקום צייטגייסט.

  ונוס? ונוס???????? מישהו כאן יודע מה הסמליות המיסטרית של ונוס בלשכות הבנייה החופשית ובכלל בכל המסדרים של החברה הסודית?

  וגם איך שהם מטאטאים את השיח הציבורי לגבי פיגועי התאומים (שנעשו על ידי ממשלת ארה”ב) לכיוון צר, כאילו זה כבר לא “כל כך חשוב”.
  אולי בגלל שפיטר ג’וזף הוא חבר דיוויד דה רוטשילד (הנכד).

 87. יוסי 25306 בתאריך 16 בSeptember, 2010 בשעה 11:11

  תאונת התורן הקטלנית על גג תחנת משטרת כפר סבא:

  משטרת ישראל ממשיכה להסתיר את הנעשה במערך הקשר המשטרתי.

  בתאריך 13/07/2010 קרסה אנטנת הקשר על גג מבנה תחנת משטרת כפר סבא. באירוע זה נהרג עובד חברת גילתק התקנות, יוסי גלאם ז”ל בן 51 מיבנה. עובד שני מחברת גילתק התקנות נפצע קשה.

  את העבודה על התורן שעל גג תחנת משטרת כפר סבא ביצעה חברת גילתק התקנות, שמרכזה בשדרות, ומקורה בחברת גילתק תקשורת, חברה בורסאית שהתמוטטה ונמחקה מהמסחר בבורסה, ובעל השליטה בה, מנחם קופ, נמלט מישראל למקסיקו ומאז לא שב ארצה. לחברה אתר אינטרנט בלתי מעודכן בעליל (עדכון אחרון בשנת 2000), ובבדיקת הכתובות (מופיע שהחברה ממוקמת בקיבוץ גבעת ברנר עובדה שגם בה אין כל וודאות), הטלפונים והפקסים של החברה בארץ ובעולם לא הניבו כל תגובה, וברוב המקרים הובילו לחברות שאין להן כל זיקה לגילתק.

  מדוע בחרה משטרת ישראל דווקא בחברה זו לביצוע העבודה ?, לא ברור.

  חברת גילתק פעלה מספר שנים תחת נאמן, רו”ח משה לאון, שמכר חלק מפעילותה לאיתי לביא, כשלתפקיד מנכ”ל החברה מונה יוסי חן, שהתאבד בנסיבות לא ברורות, לאחר שעבר לנהל את חברת התקשורת בטוחה בשנת 2008. את הסיפורים המוזרים סביב חברה זו וקשריה חשף תחקיר דה-מרקר:

  http://www.goldmanbarone.co.il/vault/files/themarker-online-3.4.08.pdf

  שפורסם כאן:

  http://finance.walla.co.il/?w=//1259942/@@/item/printer

  וכאן:

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/971456.html

  את קץ סיפור הפרשה ניתן למצוא בהודעת רשות המיסים לעיתונות כאן:

  http://ozar.mof.gov.il/taxes/hodaa230510.htm

  וכאן:

  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000561115

  *

  לקריאת המשך כתבת התחקיר:

  http://www.thecom.co.il/article.php?id=13716

 88. מוס דף בתאריך 16 בSeptember, 2010 בשעה 13:57

  רוני, יפה כתבת, אני בד מה שאתה רושם, עושה את ההפרדה, בין פיטר ג’וזף(כן אני יודע את על המשמעות של וונוס=לוציפר, דעת),ג’ורדון מקסוול ושאר מרעין ובישין ולוקח לתשומת ליבי את הנושא הזה, שוב, זה דבר שחייב להיות חשוף לכל אדם, זה המידע החשוב ביותר שקור לחופש האישי שלנו(שים לב שאני לא כותב חירותינו, חירות=ליברה=מאזניים=וונוס עוד פירוש מעניין,(-:), אני בעדך בנושא הזה.

 89. קרייזי בתאריך 16 בSeptember, 2010 בשעה 21:46

  דולב, תודה על התיקון.
  רוני, השאלה הנשאלת היא למה הם יוצאים בדברים כנגד עצמם בצייטגייסט? למה הם מסבירים לצי-בור איך הם דפקו ועדיין דופקים אותו? השערה- כדי להכניסו תחת כנפיהם.
  חוק ימי, השאלה היא גם למי תלך עם זה כדי שיצדיק אותך? הרי הם כולם שרשרת ברזל שלובים אחד אחד ובית משפט שכל יושביו חברי מסדר לא יעזרו לך הרבה אם תנסה ליזום צעד נגד התאגיד.
  ————
  ואולי למישהו יש תשובה בשבילי, אני מסתכל על סמלי הרכבים ודבר מוזר מתרחש לי, מאד מוזר…רובם של הסמלים מציירים את אותה צורה ואני יעבור אחד אחד
  שברולט
  ניסאן
  קרייזלר(בגלגול הקודם היה מחומש) (שלא נדבר שהיום הסמל על רכבי הדודג’ הוא כבר באפומט)
  מיני קופר
  בנטלי
  אסטון מרטין
  וולבו
  סאנג יונג
  אופל
  מוריס
  מורגן
  מאזדה.
  ———
  למה הסמל של מע”צ
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/9/97/Maatz.gif
  מזכיר לי את זה
  http://4.bp.blogspot.com/_nu9IPI9bqyg/SoBL4ioTAQI/AAAAAAAAA2Y/JcHQbDl16zs/s400/nazi+eagle.gif
  ———
  ולמה ב MSNBC
  נמצאות באמצע אותיות הקיצור של S&B .

 90. מה אתה מזהם את איזור התגובות בשיטות להתחמק משירות בצבא.מי שפצפיסט באמת לא צריך את הקומבינות שלך ,מי שרוצה להתחמק מהנטל כן צריך,ואתה עוד מתגאה בעצמך? שוויון אתה אומר ,הא? סתם אנרכיסט בגרוש…

 91. קרייזי בתאריך 19 בSeptember, 2010 בשעה 23:47

  לויד, אתה זוכר שהיה לנו ויכוח קל שבו אני טענתי שאני מאמין שאסון קטסטרופלי כנראה יפקוד אותנו, עכשיו…ישנו משהו שמשום מה מעורר את סקרנותי…אם יצא למישהו לראות לאחרונה נשיונל גיאוגרפיק הוא בוודאי הבחין שפתאום צצים להם סרטים בדבר התרחשות כזאת, ואני יזכיר כמה:
  1, פול שיפטינג
  2, מחסור בדלק
  3, רעידות אדמה הרסניות
  4, היום שבו כדור הארץ מתחיל להאט את קצב הסיבוב עד שהוא מפסיק לנוע
  5, התנגשות עם כדור אחר
  6, הצפת יבשות
  ועוד
  עכשיו, אני יושב מסתכל ושואל את עצמי למה?…. למה עכשיו? מאיפה הרעיונות? מה המטרה? מה המניע? האם העיתוי הכרחי ונחוץ?.
  מה דעתכם?

 92. באתי להגיד שנה טובה קונספיל.

 93. קורא מודאג בתאריך 29 בSeptember, 2010 בשעה 10:07

  מה נשמע קונספילרים? הכל טוב?
  אני יודע שחגים והכל אבל עבר חודש מאז הפוסט האחרון
  ועל הפודקאסט אני בכלל לא מדבר :)

  קצת מודאגים, השמיעו קול
  מעריץ מודאג…קצת :)

 94. כן שמע… שילוב של חגים ומנוחה… עברה שנה מאוד אינטנסיבית של מידע, קצת מנוחה לא תזיק. בכל מקרה. פרסומים חדשים בקרוב :)

 95. מוס דף בתאריך 29 בSeptember, 2010 בשעה 11:48

  אפשר לקבל כמה רמזים על מה שעומד להתפרסם? בכל אופן יש תחושה של שינוי באויר, המבין יבין…

 96. רק אני לא הבנתי את התגובה של M?

 97. מוס דף, הכתבות הבאות כרגיל יפתחו את הערנות הראוייה כלפי האיומים סביב. צפה לכתבה סגנון דע את האוייב.

  לגבי השינוי שיש באויר, אני מאוד מודאג ממנו. שימו עין לססמאות הבאות:

  “צדק חברתי” “שינוי (חברתי)” “ביקורת חברתית” “מהפכה” .

  במקומות אחרים בעולם אנשים יודעים על מססמאות כאלה ואחרים, פה בארץ עוד לא ממש הפנימו מה קורה.

  וזהו, אני מספר יותר מידי.
  חג שמח לכם!! אוהב אתכם! :)

 98. מה הבעיה עם הססמאות האלה?

 99. M מבלבל בשכל, מוחקים את ההודעות שלו.

 100. קרייזי בתאריך 29 בSeptember, 2010 בשעה 18:53

  למישהו יצא לראות באחת התכניות האחרונות של אקטואליה בערוץ 10 בשעה 5 בערך, בדרך כלל אני לא רואה חדשות בכלל וגם לא קורא עיתונות בגלל זה אין לי שום קונטרות כלפיהם בכל מקרה דווקא באותו רגע הטי וי היה פתוח על אותו ערוץ ומה אני רואה…..מתקשר הילר מרואיין, על מה? על חוצנים, פשוט לא יאמן…אחד כזה היה נשמע פעם הזוי ממוסטל שהיו צוחקים עליו ברגע שהיה פותח את הפה וכאן המראיין הנכבד משתף פעולה יופי בעוד שזה מדבר על הופעתם בקרוב של חייזרים ועל משהו שעומד לקרות ב2012 על חייזרים טובים ופחות טובים על הטכנולוגיה שקיבלנו מהם ומה שהפתיע אותי זה שהוא הוסיף משהו על הפירמידות במצריים בהקשר של חוצנים על זה שהם מופיעים בצורות שונות ועל זה שהם מחכים לרגע הנכון להופיע אצלנו רשמית, אם למישהו ישנה אפשרות להביא את הקטע זה יהיה מצויין.

 101. אידיוט שימושי בתאריך 2 בOctober, 2010 בשעה 22:52

  אם כבר מדברים למה הם מכינים אותנו – אז זה כבר כמה חודשים שהתיקשורת מתמהנת את הציבור ל”פיגוע” – לדוגמא:

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3962841,00.html

 102. קרייזי בתאריך 3 בOctober, 2010 בשעה 9:09

  מתוך 12 הפירמידות של תות

  The Mayan Pyramid is in the Grid of Time and Synchronicity.

  The Keeper of the Pyramid is Quetzalcoatl.

  Within the pyramid, timepieces and symbols are

  created in accordance with the Laws of Creation.

  They are carried throughout the matrix combining

  all wisdom and knowledge within their design.

  They fit together as the gears of synchronicity forming

  the totality of human experience.

  In dreamtime and meditation one moves within the matrix

  attracting the keys that synchronize with needed experiences.

  And Quetzalcoatl created encoded keys within his timepieces

  to guide the souls into higher consciousness.

  He placed his keys within the matrix to

  be found by those who were chosen,

  so they may teach humanity about the

  changes that occur at the end of a cycle.

  And the two souls who assist Quetzalcoatl,

  operate and maintain the keys,

  as they will be found and the information unlocked.

  Join me now within the halls of this pyramid as there

  are keys that will return you to your natural state of being.

  You will recognize your keys of light.

  They will open your soul and your consciousness.

  Quetzalcoatl Returns … 2012

  http://www.crystalinks.com/quetzalcoatl.html

 103. קרייזי בתאריך 3 בOctober, 2010 בשעה 16:00

  אידיוט, צריך רק לקרוא בין השורות.

 104. סדרת אינטרנט מצחיקה וחדשה המתעסקת בקונספירציות.

  כנסו לבדוק

  http://www.waitersbusters.com/

 105. אידיוט שימושי בתאריך 3 בOctober, 2010 בשעה 21:01

  אם יצא לכם לצפות בסרט וולסטריט האחרון שימו לב שהדמות שאלי וולאס משחק עונדת סיכה של הבניה החופשית.
  אני קיבלתי את הרושם שדמותו אמורה להיות זו של גון ד רוקפלור.

 106. אידיוט שימושי בתאריך 4 בOctober, 2010 בשעה 5:08

  יכול להיות שהם הולכים לביים פיגוע בכדי למוטט את היורו ביחס לדולר -כשזה יקרא אני לא יתפלא אם בין לאדן יטען שזה כתגובה למשט

  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1191729.html

 107. עצמי בתאריך 5 בOctober, 2010 בשעה 16:46

  אדיוט שימושי, תודה שוב על הלינקים.
  אולי זה כמו שהיה עם השפעת וההשפעה שלה על הטיסות. יותר הבדיקה של היכולת למדר ציבור.?

  ( אני אתעקש להיות אופטימית, כנראה )

 108. קרייזי בתאריך 5 בOctober, 2010 בשעה 22:47

  ולי נראה שהם עושים תחרות על איזו יבשה מחסלים יותר צי-בור, או בעצם צי-בור שמחסל את עצמו כאשר הוא מאמין למחסל.

 109. ההבהונים החופשיים:
  מאז שחר ההיסטוריה הם היו, הם יהיו וידיהם נוגעות בכל דבר, סמליהם מוכרים ומעטרים כל מוסד כיום, החל מבנקים ועד מערכת הצדק. הבונים החופשיים ובראשיהם משפחת רוטשילד עומדים מאחורי מאורעות חשובים מאוד במאה האחרונה, וידיהם מושגות בכל – כי העולם שייך לחזקים.

 110. [...] עוד על ההשקעות של משפחת רוטשילד בבניית מקדש המסטריות הידוע לנו כבית המשפט העליון, בניית "כנסת ישראל" (שהיא אחד משמות ספירת השכינה/מלכות בעץ החיים הקבלי), ועוד. [...]

 111. [...] ואכן שלגייה הגיעה במצב ראשוני, ועל הגמדים לגמר אותה. בלשכות הבנייה החופשית בכניסה ישנה אבן מחוספסת ואבן חלקה ומוגמרת המצביעה בדיוק על אותו התהליך. [...]

השארת תגובה

Google