בוש והרוזן דרקולה

הסיפורים של דראקולה הערפד מבוססים על אישיות היסטורית אמיתית, הנסיך ולאד ה-III “המשפד”. הנה ציטוט הלקוח מתוך ויקיפדיה שמסביר למה כינויו של ולאד היה ה”משפד”:

“צורת ההוצאה להורג החביבה עליו הייתה תקיעת ישבנו של אדם קשור על מוט מחודד והשארת האדם שם עד שמשקלו יגרום לחדירת המוט לגופו ולמותו בייסורים וזאת הסיבה לכינויו “המשפד”. ולאד הרג את מתנגדיו ואת הפושעים. מספרים שבתקופתו אפשר היה להשאיר שקית (הארנק של התקופה) מטבעות זהב ברחוב ואיש לא היה נוגע מפחד לעונש הצפוי.

אכזריותו יצרה סביבו סיפורים ואגדות רבים, ביניהם אגדת הערפד, מיתוס שיצר הסופר בראם סטוקר. בעקבות המיתוס נוצרו סרטים רבים, לרוב סרטי אימה.”

עוד כתוב בויקיפדיה על “סעודת המוות”:

“כדי לעלות לשלטון נזקק ולאד לממון רב, ממון שלווה ממלווים בריבית באיסטנבול וביניהם יהודים, יוונים וארמנים. לאחר שעלה לשלטון הזמין ולאד את כל נושיו לחצרו, כדי לשלם להם את חובותיו. הם באו בשמחה רבה וכשהיו יישובים לסעודה נתפסו ונרצחו על ידי חייליו של ולאד.

סעודה נוספת ערך ולאד לבויארים שלו והם קיבלו אותו טיפול.”

ולאד

כפי שכבר ראינו בעץ המשפחה של בוש, יש לו קשרים למשפחות המלוכה והאצולה, אבל עכשיו האתר ANCESTRY.COM מראה שחוץ מהקשר המשפחתי הקיים בין בוש לקרי, לשנייהם יש קשר דם ל”ולאד” המשפד. וכשלוקחים בחשבון את ההרגלים המגונים והאפלים של ולאד ניתן לראות דימיון כלשהו לאפלות האופפת את מסדר “הגולגולות והעצמות” בהם חברים בוש וקרי. שימו לב שהאתר ANCESTRY שייך לMSN, זהו לא אתר חובבני כלל! הנה הקשר כפי שמתואר באתר :
דרקולה, בוש, קרי, ומשפחת המלוכה

כן, כפי שניתן לראות גם הנסיך צ’ארלס הוא חלק מהמשפחה ההזויה הזאת. עוד נזכיר שאחוות “הגולגולות והעצמות” בוחרת את המועמדים שלה לפי קשר הדם המשפחתי, לכן תחשבו לרגע מה זה אומר על המשפחה של בוש, אחת המשפחות החזקות ביותר בעולם היום שמנהלת את אחת המלחמות הגדולות של התקופה הנוכחית.

    כתבות רלוונטיות:4 תגובות לכתבה ” בוש והרוזן דרקולה”

  1. [...] האבות המייסדים של ארה”ב כתבו את החוקה ללא כל אפשרות לתת כוח וסמכות מופרזים לנשיא, בדיוק מהסיבה הזאת הם נלחמו בבריטים ובמלך ג’ורג’ דאז למען עצמאות. כבר כתבנו בהרחבה על עץ המשפחה המלכותי והאפל של ג’ורג’ בוש… [...]

  2. [...] גם: הקשר בין בוש וקרי בוש ודרקולה « אאוגניקה מסמכים על פרוייקט MK-ULTRA » כתבות [...]

  3. [...] קשרי המשפחה האפלים של הרוזן דראקולה וג’ורג’ בוש. [...]

  4. [...] הפה האנטישמית של ג’ורג’ בוש אחוות הגולגלות והעצמות משפחת בוש בוהמיאן גרוב « ה”בוהמיאן גרוב” בוש: “כל היהודים [...]

השארת תגובה

Google